درک لانسفورد با این پیام از خجالت هادی چوپان درآمد!

به گزارش باملین درک لانسفورد پس از قهرمانی در مسابقات مستر المپیا با یک پیغام زیبا از هادی چوپان که نایب قهرمان این مسابقات شد تشکر کرد.

پیغام زیبا و پهلوانانه درک لانسفورد به هادی چوپان بعد از قهرمانی:

ممنون قهرمان ! تو منو به‌ جلو هل‌ دادی تا بهترین خودم باشم.

 

پیام درک لانسفورد به هادی چوپان

 

گرگ ایرانی ممنون برای اینکه باعث شدی تا هر روز سخت‌ تر کار کنم خدا خودت و خونوادت رو حفظ کند…

اما بعد از آن هادی چوپان با انتشار استوری در کنار هنی رامبد و درک لنسفورد نوشت: رفاقت و برادری و هم خانواده بودن ما هیچ ربطی به رقابت ندارد .

احترام به خانواده من احترام به خودم و کشور من است …

 

هادی چوپان

ما همه برادریم و قابل احترام می‌دانم عصبانی هستید و مثل خودم شکسته، اما بی‌احترامی به رفاقت من به دور از من و همه ماست .

لطفا خواهشمندم عصبانیت را فرو بکشیم و برای آینده تلاش کنیم ممنونم از شما🌹🙏بیوگرافی هادی چوپان گرگ ایرانی مستر المپیا:

هادی چوپان( زادهٔ ۴ مهر ۱۳۶۶ در اَبنُو، شهرستان سپیدان، استان فارس) بدن ساز حرفه ای اهل ایران است.

وی از سال ۱۳۷۹ کار پرورش اندام را آغاز نموده و از سال ۱۳۹۰ تا ۱۳۹۵ عضو ثابت تیم ملي بدن سازی ایران بوده است.

چوپان چندین دوره در مسابقات فدراسیون جهانی بدن سازی و تناسب اندام شرکت نموده و عناوین ملي و بین المللیِ مختلفی را اکتساب نموده است .

 

اینستاگرام هادی چوپان

هادی چوپان از ۱۳ سالگی بدنسازی را شروع کرده است و در سال های گذشته موفق شده به قله های جهانی این ورزش دست پیدا کند.هادی چوپان عضو با سابقه ی تیم ملي ایران است و با این تیم افتخار آفرینی های بزرگ و چشمگیری داشته است. هادی هم چنان ساکن شیراز است و در حال حاضر یک باشگاه مجهز بدنسازی را در این شهر مدیریت ميکند.

او چند سال پیش ازدواج کرده و دارای دو فرزند به نام های محمد حافظ و نادیا میباشد .

هادی چوپان ۱۸ سال مستمر در رشته ی بدنسازی فعالیت داشته است. وی در این سالها با شکست ها و پیروزی های بسياري رو به رو شده؛ ولی همیشه به یک اصل در زندگی اش اعتقاد داشته است:

« هرگز دست از تلاش برندار!» هادی پر تلاش پس از گذشت سه سال از شروع فعالیت حرفه ای خویش به مقام سوم کشور و همچنين قهرماني استان فارس دست پیدا کرد.

وی با ۱۰۰ کیلوگرم وزن و ۱۶۷ سانتیمتر قامت؛ زنگ خطر را براي حریفان نامدار خویش در این رشته به صدا در آورده است.

وی خویش را گرگ ایرانی نامیده؛ و اعتقاد دارد هیچوقت دربرابر زندگی و مشکلات آن رام نخواهد گردید. هادی چوپان در سال های گذشته امید اول ایران براي قهرماني در مسابقات مستر المپیای آمريکا است.

امیدی که جامعه بدنسازی تا قبل از آن به مرحوم بیت اله عباس پور داشت. هادی در مورد ابعاد بدنش جمله جالبی دارد که بارها آنرا تکرار نموده است .« من متر به تنم نمی زنم».