رنگ و مدل مویی که دیگر امسال مد نیست!

رنگ و مدل مو می تواند تاثیر زیادی در چهره یک خانم داشته باشد. معمولا هر ساله مدل مو و رنگ موی خاصی مد می شود و اکثر افراد از آن پیروی میکنند. البته که باید علاوه بر مد سال، با توجه به چهره و رنگ پوست خود، رنگ و مدل مویتان را انتخاب کنید. اما به هر حال بهتر است از مواردی که دیگر مد نیستند هم بپرهیزید و به هیچ عنوان از آنها استفاده نکنید. در این مطلب از باملین قصد داریم مدل موهای زنانه و رنگ موهای زنانه که دیگر مد نیستند را به شما معرفی کنیم.

 

 

۱- اکستنشن های خیلی بلند

اکستنشن های خیلی بلند در سال جدید دیگر طرفدار چندانی نخواهد داشت و مدل موی زنانه به سمت موهای طبیعی و کوتاهتر متمایل می شوند. البته، هنوز هم اگر اکستنشن به خوبی انجام شود، می تواند عالی به نظر برسد، اما ظاهر موها نیز مانند آرایش به سمت مدل های طبیعی و ظریف مانند مدل موهای لایه ای، باب‌های نرم و فرانسوی گرایش پیدا کرده است.

 

 

 

۲- فرق وسط بلوند

باز کردن فرق وسط موهای بلوند نیز در سال ۲۰۲۴ دیگر طرفداران چندانی نخواهد داشت. در واقع دیگر کسی دوست ندارد صورتش را با موهای بلوند قاب کند. در عوض رنگ آمیزی مو با سبک بالیاژ، آمبره و سامبره جایگزین این مدل رنگ مو خواهد شد.

 

۳- هایلایت های درشت

به نظر می رسد هایلایت های درشت در سال جدید جای خود را به هایلایت های ظریف تر خواهند داد. این تکنیک به شما کمک می کند ظاهری جذاب، طبیعی و زیباتر داشته باشید.

 

۴- بلوند پلاتینیوم

برخلاف اینکه بسیاری تصور می کنند بلوند پلاتینیوم همیشه رنگ موی محبوبی است، به نظر می رسد در سال جدید این رنگ مو جای خود را به رنگ های بلوند گرم‌تر با ظاهر طبیعی تر دهد. دلیل اصلی این موضوع را می توان آسیب رسان بودن این رنگ و نگهداری سخت آن دانست. در عوض توصیه می شود رنگ‌های گرم‌تر و عسلی‌تر یا هایلایت‌های ترکیبی را انتخاب کنید.

 

۵- ریشه های رنگی

سال ۲۰۲۴ رنگ کردن ریشه موها طرفدار چندانی نخواهد داشت و بالیاژ و هایلایت های ظریف جای این مدل رنگ کردن مو را خواهند گرفت. با این تکنیک ها دیگر نیازی نیست نگران رشد موهای خود باشید و می توانید بدون نیاز به رنگ کردن، ماه ها از زیبایی آنها لذت ببرید.

 

۶- بالیاژ بیش از حد

در سال ۲۰۲۴ تکنیک بالیاژهای بیش از حد به تدریج به نفع تضادهای کمتر کنار گذاشته می شوند و بالیاژ شلوغ بدون تغییرات شدید رنگ در ظاهر کلی رنگ مو، محبوبیت کمتری پیدا می کنند.