سطل آشغال گوشی هواوی کجاست؟

سطل آشغال گوشی هواوی می تواند در بازیابی عکس ها و فایل های حذف شده به شما کمک زیادی کند. گوشی هواوی هم مانند دیگر گوشی های اندرویدی دارای سطل زباله است که تمام فایل ها، عکس ها و فیلم هایی که حذف می کنید به آن سطل آشغال منتقل می شود. در این مطلب از باملین قصد داریم بگوییم که سطل آشغال هواوی کجاست تا بتوانید با کمک آن فایل های حذف شده را بازگردانی کنید.

 

افراد دارای گوشی هواوی نیز می توانند نسبت به بررسی فایل های حذف شده در گالری گوشی خود اقدام نمایند. اشخاص باید برنامه گالری هواوی را باز نموده و در پایین صفحه گزینه Recently Deleted را انتخاب کنند. کاربران می توانند از طریق گزینه Restore برای بازیابی تصاویر و ویدیوهای مورد نظر خود اقدام کرده و همچنین با انتخاب فایل ها و گزینه Delete فایل های مورد نظر خود را حذف نمایند.

 

 

اشخاص از طریق فایل منیجر گوشی های هواوی نیز می توانند برای بررسی فایل های حذف شده برنامه مذکور اقدام کنند. کاربران باید برنامه فایل منیجر هواوی را باز نموده و گزینه Recently Deleted را انتخاب کنند. در نهایت افراد می توانند برای حذف همیشگی فایل های قرار گرفته در سطل آشغال فایل منیجر هواوی اقدام کنند.