شلوار زرد رو برای سال جدید با چی ست کنیم؟ | بهترین ست لباس با شلوار زرد در سال ۱۴۰۳

شلوار زرد رو برای سال جدید با چی ست کنیم؟ شاید در سال های اخیر کمتر کسی به سراغ شلوار زرد می رفت اما این روزها برای سال جدید شلوار زرد رنگ از ترندترین شلوارهاست که با لباس های مختلفی می تواند ست جذابی را ایجاد کند. شاید وقت آن رسیده که در انتخاب لباس هایتان تغییری ایجاد کنید و به جای لباس های تکراری، رنگ جدیدی را به ترکیب لباس های خود اضافه کنید. در این مطلب از باملین قصد داریم بهترین ست شلوار زرد را معرفی می کنیم.

 

 

۱٫ شلوار زرد با لباس سفید

در علم رنگ‌شناسی، سفید را یک رنگ در نظر نمی‌گیرند. سفید یک صفحه خنثی است که هر رنگی را می‌تواند به تعادل برساند. بنابراین، اگر برای سال ۱۴۰۳ شلوار زرد خریده‌اید، بهتر است برای بخش بالاتنه از یک شومیز یا مانتوی سفید استفاده کنید. این ترکیب رنگ، شما را شبیه به فرشته‌ای می‌کند که نزدیک به خورشید شده است. از آن‌جایی که رنگ زرد به عنوان لباسی برای پایین تنه، به شدت درخشان است، می‌توانید علاوه بر مانتو و شومیز، کیف و کفش خود را نیز به رنگ سفید تهیه کنید تا تعادل به شکلی کامل در استایل شما به وجود آید.

۲٫ شلوار زرد با لباس آبی کاربنی

همواره می‌گویند که متضادها بیشتر به یکدیگر جذب می‌شوند، مثلا یک آدم درونگرا با یک آدم برونگرا! این مساله وقتی کاملا به چشم می‌آید که شلوار زرد را در کنار لباسی با رنگ آبی کاربنی می‌بینیم. زرد، رنگی به شدت گرم است، در حالی که آبی کاربنی، یکی از سردترین رنگ‌های در طیف رنگی آبی به حساب می‌آید. حال اگر دوست داشتید که یکدست لباس زرد بپوشید نیز می‌توانید با رنگ آبی کاربنی یا سورمه‌ای جزئیات لباستان را تکمیل کنید. مثلا از اکسسوری‌های آبی کاربنی استفاده کنید یا کیف و کفشتان را با این رنگ در نظر بگیرید.

۳٫ شلوار زرد با لباس نارنجی

یکی از جسورترین ترکیب رنگ‌ها برای استایلی که شلوارش زرد رنگ است، استفاده از لباس یا جزئیات نارنجی است. اگر نمی‌خواهید بیش از حد پرحرارت دیده شوید، بهتر است شلوار زرد را با پیراهن زرد ست کرده، سپس از کمربند، کیف، کفش، عینک یا اکسسوری‌های دیگر نارنجی رنگ استفاده کنید. زرد و نارنجی، هر دو رنگ‌هایی به شدت گرم هستند که شما را در مرکز توجه قرار می‌دهند.

۴٫ شلوار زرد با لباس سبز

اگر می‌خواهید با طبیعت پیوند برقرار کنید و به شادابی فصل بهار دیده شوید، بهتر است در سال ۱۴۰۳ شلوارهای زردتان را با لباس سبز بپوشید. برای این منظور بهتر است هر دو رنگ را در سایه‌های روشن انتخاب کنید. مثلا سبز و زرد لیمویی. حال اگر شلوار زردی خریده‌اید که به سمت رنگ‌های اخرایی و خردلی متمایل است، بهتر است به سراغ سبز‌های جنگلی و زمردی بروید. بعلاوه، شما می‌توانید با این ترکیب رنگ‌ها بازی کنید. یعنی اگر شلوار زرد و لباس سبز پوشیدید، اکسسوری‌ها را با سایه‌های تیره یا روشن ترکیب کنید.

۵٫ شلوار زرد با لباس یاسی

اگر در تعطیلات عید یا سال ۱۴۰۳ مهمانی دعوت هستید می‌توانید با ترکیب رنگ شلوار زرد، با مدل‌هایی مثل شلواردامنی، نیم بگ، چاکدار و غیره را با شومیزهایی یاسی رنگ ست کنید. هرچه سایه‌های این دو رنگ روشن‌تر باشند، بیشتر برای مهمانی‌های مجلل مناسب خواهند بود و هرچه تیره‌تر باشد مناسب برای استایل‌های روزانه نیز خواهد شد.

۶٫ شلوار زرد با لباس قهوه‌ای

یکی از جذاب‌ترین استایل‌هایی که می‌توانید در سال ۱۴۰۳ داشته باشید، بهتر است شلوار زرد را با لباس قهوه‌ای ست کنید. تفاوتی ندارد که رنگ قهوه‌ای منتخب شما تیره یا روشن باشد. مثلا یک شومیز دارچینی را با شلوار زرد خردلی در نظر بگیرید که رنگ آن با دستمال گردن، عینک یا کیفتان ست شده است. این حیرت‌انگیز است. اگر بخواهید بر روی اطرافیانتان تاثیر بسیار زیادی بگذارید بهتر است شلوار زرد و لباس قهوه‌ای را هرگز فراموش نکنید.