خرید عایق صوتی آپارتمان به قیمت آرامش

 عوامل موثر بر قیمت عایق صوتی آپارتمان

یکی از بهترین راهکارها برای کاهش صدای محیط، استفاده از عایق صوتی است. انواع عایق صوتی برای نصب بر روی دیوار، سقف یا کف قابل استفاده می‌ باشند. معمولا برای افرادی که جهت خرید عایق صوتی اقدام می‌ کنند، اطلاع از قیمت آنها نیز حائز اهمیت است. لازم است بدانید که عوامل مختلف بسیاری بر قیمت عایق صوتی تاثیر می گذارد. ما در ادامه به برخی از عواملی که سبب قیمت گذاری می‌ شوند، اشاره نموده ایم.

  • برند عایق صوتی: عایق‌ های صوتی از برندهای ایرانی و خارجی، هر کدام دارای قیمت‌ های متفاوتی هستند. عایق‌ های نانو الیاف ایزوور فرانسه و اورسا آلمان، از بهترین برندهای عایق صدای خارجی موجود در بازار هستند. این دو مدل عایق صوتی با توجه به سطح کیفی بالای خود، دارای قیمت نسبتاً مناسبی می باشند.
  • کیفیتکیفیت عایق صوتی نیز، بر قیمت آن تاثیر مستقیم می‌ گذارد. هر چه عایق صوتی از متریال بهتری تولید شده باشد، هزینه فروش آن نیز افزایش پیدا می‌ نماید.
  • نوع عایق صوتی: عایق های صوتی دارای مدل‌ های متنوعی هستند. این محصولات هر کدام دارای ویژگی‌ های خاص به خود بوده و قیمت آنها با توجه به نوع این محصولات، متفاوت می‌ باشد.
  • متراژ فضا: اندازه محیط و متراژ فضا در تعیین قیمت عایق صوتی دیوار، نقش موثری دارد. هر میزان فضای مورد نظر متراژ بالاتری داشته باشد، قطعاً باید برای خرید عایق صوتی هزینه بیشتری را پرداخت نمود.

بهترین عایق صوتی

 

هزینه رهایی از سر و صدای محیط

اگر شما هم از سر و صدای محیط اطراف خسته شده‌ اید و به دنبال اقدامی جدی برای کاهش سر و صدا هستید، مطمئناً خرید عایق صوتی گزینه ای عالی است. اما برای استفاده از این روش بهتر است، ابتدا به صورت کاملاً دقیق مشکلات سر و صدا بررسی شده و سپس عایق صوتی مناسب برای محل اجرا شود. پس از بررسی مشکل، باید تست‌ های مربوطه در محل اجرا شود سپس مناسب‌ ترین نوع عایق با توجه به محل، مورد استفاده قرار بگیرد. البته باید عنوان شود در هنگام خرید، قیمت عایق صوتی با توجه به موارد متعددی مشخص می شود. این عوامل شامل میزان ضریب جذب صدا، انتقال گرما، ضخامت و دانسیته هستند.

بهترین قیمت عایق صوتی برای خرید

 

عایق های صوتی به سبب ویژگی‌ های منحصر به فرد خود موجب جذب صداهای محیط می‌ شوند و از انتشار صدا پیشگیری می‌ کنند. به همین دلیل حتماً باید در زمان خرید آنها، نمونه‌ های مناسب با محل مورد نظر انتخاب شود. اما برای خرید درست و مناسب انواع عایق‌ ها در ساختمان‌ و اطلاع از قیمت عایق صوتی، بهتر است از افرادی کمک بگیرید که در این زمینه تخصص کافی دارند. کارشناسان در شرکت ایده پویان دارای اطلاعات دقیق و کاملاً اصولی در حوزه عایق‌ های صوتی هستند. این افراد می توانند برای رفع صداهای مزاحم ، راهکارهای مناسبی را ارائه نمایند. بنابراین با مشورت گرفتن از افراد ماهر در این زمینه، هم می‌ توانید در هزینه‌ های خود صرفه‌ جویی نمایید و هم این که عایق مناسب با محل مورد نظرتان را انتخاب کنید.

تماس با کارشناسان https://idehpoyan.com/