دانلود از یوتیوب با سایت y2mate + لینک دانلود سریع

در این مطلب از سایت باملین قرار است به شما نحوه دانلود از یوتیوب با سایت y2mate آموزش دهیم. پس اگر دوست دارید خیلی سریع ویدیوهای یوتیوب را با لینک مستقیم از طریق سایت y2mate دانلود کنید در این آموزش همراه ما باشید.

 

دانلود ویدیوهای یوتیوب با استفاده از y2mate

دانلود از یوتیوب با سایت y2mate.com

اگر به دنبال راهی برای دانلود ویدیو از یوتیوب هستید در این مورد سایت y2mate به کمک شما می آید. با استفاده از y2mate می توانید ویدیوهای یوتیوب رو به فرمت MP4تبدیل کنید و آن ها را با بالاترین بیت ریت (تا ۳۲۰کیلوبیت) در گوشی یا کامپیوتر شخصی خود دانلود کنید.

از ویژگی های سایت y2mate.com می توان به دانلود نامحدود از یوتیوب بدون نیاز به ثبت نام، قدرت و سرعت بالا در انتقال ویدیو روی سرورهای سایت، قابلیت تبدیل ویدیوی یوتیوب به فرمت صوتی MP3 و … اشاره کرد. همینطور این سایت اپلیکیشن موبایلی هم دارد. اگر دنبال ساده ترین راه دانلود از یوتیوب با موبایل هستید اپلیکیشن سایت y2mate کارتان را راه می اندازد!

راستی این سایت قابلیت تبدیل انواع فرمت های ویدیویی را هنگام دانلود ویدیو از یوتیوب دارد.

برای شروع وارد لینک y2mate.com شوید. سپس آدرس ویدیوی یوتیوبی که می خواهید دانلودش کنید را در کادر وسط پیست کنید و روی دکمه Start کلیک کنید. بعد از چند ثانیه لینک دانلود ویدیوی شما در فرمت و سایز دلخواه برای شما نمایش داده می شود.