سیم کارت همراه اول آری، ایرانسل و رایتل نه

محبوبیت و اعتبار سیم کارت های همراه اول در مقایسه با رقیبان خود ( ایرانسل، رایتل) بر همگان واضح و مربهن است.  این اعتبار نتیجه خدمت رسانی و اپراتورینگ حرفه ای وهمچنین  بدست آوردن رضایت مشتری و کاربران می باشد.

بسیاری از کاربران تلفن همراه، برای اعتبار بخشیدن به کسب و کار های خود از سیم کارت همراه اول استفاده می کنند سیم کارت های دائمی همراه اول علاوه بر استفاده های عمومی  استفاده کاربردی هم دارند این سیم کارت ها نسبت به نوع اعتباری خود که در دسترس همه قرار دارند از لحاظ آنتن دهی،  محدودیت نداشتن در  مکالمه بهتر عمل می کنند و همچنین تعرفه های سرویس های این سیمکارت ها پایین تر از نوع اعتباری آن هاست.

به جرات می توان گفت که اپراتور همراه اول با آمار فعال بودن بیشتر از  ۲۱ میلیون سیمکارت دائمی از ۲۲ میلیون سیم کارت دائمی واگذار شده به مشترکین ، رکورد دار میزان فعالسازی خطوط در مقایسه با سایر اپراتور ها می باشد.

حال این سوال پیش می آید که چرا سیم کارت همراه اول از محبوبیت بالاتری برخوردار است؟ در این مقاله به مزیت های سیم کارت های همراه اول پرداخته ایم:

خدمات ویژه و انواع سیمکارت هایی که همراه اول در اختیار مشترکین خود قرار داده است شامل :

اینترنت نسل های ۳ ۴ ۵

اپلیکیشن همراه من و خدمات انلاین

سیمکارت فیروزه ای

سیمکارت کودک

سیمکارت زمردی

سیمکارت دانشجو

وای فای اول

پرداخت همراه

تعویض سیم کارت قدیمی با یوسیم(۴G) با استفاده از سرویس همراه یار(سرویس خدمات در محل همراه اول)

(mms فرا پیام )

سرویس رومینگ بین الملل که با ۲۷۰ اپراتور فعال با ۱۱۲ کشور در جهان ارتباط دارد.

و دیگرخدماتی از قبیل اتصال به دیتا ، پیام کوتاه ، مکالمه گروهی ،انتقال و انتظار مکالمه و… را به مشترکان خود ارائه می دهد.

به عنوان مثال سرویس های اینترنت همراه اول که از سایت خود همراه اول هم قابل تهیه هستند شامل بسته های:

صبحانت، نامحدود شبانه، کوتاه مدت، یک ماهه، ویژه مشترکین جدید و بلند مدت میباشد که حجم آن ها  تا ۱۵ گیگ  و یا نامحدود است و در بازه قیمتی ۱۶۰۰ تا ۱۶۰۰۰۰ تومان ارائه شده است.

 

مزایای سیمکارت دائمی همراه اول

سیم کارت ۰۹۱۲ در بین دیگر سیم کارت های موجود در بازار از اعتبار اجتماعی بالاتری برخوردار است و در واقع خریدن آنها نوعی سرمایه گذاری بشمار می آید.

هزینه ها و تعرفه های خدماتی و سرویس های سیم کارت های دائمی( پیامک ، تماس و اینترنت ) ارزان تر از سیم کارت های اعتباری است.

استفاده از خدمات تلفن همراه در سیم کارت های دائمی نامحدود می باشد و مشترکین می توانند هزینه های مربوطه را به صورت قبض به روش ماهیانه پرداخت کنند و کاربر هنگام استفاده از این سیمکارت با اتمام شارژ و موجودی مواجه نمی شود و به این ترتیب کاربر می تواند از این سیمکارت مانند تلفن ثابت استفاده کند.

بسیاری از افراد برای اینکه بتوانند از فواید خط دائمی استفاده کنند سیمکارت اعتباری خود را به دائمی تبدیل می کنند. اما همانطور که میدانید سیم کارت دائمی را نمیتوان به اعتباری تبدیل کرد.

کد سیم کارت های دائمی همراه اول

پیش شماره ۹۱۲ متعلق به سیم کارت های اپراتور همراه اول تهران می‌باشد که این اپراتور اولین و قدیمی ترین اپراتور کشور است. اولین سیمکارت های ارائه شده از طرف اپراتور همراه اول سیمکارت های دائمی بودند که در ۱۹ مرداد سال ۱۳۷۳  به متقاضیان تلفن همراه واگذار شد. فروش سیمکارت های همراه اول با هدف راه اندازی سیستم موبایل کشور در همین سال آغاز شد.

اولین سیمکارت های ارائه شده از طرف اپراتور همراه اول ،۴ سیم کارت ۹۱۲ ، به نهاد ریاست جمهوری بود.

اولین شماره واگذار شده در تهران شماره ۰۹۱۱۲۱۱۰۰۰۰ بوده است. اما در عصر حاضر به علت تغییر پیش شماره این سیم کارت به ۰۹۱۲۱۱۱۰۰۰۰ تغییر کرده است.

 تشخیص سیم کارت صفر از کارکرده

یکی از روش های تشخیص صفر بودن سیم کارت، تماس با آن شماره است و اگر با پیغام به مضمون “این شماره در شبکه موجود نمی باشد” مواجه شوید ، یعنی خط مورد نظر شما صفر است و در غیر این صورت سیم کارت کارکرده میباشد.

البته این روش خیلی هم قابل اعتماد نیست. زیرا شرکت همراه اول، سیم کارت هایی که متعلق به افراد بوده و به دلایلی (بدهی و پرداخت نکردن آن و…) از آنها گرفته شده را در شرایطی مجددا به صورت صفر ب فروش میرساند. روش بهتر مراجعه به نمایندگی آن اپراتور و یا تماس با پشتیبانی آن سایت میباشد.

از فواید جم سیم کارت سهولت در خرید و فروش سیمکارت دائمی برای متقاضیان میباشد فقط با مشاهده ویترین سیمکارت و چند کلیک  میتوانید صاحب سیمکارت مورد نظرتان شوید.

سالن زیبایی آساره بیوتی در شمال تهران بهترین سالن زیبایی در اقدسیه می باشد. برای دیدن نمونه کارها وارد سایت شوید.