زندگی غم انگیز متیو پری / شهرت آن چیزی که فکر میکنید نیست!

به گزارش باملین متیو پری یا همان نقش چندلر بینگ در سریال محبوب فرندز، ۷ آبان ماه درگذشت و جسد او در جکوزی خانه اش پیدا شد. اگر سریال فرندز را دیده باشید احتمالا متیو پری را یک آدم شاد و جذاب که غمی در زندگی اش ندارد می پندارید، اما زندگی او غم انگیز تر از چیزی بود که فکرش را می کنید.

من کافی نبودم، من غیرقابل دوست داشتن بودم.
درباره متیو پری زندگی و درگذشتش: شهرت چیزی که فکر می‌کنید نیست، تمامش یک کلک است.

 

چندلر بینگ درگذشت

متیو پری درگذشت

پری اخیرا خاطرات خود را در کتابی به نام «دوستان، عاشقان و یک چیز بسیار بد بزرگ» نوشته بود. پری در پنج سالگی ناچار بود برای دیدن پدرش از کانادا به لس‌آنجلس برود و‌ به تنهایی در حالی‌که تابلویی به دورگردن داشته با عنوان «کودک، بدون همراه» با هواپیما سفر کند. متیو از ترسی می‌گوید که در پنج‌سالگی و به تنهایی تحمل کرده.
.
تمام این احوال موجب این شد که متیو تا همیشه حس تنهایی، ترس از محبوب نبودن و حفره‌ای بزرگ را درون وجودش حس کند که با هیچ‌چیز پر نمی‌شد. احساس مادام‌العمر رهاشدگی، احساس ناکافی بودن، کمبود مستمر آرامش، نیاز عاجزانه به محبت و‌ خودانزجاری شدید، بخشی از واژگان خود متیو پری برای ترسیم اوضاع نابسامان روحی و عاطفیش است.
.
او در سال ۲۰۱۷ اعلام کرد که برای مدتی قصد کناره‌گیری از بازیگری دارد و تنها در جمع شدن مجدد بازیگران سریال «فرندز» حاضر شد.
.
پری همچنین از سال ۱۹۹۷ پس از یک تصادف به داروهای کاهنده درد اعتیاد پیدا کرد و دهه‌ها با سومصرف مواد مخدر و الکل درگیر بود. این سومصرف در سال ۲۰۱۹ او را به کمای دو هفته‌ای برد و ۱۴ عمل جراحی لازم داشت تا او را به سلامتی برساند.
.
او در بخش دیگری از کتابش نوشته:«باید مشهور باشی تا بفهمی که شهرت پاسخ نیست. هیچکس بیشتر از من دوست نداشت مشهور شود. من به این باور رسیده بودم که شهرت پاسخ است. من ۲۵ ساله بودم و دومین سال فرندز بود و هشت ماه بعد فهمیدم که این رویای آمریکایی من را خوشحال نمی‌کند و سوراخهای زندگی‌ام را پر نمی‌کند. توجهی بیش از آن دوران نمی‌تواند سمت من بیاید. اما شهرت چیزی که شما فکر می‌کنید نیست. تمامش یک کلک است.»
.
پری هرگز ازدواج نکرد او اما در سالهای آخر از علاقه خود به تشکیل یک خانواده گفته بود. او در بخش دیگری از کتابش درباره روابط عاشقانه خود از جمله رابطه با جولیا رابرتز نوشت:«این حس که کافی نیستم، این حس که زیادی نیازمند عشقم و این حس که واقعا آن قدرها مهم نیستم. رابطه با جولیا رابرتز برای همین برایم زیادی بود. من دائم با خودم فکر می کردم که مطمئنم او با من به هم خواهد زد. چرا نزند؟ من کافی نبودم، هیچوقت کافی نخواهم بود، من شکسته بودم، خم شده بودم و غیرقابل دوست داشتن بودم. پس به جای اینکه با وحشت و درد از دست دادن او روبرو شوم. با جولیا رابرتز زیبا و نابغه به هم زدم! »