ساندویچ فیله مرغ را با شوید درست کنید و لذت ببرید / با این غذا از شر غذاهای تکراری خلاص شو

در این مطلب از باملین به آموزش یک ساندویچ خوشمزه با فیله مرغ پرداخته ایم. ساندویچ مرغ به شکل‌های مختلف و دستورهای متفاوتی آماده می‌شود. دستوری که در حال حاضر مقابل شماست یک عطر و بوی معرکه دارد و مطمئن باشید به منوی همیشگی غذاهای شما اضافه خواهد شد.

طبخ همیشگی غذاهای سنگین هم برای بدن ضرر دارد و هم در این اوضاع اقتصادی ضربه هنگفتی به جیب شما خواهد زد! پس با درنظر گرفتن این موضوع ساندویچ‌ها را هم در غذای هفتگی خود بگنجانید. یکی از غذاهایی که سریع حاضر می‌شود و در عین حال طعم فوق‌العاده‌ای دارد ساندویچ مرغ است.

 

مواد لازم:

ماده غذایی مقدار
فیله مرغ نیم کیلوگرم
شوید تازه ۲ قاشق غذاخوری
پیازچه ۲ قاشق غذاخوری
خیارشور ۵ عدد
سس مایونز ۳ قاشق غذاخوری
روغن زیتون ۲ قاشق غذاخوری
نمک، فلفل سیاه، فلفل قرمز، پودر سیر، پودر پیاز به میزان لازم
لیموترش یک عدد
چیپس خلالی به میزان دلخواه

طرز تهیه:

فیله مرغ را با نمک، فلفل سیاه، فلفل قرمز، پودر سیر، پودر پیاز، روغن زیتون و آب لیمو ترش خوب مزه دار کنید. بعد از مدتی که طعم‌ها در هم ترکیب شدند فیله‌ها را در تابه نچسب یا تابه گریل روی گاز گریل کنید تا بپزد.

بعد از اینکه فیله‌ها خوب پخته شدند و زمان برد و از داغی افتادند آنها را با چاقو خرد کنید. در یک ظرف فیله‌ها را به همراه سس مایونز، پیازچه خرد شده، شوید تازه خرد شده و خیارشور حلقه شده خوب مخلوط کنید.

چیپس خلالی را هم به مواد اضافه کنید و این ترکیب محشر را داخل نان باگت یا هر نوع نانی که دوست دارید قرار داده و میل کنید.

عطر شوید و پیازچه طعمی بهشتی به این غذا خواهد داد. پس اصلا دست به سبزیجاتی که نام برده شد نزنید و حتما از آنها استفاده کنید.