ریمل ضدآب خوب و ارزان که باید بخرید!

ریمل ضدآب خوب و ارزان می تواند تاثیر زیادی در زیبایی شما داشته باشد. اگر به فکر خرید لوازم آرایشی با کیفیت و ارزان هستید، باید با مدل ها و انواع ریمل هم آشنا شوید تا بتوانید مژه های زیباتری داشته باشید. به هر حال در طول روز ممکن است در موقعیت های مختلفی قرار بگیرید و احتمالا صورت خود را بشویید، یا زیر باران باشید و یا عرق کنید که می تواند باعث خراب شدن ریمل شود. به همین دلیل هم توصیه می کنیم از یک ریمل ضدآب خوب و ارزان استفاده کنید. در این مطلب از باملین با بهترین ریمل ضدآب در بازار آشنا می شوید.

 

پیشنهاد ما: ریمل ضدآب اسنس مدل VM

مهم‌ترین ویژگی‌های ریمل ضدآب ماندگاری بالا، نریختن ریزدانه‌های ریمل زیر چشم و پخش نشدن بر سطح بالایی و پایینی چشم، پس از مدتی است. ریمل ضد آب اسنس مدل VM یکی از آن ریمل‌های ضد آب باکیفیت است که نسبت به سایر ریمل‌های ضد آب قیمت مناسب‌تری دارد. فقط کافی است که از اصالت این ریمل اطمینان حاصل کنید. ریمل ضد آب اسنس ساخت کشور ایتالیا بوده و سرشار از رنگدانه‌های مشکی است. قدرت پوشانندگی مواد داخل ریمل بسیار قوی بوده و تک تک مژه‌ها را پوشش می‌دهند. حجم ریمل ضد آب اسنس ۴٫۷ میلی‌لیتر است، به همین خاطر بااستفاده‌ی روزانه، تقریبا ۲ الی ۳ ماه برای شما کار خواهد کرد.

 

 

چرا ریمل ضد آب اسنس مدل VM بهترین انتخاب است؟

نکته بسیار مثبت، قیمت مناسب ریمل ضد آب اسنس مدل VM است. اما، این ریمل می‌تواند، علاوه‌بر انتظار ما برای ضدآب بودن، به مژه‌ها حجم دهد. ما با استفاده از این ریمل، در کلیه فصول هیچ نگرانی برای ریزش ریزدانه‌های ریمل زیر چشم نداریم. بعلاوه، ریمل اسنس مدل VM به دلیل خاصیت ضدآب بودن قوی، جزو ریمل‌های استخری نیز به‌حساب می‌آید. بنابراین، می‌توانیم از ماندگاری بالای ریمل بر روی چشم، حتی وقتی در استخر هستیم، مطمئن باشیم.

ریمل ضد آب اسنس مدل VM یکی از باکیفیت‌ترین و ارزان‌ترین ریمل‌های ضد آب موجود در بازار بود، اما اگر شما این مدل را نمی‌پسندید، گزینه‌های دیگری نیز روی میز است:

۱٫ ریمل ضد آب مک مدل A018

حجم ۱۴ میلی‌لیتر، ضدآب و حجم‌دهنده، رنگدانه‌های مشکی، پوشش‌دهی خوب، برس مناسب، بلندکننده مژه، الیاف ابریشمی، فاقد پارابن.

۲٫ ریمل ضد آب ایزادورا مدل Big Bold

حجم ۱۶ میلی‌لیتر، مورد تایید چشم پزشکام، ضد حساسیت، ضدآب و حجم دهنده، جلوگیری از ریزش ریزدانه ریمل زیر چشم، بلند و جداکننده مژه.

۳٫ ریمل ضد آب میبلین Maybelline Lash Sensational Waterproof Black Mascara

حجم ۹٫۵ میلی‌لیتر، ساخت کشور آمریکا، فر و بلند کننده مژه، حجم‌دهنده و ضدآب، پوشانندگی بالا، برس خاص و کارآمد. (یکم گرونه، اما می‌ارزه).

۴٫ ریمل ضدآب کالیستا بیوتی مدل BB Express

حجم ۶ میلی‌لیتر، ساخت ایران، فاقد پارابن، گیاهی، ضد حساسیت، بافت سبک، پرپشت کننده و حجم دهنده، ماندگاری بالا، مقاوم قوی در برابر رطوبت و آب.