سلبریتی های هالیوود که گیاهخوار شدند و دیگر گوشت نمیخورند را بشناسید!

به گزارش باملین رژیم غذایی هر کدام از سلبریتی ها متفاوت است و برخی از آنها رژیم های غذایی عجیب و غریبی دارند. برخی از سلبریتی ها هم بعد از سال ها اعلام کردند که مصرف گوشت را کنار گذاشته و گیاه خوار شده اند. در ادامه با چند تن از این افراد آشنا می شوید.

 

کیت وینسلت

کیت وینسلت که یک وجترین است، معتقد است که بهترین راه برای حفظ زیبایی، سلامت و جوانی خود نوشیدن آب سبزیجات است چون مواد مغذی زیادی در خود دارد. به همین دلیل، یخچال خانه ی او همیشه مملوء از سبزیجات برگ دار و دیگر انواع سبزیجات است.

وینسلت همچنین گفته هر از گاهی رژیم غذایی خود را تغییر می دهد و سعی می کند در استفاده از مواد غذایی خلاق باشد.

برد پیت

برد پیت در مصاحبه ای فاش کرد که رژیم وگان را ترجیح می دهد. او معتقد است که همه می توانند این سبک زندگی را در پیش بگیرند، چون هر کسی از خوردن گوشت لذت نمی برد. او همچنین دیدن آدم هایی که غذاهایی با منشأ حیوانی مانند ماهی مصرف می کنند را بسیار عجیب می داند.

 

 

پیتر دینکلیج

LONDON, ENGLAND – DECEMBER 07: Peter Dinklage attends the UK Premiere of “CYRANO” at Odeon Luxe Leicester Square on December 07, 2021 in London, England. (Photo by Jeff Spicer/Getty Images for Metro-Goldwyn-Mayer Pictures & Universal Pictures )

پیتر دینکلیج اهمیت زیادی برای حقوق حیوانات قائل است. او با  بنیاد PETA (بنیاد مردمی رعایت اصول اخلاقی در برابر حیوانات) همکاری تبلیغاتی دارد که تلاش می کند با آگاهی بخشی درباره ی رژیم های غذایی به مردم کمک کند سبک زندگی سالم تری داشته باشند.

کیلی کوئوکو

کیلی کوئوکو یک وجترین است و علاقه ی زیادی به حیوانات دارد. او خود چندین حیوان دارد، از سگ و خرگوش گرفته تا اسب. کوئوکو با پناهگاه های حیوانات همکاری دارد و کمک می کند سگ های بی خانمان سرپرستی برای خود پیدا کنند.

او همچنین با سازمان حمایت ازحقوق حیوانات Farm Sanctuary همکاری دارد که برای توقف مصرف بوقلمون ها در روز عید شکرگزاری فعالیت می کند

جنا دوآن

جنا دوآن در ۱۰ سالگی پس از دیدن مستندی درباره ی کشتارگاه های دام، تصمیم به کنار گذاشتن مصرف گوشت گرفت. او در اینباره گفته: «روز بعد با خودم گفتم دیگر هیچ وقت گوشت نمی خورم. و همینطور هم شد. به لحاظ روحی و جسمی حس خوبی نسبت به این تصمیم دارم.»

او همچنین گفته بدن او با خوردن سبزیجات بیشتر احساس قدرت می کند. به گفته ی دوآن، او چند باری رژیم وجترین را کنار گذاشته بود که نتیجه ی خوبی برایش نداشت و باعث شده بود بی حال باشد و احساس سبکی و پرانرژی بودن نمی کرد.

بندیکت کامبربچ

وقتی در مصاحبه ای از بندیکت کامبربچ سؤال شد که آیا فرهنگ سنگاپور را دوست داشت، گفت که به اندازه ی یک وگان از گشتن در بازار مواد غذایی سنگاپور و خوردن غذاهای آن ها لذت برده بود.

همچنین وقتی یک بار از او سؤال شد که آیا در زمان تمریناتش برای ایفای یک نقش ابرقهرمانی مجبور به مصرف سفیده ی تخم مرغ شده بود، در پاسخ گفته بود: «نه رژیم غذایی من گیاهی است.»