شومیز مانتویی سفید همان چیزیست که باید در کمد لباستان داشته باشید! | ۱۰ مدل جدید شومیز سفید

شومیز مانتویی سفید یکی از همان لباس هایی است که باید در کمد لباس خود داشته باشید. این مدل لباس با اکثر لباس ها ست می شود و با رنگ و مدل خود همیشه ترند و جذاب است. اگر دوست دارید یک لباس خاص و منحصر به فرد داشته باشید که در اکثر اماکن عمومی بتوانید از آن استفاده کنید و حتی گزینه مناسبی برای مهمانی ها و دورهمی ها باشد، شومیز مانتویی سفید می تواند گزینه مناسبی باشد. در این مطلب از باملین با ۱۰ مدل جدید آشنا می شوید.

شومیز مانتویی سفید، جز اصلی و جدانشدنی کمد لباس شما است؛ و حتما باید یکی از این شومیزها را در کمدتان داشته باشید تا بتوانید آن را به تنهایی یا با لباس‌های دیگر ست کنید.

۱۰مدل شیک شومیز مانتویی سفید

شومیز مانتویی سفید، یکی از شومیزهای محبوب در میان زنان است که هم در تابستان و هم در زمستان طرفدار دارد. در فصل گرم می‌توان از شومیز مانتویی سفید نخی و نازک استفاده کرد و آن را با شلوار بگ خنک و یا یک پیراهن تابستانی شیک ست کرد. در زمستان می‌توانید این شومیز را در زیر پالتو یا بارونی خود بپوشید و یک استایل زیبا را برای خود خلق کنید.

قد شومیز مانتویی اصولا تا روی زانو است؛ با این حال مدل‌های کوتاه‌تر و بلندتر نیز در دسترس می‌باشد. برخی از این شومیزها حالت گشاد و اورسایز دارند و برخی دیگر فیت‌تر و متناسب‌تر دوخته می‌شوند.

علاوه بر این شما می‌توانید این شومیز مانتویی های سفید رنگ را به صورت ساده و مشابه لباس مردانه خریداری کنید و یا از مدل‌های طرحدار و گلدوزی شده آن انتخاب نمایید.