سطل آشغال گوشی سامسونگ دقیقا کجاست؟

سطل آشغال گوشی سامسونگ دقیقا کجاست؟ گوشی های سامسونگ هم مانند دیگر گوشی های اندرویدی دارای سطل آشغال هستند تا فایل های حذف شده را در آنجا نگهداری کنند و در صورت لزوم شما بتوانید از این طریق فایل هایی که می خواهید را بازیابی کنید. در این مطلب از باملین قصد داریم بگوییم که سطل آشغال سامسونگ دقیقا کجاست تا بتوانید با کمک آنها فایل هایی که می خواهید به طور کامل حذف کنید را پیدا کرده و کاملا آنها را حذف کنید و همچنین فایل هایی که می خواهید بازگردانی کنید را پیدا کرده و ریکاوری کنید.

 

سطل آشغال گوشی سامسونگ کجاست؟

کاربران در گوشی های سامسونگ نیز امکان مشاهده انواع فایل های حذف شده در یک جای مشخص را نداشته و باید نسبت به بررسی فایل های حذف شده قرار گرفته در برنامه های گوشی سامسونگ اقدام کنند. یکی از برنامه های گوشی های سامسونگ، برنامه گالری تصاویر این برند بوده و این برنامه دارای سطل آشغال اختصاصی می باشد. سطل آشغال برنامه گالری سامسونگ تا ۳۰ روز فایل های حذف شده را درون خود نگه داشته و کاربران باید نسبت به بررسی فایل های حذف شده این برنامه اقدام کنند.

  1. ابتدا برنامه Gallery را باز کنید.
  2. در ادامه باید بر روی سه نقطه بالای برنامه کلیک کنید.
  3. در این قسمت باید از بین گزینه های مشاهده شده، گزینه Recycle bin را انتخاب نمایید.
  4. در ادامه این بخش عکس یا ویدیویی که قصد بازیابی آن را دارید، انتخاب نمایید.
  5. در این قسمت باید بر روی آیکون بازیابی کلیک کنید.

همچنین می توانید نسبت به غیر فعال کردن سطل آشغال گالری سامسونگ اقدام نموده تا فضای حافظه داخلی گوشی سامسونگ افزایش پیدا کنید. مراحل غیر فعال کردن سطل آشغال گالری سامسونگ بدین صورت بوده که باید وارد برنامه گالری سامسونگ شده و بر روی سه نقطه بالای صفحه کلیک کنید. در ادامه باید گزینه Settings را انتخاب کرده و Recycle Bin را روی گزینه Turn off قرار دهید.