خودروهای خارجی از رده خارج به حراج گذاشته می شوند + جزئیات طرح

به گزارش باملین به نقل از ایرنا، «سعید غلامی باغی» اظهار داشت: از این تعداد، ۵۸۰ دستگاه خودروی سواری و ۴۵۸ دستگاه خودروی سنگین و دستگاه ماشین‌آلات راه‌سازی است که در ۲ مزایده به صورت جداگانه به فروش می رسد.

وی افزود: ۲ مزایده با شماره ۵۸۰ و ۵۸۱ از ۲۰ تا ۲۹ مهرماه فراخوان می شود که در آن خودروهای سواری، سنگین و ماشین آلات راه‌سازی به مزایده می رسد.

معاون بهره‌برداری و فروش اموال منقول سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی با اشاره به مزایده شماره ۵۸۰، گفت: این مزایده به خودروها در انبارهای استان هرمزگان اختصاص دارد که شامل خودروهای سواری، خودروهای سنگین و ماشین‌آلات راه‌سازی است.

وی ادامه‌داد: متقاضیان برای شرکت در این مزایده می‌توانند از ۲۰ تا ۲۵ مهرماه در استان هرمزگان از کالاها بازدید و پیشنهادات خود را در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت ثبت کنند. این پیشنهادات ۳۰ مهرماه رمزگشایی و نتایج به برندگان مزایده اعلام می‌شود.

غلامی به مزایده‌ای خاصِ خودروهای متروکه با شماره ۵۸۱ اشاره کرد و گفت: این مزایده مختص به وسایل نقلیه در همه استان های سراسر کشور است. این مزایده در راستای اجرای بند ۵ تغییرات متفرقه قانون بودجه ۱۴۰۳ خودروهای سواری و سنگین و ماشین‌آلات راه‌سازی برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان‌کرد: شرکت کنندگان می‌توانند از ۲۴ تا ۲۹ مهرماه اقدام به ثبت قیمت پیشنهادی کنند، این پیشنهادات سوم آبان ماه رمزگشایی و برندگان مزایده اعلام می‌شوند.

این مسوول با بیان اینکه امکان تهاتر دین و طلب با صاحبان کالای متروکه وجود ندارد، گفت: همه برندگان مزایده ها (اعم از صاحبان کالا و سایر) مکلف به پرداخت کل مبلغ پیشنهادی و سایر وجوه قانونی مربوط هستند.

وی گفت: علاقه‌مندان برای شرکت در این مزایده به سامانه مزایده‌های الکترونیکی از طریق سامانه ستاد تدارکات الکترونیکی دولت به آدرس https://www.setadiran.ir/setad/cms مراجعه و اقدام به دریافت توکن امضای الکترونیکی کنند.