سرقت ۱٫۵ میلیاردی از گاوصندوق امیر نوری / بازیگران همچنان گرفتار تبهکاران!

به گزارش باملین چند وقتی است که بازیگران و هنرمندان کشور از جمله داریوش مهرجویی که به قتل رسید، کیهان کلهر که خانه اش مورد سرقت قرار گرفت و امیر نوری که همانند کیهان کلهر مورد سرقت گرفت، مورد توجه سارقان و تبهکاران هستند.

سارقان به خانه امیر نوری، بازیگر سینما، دستبرد زدند و مقدار قابل توجهی از اموال او را به سرقت بردند.
امیر نوری درباره این اتفاق به اعتمادآنلاین گفت: سارقان زمانی وارد خانه شدند که من در منزل نبودم. آنها احتمالاً از دیوار وارد خانه شدند و بعد وسایل را در کمال آرامش از در خارج کردند. از آنجایی که خانه تک‌واحدی است همسایه‌های دیگر متوجه این سرقت نشدند و متاسفانه کسی چیزی ندیده ‌است.
بخش‌هایی از خانه هم تخریب شده‌ است. من اول فکر می‌کردم فرد سارق از سر کینه و دشمنی چنین کاری کرده اما وقتی پلیس خانه را بررسی کرد گفت که احتمالاً سارقان به دنبال پول و طلا بودند که بخش‌هایی را در خانه تخریب کردند.

 

سرقت از منزل امیر نوری

وی گفت: مقداری طلا و ارز سرقت شده است. البته من طلا استفاده نمی‌کنم و در خانه نگه نمی‌دارم. چند سکه و زنجیر طلا که هدیه گرفته ‌بودم و مقداری ارز سرقت شده است. آنچه برای من مهم است مدارک مالی است. دسته‌چک‌ و ته‌چک‌ها را سرقت کرد‌ه‌اند. اسنادی دزدیده شده که بازیابی آنها بسیار مشکل است و شاید نشود دوباره آنها را بازیابی کرد.

این بازیگر درباره میزان تقریبی سرقت از خانه من گفت: نزدیک به یک و نیم میلیارد تومان از من سرقت شده است و به جز اموالی که دزدیده شده خسارت سنگینی بابت گم شدن مدارک مالی‌ام به من وارد شده ‌است. من از سارقان عزیز می‌خواهم مدارک را سرقت نکنند چون به دردشان نمی‌خورد. بعضی چک‌هایی که طلب داشتم، دزدیده شده و الان من چیزی برای پس گرفتن طلبم ندارم. این چک‌ها به درد سارق هم نمی‌خورد مگر اینکه بخواهد جعل کند. البته نزدیک به ۵۰ میلیون تومان هم به خانه خسارت وارد شده است. وی درباره اینکه آیا پلیس توانسته ردی از سارقان پیدا کند یا نه گفت: تحقیقات انجام شده و امیدوارم سارقان بازداشت شوند.