خانم هایی که بینی بزرگی دارند یکی از این ۱۰ مدل مو را انتخاب کنند!

خانم ها معمولا حساسیت زیادی روی چهره خود دارند. برای اینکه جزئیات صورت شما به بهترین شکل نمایش داده شود، باید با فرم صورت، مدل مو و اجزای دیگر صورت خود آشنایی داشته باشید. عده زیادی هستند که ترجیح می دهند بینی خود یا دیگر اجزای صورتشان را عمل کنند. اما افرادی هم هستند که فقط با انتخاب مدل موی صحیح و یا آرایش صحیح صورتشان می توانند نواقص را برطرف کنند. در این مطلب از باملین به شما جدیدترین مدل موهای زنانه که می توانند بینی را کوچکتر نشان دهند را به شما معرفی میکنیم.

 

 

۱- پیکسی لایه ای

مدل موی پیکسی کوتاه زمانی که با لایه ها و حجم زیاد همراه شود، می تواند یک انتخاب مناسب برای کوچک نشان دادن بینی بزرگ باشد. علاوه بر لایه بندی، مدل موی پیکسی نامتقارن نیز به کوچک نشان دادن بینی شما کمک می کند.

 

 

۲- مدل موی پَر لایه ای

لایه های نرم آبشاری بر روی موهای بلند ظاهری دوست داشتنی را برای شما به ارمغان می آورند. علاوه بر این، به جای اینکه توجه بیننده را به بینی شما جلب کنند، لب هایتان را در معرض توجه قرار می دهند.

 

۳- مدل موی لایه لایه با چتری پرده ای

چتری های پرده ای با قاب کردن صورت شما، چشم ها و لبخندتان را در معرض توجه قرار می دهند و بزرگی بینی تان را پنهان می کنند.

 

۴- شگی متوسط با چتری

مدل موی شگی (شلخته) با طول متوسط تعادل و ظرافت خاصی به چهره شما می بخشد و بدون جلب توجه تقایص چهره، زیبایی های صورت شما را در معرض توجه قرار می دهد.

 

۵- باب نامتقارن

مدل موی باب نامتقارن با زاویه سازی توجه بیننده را از بزرگی بینی شما کاملا دور می کند و زیبایی های چهره تان را به نمایش می گذارد.

 

۶- موهای بلند فر

موهای بلند و فرفری قدرت خارق العاده ای در نرم تر نشان دادن ظاهر دارند که به نوبه خود موجب کوچکتر به نظر رسیدن بینی شما خواهند شد. شما می توانید به کمک یک اتوی فرکننده مو به سادگی به این مدل مو دست پیدا کنید.

 

۷- مدل مول لایه ای بلوند

انتخاب رنگ موی مناسب یکی دیگر از ترفندهای هوشمندانه برای هماهنگ نشان دادن اعضای چهره است. به خاطر داشته باشید که سایه های روشن مانند قهوه ای روشن و سایه های بلوند ظرافت چهره شما را دوچندان کرده و زیبایی های آن را به نمایش می گذارد.

 

۸- باب تیز تیره

مدل موی باب تیز بر روی این موهای تیره و براق نقش یک نورافکن را بر روی چهره بازی می کند و با ایجاد تضاد بین رنگ مو و چهره به جذاب تر نشان دادن چهره و پنهان کردن عیوب صورت کمک می کند.

 

۹- باب بافت دار

مدل موی باب بافت دار و لایه لایه توجه بیننده را از بینی بزرگ شما دور کرده و مدل مو و زیبایی های چهره را در معرض نمایش قرار می دهد.

 

۱۰- باب فرفری با چتری های کوتاه

با کوتاه کردن موهای فرفری خود به صورت باب و  چتری های کوتاه توجه بیننده را از بینی بزرگ خود دور و به فرها و چتری های زیبایتان متمایل کنید!