رنگ موی جدید قرمز دخترانه سال ۲۰۲۴

رنگ موی قرمز دخترانه از محبوب ترین و پرکاربردترین رنگ موهای دخترانه و زنانه است که در این روزها مد شده است. قرمز نادرترین رنگ موی طبیعی است که فقط یک یا دو درصد مردم جهان این رنگ مو را به صورت طبیعی دارند که اکثر آنها ساکنین کشورهای اروپای شمالی و غربی هستند. شما هم می توانید رنگ های مختلفی از پایه رنگی قرمز برای موهای خود انتخاب کنید. در این مطلب از باملین قصد داریم جدیدترین و ترندترین رنگ موی قرمز دخترانه در سال ۱۴۰۳ را معرفی کنیم.

 

 

۱- RICH AUBURN

این رنگ قرمز پر زرق و برق موهای مارسیا کراس را ضخیم تر، سالم و درخشنده جلوه می دهد. این رنگ مو دوام چندانی ندارد و پس از مدتی با شستشو تغییر می کند. برای حفظ رنگ موی خود باید از شستشوی بیش از حد موها خودداری کنید و برای تغذیه موها از یک ماسک موی مرغوب استفاده نمایید.

 

 

۲- هلویی سرد

موهای قرمز همیشه هم پرجنب و جوش نیستند. مانند این رنگ موی ملایم لیلی کول که به پوست روشن او زیبایی خاصی بخشیده است. او برای ایجاد ظاهر متفاوت و پرانرژی تر از یک ریمل مشکی و رژلب پررنگ استفاده کرده است.

۳- زرشکی تیره

رنگ موهای ریحانا در طول سالیان متمادی دستخوش تغییرات متعددی شده است. این رنگ موی زرشکی تیره چشمان سبز ریحانا را بیشتر نمایان کرده و موهای فر او را بیشتر در معرض توجه قرار می دهد. اگر موهای مجعدی دارید و می خواهید آنها را به این رنگ درآورید، توصیه می کنیم برای حفظ زیبایی موها از یک روغن براق کننده باکیفیت پیش از سشوار کشیدن موهای خود استفاده کنید.

۴- بلوند توت فرنگی

رنگ موی بلوند توت فرنگی یک رنگ موی گرم و پرطرفدار در میان سلبریتی ها است که در ریشه ها کمی عمیق تر و در انتها روشن تر است. این رنگ برای افرادی که به رنگ های گرم و پرجنب و جوش علاقه دارند، مناسب است.

۵- قهوه ای مایل به قرمز

نه کاملا قرمز، نه کاملا قهوه ای. این رنگ مو مناسب افرادی است که دوست دارند رنگ قرمز را آزمایش کنند، اما مطمئن نیستند که این رنگ برایشان مناسب است یا خیر. این رنگ موهای امی آدامز در حد وسط میان قرمز و قهوه ای قرار دارد و ظاهری طبیعی و زیبا را برای او به ارمغان آورده است.

۶- مسی سوخته

جسیکا چستین از جمله بازیگرانی است که تاکنون به تناژهای مختلف رنگ موی قرمز علاقه زیادی نشان داده است و این رنگ موی مسی سوخته یکی از زیباترین رنگ موهایی است که تاکنون از او دیده ایم؛ رنگی براق، سالم و سراسر زرق و برق که ظاهری جذاب برای او به ارمغان آورده است.

۷- موهای مسی فرفری

تراجی پی هنسون از جمله بازیگرانی است که از تغییر رنگ مو هیچ ابایی ندارد. این رنگ موی مسی گرم بر روی موهای سراسر مجعد او یکی از زیباترین رنگ موهایی است که تاکنون از او شاهد بوده ایم.

۸- عسلی

ایمی آدامز در مراسم اسکار ۲۰۱۷ موهای عسلی زیبای خود را به نمایش گذاشت. این رنگ مو پوست او را درخشان تر و زیباتر جلوه می دهد و به موها ظاهری پرتر می بخشد. پس اگر موهای نازک و کم پشتی دارید، این رنگ مو مناسب شما خواهد بود.

۹- مسی تیره

این رنگ مو ظاهری براق، حجیم و سالم برای موها به ارمغان می آورد و جذابیت چشم های برایس دالاس هاوارد را دوچندان می کند. اگر به دنبال یک رنگ موی قرمز که نیازی به نگهداری چندان نداشته باشد، می گردید، این رنگ مو را انتخاب کنید.

۱۰- قرمز طلایی

لیندزی لوهان در تمام طول زندگی خود یک فرد مو قرمز بوده است و بارها رنگ موهای خود را تغییر داده است. این رنگ موی قرمز طلایی یکی از زیباترین رنگ موهای او است که بر روی موهای مواج و زیبایش خودنمایی می کند. سالم نگه داشتن و تغذیه موها به شما کمک می کند تا ظاهر موهایتان همیشه زیبا و سالم به نظر برسد.