سلبریتی ها این مدل موی باب را دوست دارند! | بهترین مدل موهای باب زنانه

مدل موی باب زنانه یکی از معروف ترین و محبوب ترین مدل موهای زنانه است که انواع مختلفی دارد. سلبریتی های متعددی هستند که از این مدل مو استفاده می کنند و به همین دلیل هم این مدل موی زنانه به شهرت و محبوبیت رسیده است. مدل موی باب برای موهای کوتاه و بلند متفاوت است، ولی می توان گفت که به اکثر خانم ها می آید و با این مدل مو زیبا می شوند. اگر شما هم دوست دارید مانند سلبریتی ها مدل موی باب داشته باشید این مطلب از باملین را دنبال کنید.

 

۱- باب نمادین ویکتوریا بکهام

ویکتوریا بکهام، همسر فوتبالیست مشهور جهان دیوید بکهام است که خودش به تنهایی یک ترند در دنیای مد محسوب می شود. این مدل موی باب یک طرفه ویکتوریا یکی از مدل موهای مدرن و خاص است که بافت موج دارش زیبایی خاصی به چهره ویکتوریا بخشیده است.

۲- مدل موی باب بلند جنیفر انیستون

ما همیشه از مدل موهای هنرپیشه امریکایی جنیفر آنیستون الهام گرفته ایم. در این مدل مو برش هایی بلند تا روی شانه در دو طرف موها ایجاد می شود و برای موهای نازک و لخت مناسب است.

۳- استایل براق جنیفر گارنر

این مدل موی جنیفر گارنر نشان می دهد که بالیاژ ظاهری زیبا و منحصربه فرد به مدل موی باب می بخشد. شما می توانید به راحتی با استفاده از یک برس صاف کننده مو یا سشوار و مقداری روغن مو به این مدل موی درخشان دست پیدا کنید.

۴- باب بسیار کوتاه سیه‌نا میلر

ای مدل موی کوتاه سیه‌نا میلر یک مدل موی شیک و بی دردسر است که با فرهای ظریفش ظاهری خاصی و منحصربه فرد به استایل او بخشیده است. این مدل مو حتی بر روی موهای کم پشت نیز عالی به نظر می رسد و برای روزهای گرم تابستان انتخابی ایده آل است.

۵- باب خیس اسکارلت جوهانسون

مدل موی باب را می توان به راحتی با استایل های مختلف هماهنگ کرد. در این تصویر مدل موی باب خیس اسکارلت جوهانسون با انتهای شلوغ را مشاهده می کنید که منجر به ایجاد استایلی خاص و شیک شده است.

۶- باب مواج امیلی جین اما استون

هیچ کس نمی تواند به این مدل موی باب مواج امیلی جین اما استون نه بگوید! شما می توانید با استفاده از بیگودی های پهن یا دستگاه فر کننده مو به این مدل مو دست پیدا کنید. این کار ظاهر موها را برجسته تر کرده و حالت زیبایی به آنها می بخشد.

۷- باب کوتاه جنیفر لارنس

این مدل موی باب جنیفر لارنس که تا چانه کوتاه شده است، یک مدل موی عالی برای چهره های استخوانی است و با حجم گرفتن در اطراف گونه ها به گردتر نشان دادن چهره کمک می کند.

۸- میندی کالینگ با مدل موی باب

این مدل موی باب در همه قسمت ها اندازه یکسانی دارد؛ اما استایلیست با حالت دادن موها به سمت داخل حجم و ظاهری بی نظیر به این مدل مو بخشیده است.

۹- امیلیا کلارک با موهای باب حالت دار

این فرهای درشت و جذاب برای یک مدل موی روزمره عالی هستند. می توانید به منظور ایجاد جذابیت بیشتر این مدل مو را به صورت یک طرفه حالت دهید.

۱۰- مدل موی مینی باب شارلیز ترون

این مدل موی مینی باب شارلیز ترون که تا خط فک کوتاه شده است، یکی از ساده ترین و شیک ترین مدل های کوتاهی است که برای موهای نسبتا ضخیم و موج دار عالی است.

۱۱- نیکول شرزینگر با موهای باب براق

در این مدل موی باب درخشش حرف اول را می زند. بنابراین اگر چنین مدل مویی را انتخاب می کنید، باید مراقبت از موهایتان را در اولویت قرار دهید. بنابراین توصیه می کنیم از بهترین ماسک های مو و محصولات محافظ گرما برای حفظ براقیت موهای خود استفاده کنید.

 

۱۲- ریس ویترسپون با موهای باب منحنی

انتهای برجسته موجب می شود این مدل موی باب پرتر به نظر برسد. برای قاب کردن چهره، می توانید موهایتان را یک طرفه بزنید.

۱۳- مارگوت رابی با موهای باب بلوند

این مدل موی باب بلوند مارگوت رابی همه را میخکوب می کند. رنگ بلوند در کنار امواج طبیعی ظاهری بسیار زیبا به این مدل مو بخشیده است.

۱۴- کلی رولند با موهای میکروباب

این مدل موی میکروباب کلی رولند یک مدل موی جسورانه و زیبا است که تا نزدیک فک کوتاه شده است و ما را به یاد مدل موی باب فرانسوی می اندازد.

۱۵- مدل موی باب با فرهای هالیوودی آبری کریستینا پلازا

این فرهای هالیوودی زیبایی استایل مدل موی باب کریستینا پلازا را دوچندان کرده اند. برای دستیابی به این مدل مو به یک برس گرد یا دستگاه فرکننده مو و یک اسپری حالت دهنده مو نیاز دارید.