سگ های دنیا جهانبخت از خودشم بزرگترن / عکس اینفلوئنسر حاشیه ساز با سگ های خالدار!

به گزارش باملین دنیا جهانبخت یکی از مشهورترین شاخ های مجازی ایران به تازگی عکسی را به همراه سگ های خود منتشر کرد.

خانم دنیا جهانبخت با یک شکست عشقی مشهور شد. او گفته بود با یکی از خوانندگان لس آنجلسی روابط عاطفی داشته و دچار ضربه روحی شده برای همین فالووا بالا رفت و مشهور شد.

او تصویری از سگ های خال خالی و گرانقیتی را به اشتراک گذاشت.

سگ دنیا جهانبخت

دنیا جهانبخت با انتشار عکس هایی از سگ خالدار در فضای مجازی منتشر کرد. دنیا جهانبخت با انتشار این عکس همه را یاد کروئلا دِویل زن معروف با سگ های خالدار انداخت که بسیار شرور است.

 

سگ های خالدار دنیا جهانبخت

 

کروئلا دِویل (به انگلیسی: Cruella de Vil ) شخصیتی داستانی است که در سال ۱۹۵۶ توسط دودی اسمیت در رمان صد و یک سگ خالدار خلق شده‌است. او اولین بار در سال ۱۹۶۱ در انیمیشن صد و یک سگ خالدار محصول شرکت والت دیزنی حضور پیدا کرد.

در همهٔ نسخه‌ها، او دشمن اصلی ۱۰۱ یا ۱۰۲ سگ خالدار است که ۹۷ یا ۹۹ توله از آنان را می‌دزدد تا از پوست آن‌ها برای خز لباس‌های خود استفاده کند.گلن کلوز در (۱۰۱ سگ خالدار و ۱۰۲ سگ خالدار ایفای نقش کرد.اما استون در نقش «کروئلا دویل» در فیلم کروئلا که در تاریخ ۲۸ مه ۲۰۲۱ اکران شد، ایفای نقش کرده‌است.

 

دنیا جهانبخت مدل مشهور در اینستاگرام است که با حواشی ساختگی از ابراز عشق و علاقه اش به برخی چهره های سرشناس هنری در ایران و شکست عشقی خوردنش به راحتی توانست فالوورهای میلیونی برای خود در اینستاگرام تشکیل دهد. نام حقیقی دنیا جهانبخت زهرا جهانبخت است. این چهره شناخته شده اینستاگرام در یک خانواده متمول ۴ نفره بزرگ شده است. درواقع پیج رسمی جهانبخت در اینستاگرام محل کسب درآمد او شده است چراکه روزانه تبلیغات بسیاری می گیرد و پول زیادی را از این راه این مدلینگ معروف در شبکه مجازی اینستاگرام به جیب می زند

 

عکس دنیا جهانبخت

 

دنیا جهانبخت در تاریخ ۳۰ آبان ۱۳۶۸ در محله شمیران تهران به دنیا آمده است. او سال هاست در ترکیه زندگی می کند. این شاخ اینستاگرامی از طرفداران سفت و سخت تیم استقلال تهران است و تمام بازی های این تیم پایتخت را از ترکیه تماشا و پیگیری می کند. تیم بارسلونا نیز تیم خارجی مورد علاقه دنیا جهانبخت است. مدرک تحصیلی دنیا جهانبخت کارشناسی از دانشگاه آزاد تهران است. او ابتدا حضور کمرنگی در دنیای مد داشت و به عنوان مدل پوشاک و میکاپ آرتیست فعالیت می کرد. دنیا جهانبخت پدرش به نام مجید را در دوران بچگی از دست داد و دنیا به مادرش وابستگی بسیار دارد. نام مادر دنیا جهانبخت گیتی است که دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته پرستاری است و در سال ۱۳۹۹ بازنشسته شد

 

ماجرای مهاجرت دنیا جهانبخت

دنیا جهانبخت با پایان یافتن تحصیلاتش در ایران با خانواده به ترکیه مهاجرت کرد. درواقع فالوورهای میلیونی او در اینستاگرام به واسطه عکس های بی حجابش منجر شد که در عملیات عنکبوت پلیس فتا برایش احضاریه بیاید و دنیا جهانبخت فردای همان روز تصمیم گرفت کشور را ترک کند و عازم ترکیه شد. در سال ۱۳۹۴ این چهره اینستاگرامی پس از داغ شدن دستگیری مبلغان سایت شرط بندی تصمیم گرفت از ترکیه خارج شده و شهر لندن در انگلستان را برای سکونت خود برگزید. او قصد دارد به زودی به کشور آمریکا برود و برای اخذ اقامت دائم آمریکا در تلاش است. به گفته خودش چند سال است که در نوبت بررسی سفارت آمریکاست که هنوز به نتیجه نرسیده است.