خوشبوترین عطر مردانه و زنانه میوه ای در سال ۱۴۰۳

عطرها و ادکلن های مختلفی با رایحه های میوه ای در بازار عطر و ادکلن وجود دارد که می تواند گزینه جذاب و متفاوتی برای شما باشد. شاید تا به امروز رایحه های مختلفی را امتحان کرده باشید، اما رایحه میوه ای می تواند یک حس خوشایند و نوستالژی برای شما داشته باشد. بهترین برندهای دنیا عطر و ادکلن های متفاوتی را با رایحه میوه تولید می کنند که در این مطلب از باملین قصد داریم خوشبوترین عطر مردانه و زنانه میوه ای در سال ۱۴۰۳ را معرفی کنیم.

 

 

 

۱- عطر ادکلن تام فورد بیتر پیچ، ۱۰۰ میلی لیتر

عطر ادکلن تام فورد بیتر پیچ یک عطر جدید، بسیار خوشبو و لاکچری است که در سال ۲۰۲۰ به بازار عطر و ادکلن معرفی شد. در این عطر مردانه و زنانه از نت های میوه هلو و پرتقال خونی سیسیلی به عنوان ترکیبات اصلی استفاده شده است و از جمله دیگر نت های آن می توان به رایحه هل، گل آفتاب پرست، رام (نوعی نوشیدنی)، گل یاس، داوانا، نعناع هندی، چوب صندل سفید،‌ وانیل، دانه تونکا، کشمران، لابدانیوم، بنزوئین، خس خس و بوته وحشی اشاره کرد. این عطر ملایم برای تمام فصول سال مناسب است و ماندگاری و پخش بوی بسیار بالایی دارد.

 

 

۲- عطر باربری هر اینتنس، ۱۰۰ میلی لیتر

عطر باربری هر اینتنس یک عطر زنانه با رایحه گلی، میوه ای است که توسط عطار چیره دست فرانسیس کرکجانبه ساخته شده است و در ساخت آن از اسانس های اولیه توت سیاه و میوه‌های قرمز، اسانس پایه لوبان و اسانس میانی یاس استفاده شده است. این عطر شیرین انگلیسی برای استفاده در فصول سرد سال مناسب است.

 

 

۳- عطر ادکلن ویلهلم پارفومری مانگو اسکین، ۱۰۰ میلی لیتر

عطر ادکلن ویلهلم پارفومری مانگو اسکین یک عطر زنانه، مردانه پرطرفدار است که در سال ۲۰۱۸ از آن رونمایی شد. با اسپری کردن این عطر بر روی نبض در ابتدا بوی  پرتقال، بنفشه و انبه به مشام می رسد. پس از مدتی رایحه گل یلانگ و پلومریا جای نت های اولیه را می گیرند و در نهایت بوی ماندگار مشک، مشک زباد، انگور فرنگی سیاه و شراب قرمز فضا را پر می کند. این عطر گلی، میوه ای و خنک برای استفاده در ایام معتدل و گرم سال مناسب است.

۴- عطر ادکلن ویکتور اند رولف بن بن، ۹۰ میلی لیتر

عطر ادکلن ویکتور اند رولف بن بن یک عطر ملایم و شیرین زنانه است که در سال ۲۰۱۴ به بازار عطر و ادکلن معرفی شد. بطری این عطر به شکل یک شکلات خوش طعم و لذیذ طراحی شده است و  از جمله نت های آن می توان به رایحه اولیه ماندارین، پرتقال و هلو، رایحه میانی گل یاس، کارامل و شکوفه پرتقال و رایحه چوب گایاک، چوب صندل، عنبر و سدر اشاره کرد. این عطر خوشبو از ماندگاری و پخش بوی بالایی برخوردار است و بهترین زمان استفاده از آن ایام خنک و بارانی پاییزی است.

۵- عطر ادکلن ایو سن لورن مون پاریس، ۹۰ میلی لیتر

عطر ادکلن ایو سن لورن مون پاریس یک عطر ملایم و شیرین زنانه است که در سال ۲۰۱۶ به بازار عطر و ادکلن معرفی شد. این عطر با ترکیبی آبدار و شیرین از ترنج، توت فرنگی، تمشک و گلابی آغاز می شود .نت پایه آن تحت سلطه گل تاتوره همراه با رایحه گل صد تومانی، یاسمین چینی و سامباک و شکوفه پرتقال است و نت پایه آن برگرفته از بوی عنبر و نعناع هندی می باشد. این عطر زنانه و جوان پسند برای استفاده در بهار و پاییز مناسب است.

۶- ماندارینو دی آمالفی آکوا ادو تویلت تام فورد، ۱۰۰ میلی لیتر

ادو تویلت ماندارینو دی آمالفی آکوا یک عطر مرکباتی و خنک است که در سال ۲۰۱۷ به بازار عطر و ادکلن معرفی شد. این عطر دلنشین مختص آقایان شیک پوش برای استفاده در ایام سرد سال است که از رایحه اولیه گریپ فروت، ترنج ،انگور فرنگی سیاه، نعناع، نارنگی ماندارین و ترخون، رایحه میانی لیمو ترش، گل‌های وحشی، یاس، فلفل، سالویا اسکلاریا، آویشن، ریحان، گشنیز، گیاه شیسو و شکوفه پرتقال به مشام می رسد و در نهایت رایحه ماندگار خس خس، لابدانیوم، مشک، مشک زباد و کهربا جای نت های اولیه را می گیرند.