درمان افتادگی پلک در خانه فقط در ۲ دقیقه | بهترین ماسک رفع افتادگی پلک

افتادگی پلک ها باعث می شود که سن شما بیشتر از چیزی که هست نشان داده شود و یکی از مشکلات جدی در مسئله زیبایی و جذابیت صورت شما خواهد بود. برای درمان و یا جلوگیری از افتادگی پلک ها، راه های مختلفی وجود دارد. از عمل های جراحی و تزریق بوتاکس گرفته تا راهکارهای خانگی که راحت تر  و کم هزینه تر می توانید این مشکل را حل کنید. در این مطلب از باملین راهکار درمان افتادگی پلک در خانه فقط در ۲ دقیقه را به شما آموزش می دهیم که با تهیه بهترین ماسک رفع افتادگی پلک این معضل را از بین ببرید.

 

 

افتادگی پلک را به سرعت درمان کنید:

به مرور زمان و با افزایش سن یا به دلایل دیگر پوست اطراف چشمان قابلیت ارتجاعی بودن خود را از دست داده و دچار افتادگی می شود . این حالت اصلا خوشایند نیست و می توان زیبایی چشمان و چهره شما را نابود کند پس بهتر است برای رفع این مشکل راههای چلوگیری و درمان های سریع آن را بدانید و به کار گیرید. وقتی این اتفاق می افتد، چشم هایمان کم کم پف کرده و متورم به نظر می رسد. هاله های تیره ی اطراف چشم ها، به شما ظاهری سالخورده می دهد. این تغییرات ناشی از عواملی است که برخی از آنها قابل کنترل نیستند. آن دسته از آدم ها که به اندازه ی کافی نمی خوابند اغلب افتادگی پلک را تجربه می کنند، درست مانند کسانی که تغییرات هورمونی را پشت سر می گذارند.

یکی از توصیه های متخصصان پوست و زیبایی استفاده از یک رژیم غذایی مناسب و استراحت کافی است اما این فاکتورها به تنهایی کارساز نیستند و برای همین منظور استفاده از ماسک و اسکراب های قوی نیاز است. به گزارش وب سایت positivemed یک نسخه موثر برای رفع سریع افتادگی پلک وجود دارد که در این بخش از دنیای مد نمناک به شما معرفی خواهیم کرد.

ماسک قوی خانگی برای درمان افتادگی پلک:

با استفاده از یک سفیده تخم مرغ و یک گوش پاک کن افتادگی پلک را در کمتر از چند دقیقه درمان کنید. برای این کار کافیست بعد از پاکسازی کامل پوست پلک از آرایش سفیده تخم مرغ را با کمک یک گوش پاک کن به روی پلک کاملا پخش کنید. بعد از آنکه به طور کامل سفید تخم مرغ را به روی پلک پخش کردید چشمانتان را بسته و منتظر بمانید تا سفیده کاملا خشک شود.

 

استفاده از زردچوبه و جوش شیرین برای رفع افتادگی پلک پایین چشم:

با ترکیب:

  • ۱ قاشق چایخوری جوش شیرین
  •  ۱/۲ قاشق چایخوری زردچوبه
  • آب آناناس تازه
  • آب لیموی تازه

 

یک اسکراب قوی برای رفع افتادگی پلک پایین و رفع چین و چروک مزاحم اطراف چشم خود تهیه کنید و با دقت روی قسمت زیر چشم بمالید. مراقب باشید تا مواد به داخل چشم نرسند. بعد از گذشت ۱۰ الی ۱۵ دقیقه می توانید مواد را از روی پلک شسته و نتیجه آن را مشاهده کنید.