سوسن پرور از این رو به اون رو شد / تصاویر جدید از خانم بازیگر

به گزارش باملین سوسن پرور بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایرانی است. وی از سال ۱۳۷۲ بازی در تئاتر را آغاز کرده و در سال ۱۳۸۷ با سریال بزنگاه به شهرت رسید. او که همیشه بخاطر چهره اش مورد انتقاد است عکس های جدیدی را از خود منتشر کرد.

 

فرزند سوسن پرور

در اینجا عکسی از خود به اشتراک گذاشته است.

 

سوسن پرور و مادرش

سوسن پرور سابقه فعالیت در بخش های مختلف هنری اعم از نویسندگی، کارگردانی، بازیگری در تئاتر، تلویزیون و سینما را دارد. برجسته ترین نقش های سوسن پرور در قاب صدا و سیما شامل بزنگاه، کلبه عمو پورنگ، شهرک جیم و نردبان چوبی می شود.

برجسته ترین هنر نمایی سوسن پرور در عرصه برنامه های تلویزیونی به خنده بازار اختصاص دارد. این برنامه محصول سال ۱۳۹۰ به کارگردانی شهاب عباسی می باشد.

خانواده سوسن پرور:

مادر سوسن پرور بازنشسته آموزش و پرورش است. سوسن پرور یک خواهر بزرگ تر دارد.

همسر سوسن پرور:

متأسفانه اطلاع دقیقی از ازدواج و وضعیت تأهل سوسن پرور در دسترس نیست.

وی در طی مصاحبه ای درباره ازدواج بیان کرده است:

 

استایل سوسن پرور

 

” با وجود ریسک پذیر بودنم، در حوزه ازدواج ترس هایی بر من غلبه کرده است. همسر ایده آل من، یک مرد خوش هیکل، چهار شانه و بلند قامت است که با اسب سفید، در منزل به جرج کلونی شهرت دارد. ”

 

در رادیوی اراک بیشتر کار کردم حدود یک سال کارگردان نمایش رادیویی بودم و برای نمایش های رادیویی بازی هم که خیلی کردم

 

جذابیت کمدی سوسن پرور

دوران دانشجویی علاقه زیادی به گروتسک و طنزی که در آثار اوژن یونسکو بود ، داشتم

 

پایان نامه فوق لیسانسم هم حول و هوش گروتسک بود ، برای همین به سمت کمدی جذب شدم ، اگر چه پروژه هایی که کار می کنم با طنزی ک ایده آل من است فاصله دارد اما باز هم ترجیح میدهم طنز کار کنم ، اصولا دوست دارم دیگران را بخندانم

 

چرا خال هایت را بر نمیداری

من بگویند چرا خال هایت را برنمی داری یا چرا بینی ات را عمل نمی کنی ؟ خب این شخصی است ، مثل این است که بیایند بگویند چرا فلان کفش را پوشیدی خب این سلیقه من است و مال من است من این را دوست دارم