سوپر استار سینمای ایران در کنار سوپر استار تیم ملی ایتالیا!

به گزارش باملین محمدرضا گلزار در صفحه اینستاگرامی خود تصویری را به همراه ستاره سال های نه چندان دور تیم ملی ایتالیا و تیم آث میلان یعنی پائولو مالدینی منتشر کرد.

 

 

رضا گلزار و مالدینی

 

آقای پائولو مالدینی بازیکن ایتالیایی تیم فوتبال آث میلان ایتالیا است .او با وجود اینکه این بازیکن یک بازیکن راست پا است اما در دفاع چپ بطور تخصصی  وبه شدت از وی استفاده میشود .

پائولو مالدینی از جمله بازیکنان نادر در فوتبال هست که از وقتی که به سمت فوتبال آمد تنها در یک تیم به بازی پرداخت و به هیچ تیم دیگری ورود پیدا نکرد.

 

پائولو مالدینی

 

مالدینی در ۳۰ دی ۱۳۶۳ در آغازین بازی خود در سری آ ایتالیا به مصاف   تیم اودینزه رفت .

وی اولین بازی ملی مالدینی در ۱۱ فروردین ۱۳۶۷ برابر تیم یوگوسلاوی بود و اولین گل ملی وی نیز در ۳۰ دی ۱۳۷۱در دیدار ایتالیا و مکزیک به ثمر رسید .

نا گفته نماند که آخرین گل ملی مالدینی که هفتمین گل ملی وی نیز میباشد در بازی ایتالیا و ولز در تاریخ ۱۵ خرداد ۱۳۷۸ به ثمر رسید ضمن اینکه بازی تیم های ملی ایتالیا و کره جنوبی در جام جهانی ۲۰۰۲ ایتالیا که در تاریخ ۲۸ خرداد ۱۳۸۱ برگزار شد آخرین بازی مالدینی برای تیم ملی ایتالیا بود .

 

پائولو مالدینی و رضا گلزار

 

او در ۱۲۶ بازی ملی که برای تیم فوتبال ایتالیا انجام داد توانست ۷ گل به ثمر برساند . وی پس از جام جهانی ۲۰۰۲ از تیم ملی ایتالیا خداحافظی کرد و تنها در تیم فوتبال آث میلان به بازی میپردازد .

مالدینی در جام های جهانی ۱۹۹۰ – ۱۹۹۴ – ۱۹۹۸ و ۲۰۰۲ و یورو ۱۹۸۸ – ۱۹۹۶ و ۲۰۰۰ در تیم ملی ایتالیا حضور داشت.