سه روز سفر به کرمان چقدر خرج دارد؟ / قیمت تور سه روزه تهران به کرمان در بهمن ماه + جدول

به گزارش باملین، اگر به فکر مقصدی برای سفر هستید، یکی از پیشنهادات ما سفر به کرمان است. استان کرمان دارای مناظر و اماکن تاریخی و دیدنی فراوانی است. در این مطلب علاوه بر بررسی قیمت تورهای ارزن کرمان، مکان های دیدنی این استان را معرفی می کنیم.

باغ شاهزاده ماهان

شازده ماهان باغی سرسبز و شگفت انگیز در دل کویر و یکی از مکان های معروف کرمان است و یکی از ۹ باغ ایرانی و جهانی به شمار می رود که در سال ۱۳۹۲ همراه با باغ پاسارگاد شیراز مادر شد. باغ های ایرانی، باغ ارم شیراز، باغ چهار ستون اصفهان، باغ زیبای کاشان، باغ ماهان کرمان، باغ اکبریه بیرجند، باغ دولت آباد، یزد، باغ پهلوان پور مهریز، باغ یزد و عباس آباد بهشهر در فهرست میراث جهانی به ثبت رسیده اند. .
باغ شاهزاده ماهان یکی از باغ های ایرانی است که در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است

این باغ تاریخی و سرسبز، خاطره ای از دوره قاجاریه است و به دستور محمد حسن خان، سردار ایروانی و حاکم وقت کرمان و سپس در زمان حاکم بعدی، عبدالحمید میزره نصیرالدوله، ساخته شده است. ، بناهایی بین سالهای ۱۲۹۸-۱۳۰۹ هجری قمری به وی اضافه شد. انجام شده.

حمام گنجعلی خان (موزه مردم شناسی کرمان)

حمام گنجعلی خان یکی از سوغاتی های دوره صفویه است. این حمام بخشی از مجموعه گنجعلی خان است که به دلیل معماری و تزئیناتش در بین گردشگران شهرت خاصی دارد. حمام در سال ۱۳۴۷ هجری شمسی بازسازی شد و سپس به عنوان موزه مردم شناسی شروع به فعالیت کرد. در جاهای مختلف حمام، مجسمه های مومی وجود دارد که افراد طبقات مختلف جامعه را در قدیم نشان می دهد. حمام تاریخی گنجعلی خان در فهرست آثار ملی کشور به ثبت رسیده است.

بازار کرمان

بازار کرمان یا بازار بزرگ کرمان یکی از آثار ملی ایران و از مکان های دیدنی کرمان است که از میدان ارگ شروع و به میدان مشتاقیه ختم می شود. به همین دلیل طولانی ترین خط در بازار ایران محسوب می شود. این بازار عمدتاً پس از قرن هشتم هجری ساخته شده و در نتیجه هر قسمت از آن در زمان یکی از مقامات شهر ساخته شده و دارای ویژگی‌های خاص هر دوره است. برخی از ویژگی های بازار کرمان در بین بازارهای ایرانی منحصر به فرد است. مانند داشتن مرتفع ترین آسیاب بادی کرمان در بازار که شهرت جهانی دارد. مجموعه بناهای اطراف بازار کرمان از دوره صفویه به بعد در ارتباط با بازار ایجاد شده است. این بازار محل مناسبی برای خرید سوغات و صنایع دستی کرمان است.

آتشکده زرتشتیان کرمان (موزه مردم شناسی زرتشتیان)

آتشکده های زیادی در ایران ساخته شد که برخی از آنها هنوز پابرجا هستند. از جمله آتشکده زرتشتیان کرمان که آخرین آتشکده این استان است. آتشکده و موزه مردم شناسی زرتشتیان تنها موزه مردم شناسی زرتشتیان در جهان بدون هیچ رقیبی محسوب می شود که بسیار جذاب و پرطرفدار است. این تنها مزیت آتشکده نیست و وقتی به دیدن این مکان می روید، بنا به شهادت متدینین و مورخان، آتشی که در آتشکده قدیمی آن وجود دارد، همان آتش مقدس و پاکی است که از تاریخ به ایران آورده شده است. معبد ورهرام در هند.

مکان های ذکر شده تنها چهار مورد از جاذبه های گردشگری کرمان بودند و قطعاً مکان های زیادی برای دیدن گردشگران در این استان وجود دارد.

هزینه تورهای هوایی کرمان

تورهای کرمان با قیمت های مختلف وجود دارد. تور کرمان با اقامت در هتل ۲ ستاره اخوان برای هر نفر ۲ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان هزینه دارد. ضمناً برای هر نفر در اتاق سه تخته این قیمت به ۲ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان کاهش می یابد.

هزینه اقامت در هتل سه ستاره گواشیر برای هر نفر در اتاق یک تخته ۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان است.

هزینه اقامت در هتل ۴ ستاره جهانگردی کرمان برای هر نفر در اتاق دو تخته ۳ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان و در اتاق سه تخته ۳ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان می باشد.

*لازم به ذکر است قیمت های درج شده در جدول مربوط به سایت های فروش آنلاین می باشد و ممکن است به دلیل نوسانات قیمت و سایر عوامل با قیمت های امروزی متفاوت باشد.*

هزینه تور سه روزه کرمان (بهمن ۱۴۰۲)
هتل امتیاز ستاره / مدت اقامت سه روز قیمت / تومان (هر نفر)
هتل آهوان ۲ ستاره ۲,۷۵۰,۰۰۰ / هر نفر در اتاق دو نفره
هتل گواشیر ۳ ستاره هر نفر ۲۶۰۰۰۰۰ در اتاق دو نفره
هتل پویا ۳ ستاره ۳,۰۰۰,۰۰۰ / هر نفر در اتاق سه تخته
هتل توریستی ۴ ستاره هر نفر ۳۶۵۰۰۰۰ در اتاق سه تخته
هتل پارس ۵ ستاره ۴,۱۵۰,۰۰۰ / هر نفر در اتاق دو نفره