شیک ترین و پرفروش ترین انگشتر زنانه برای انگشت اشاره | این مدل انگشتر مدرن نماد قدرت و اعتماد به نفس است!

انشگتر از محبوب ترین اکسسوری های زنانه محسوب می شود که مدل های مختلفی دارد. عده ای دوست دارند انگشترهای طلا با طرح های قدیمی و بزرگ داشته باشند، اما جوانان امروزی مدل های خاص تری را می پسندند. بهتر است قبل از خرید انگشتر با معنی مدل انگشتر هم آشنا شوید و بدانید که هر انگشت برای انگشتر چه معنایی دارد. شاید استفاده انگشتر در انگشت اشاره چندان مرسوم نباشد ولی می توانید با استفاده از انگشترهای مدرنی که در این مطلب از باملین معرفی می کنیم، اعتماد به نفس و قدرتتان را به نمایش بگذارید و استایل شیک تری داشته باشید.

 

 

انگشترهای شیک و مدرن برای انگشت اشاره

دست‌ها چیزهای زیادی در مورد انسان‌ها می‌گویند؛ از خطوط روی کف دست تا هر اثر انگشتی که تکه‌ای از هویت را در خود جای داده است. اهمیت دست و انگشت‌ها و داستان‌هایی که دارند به زمان‌های بسیار دور بر می‌گردد. از این داستان‌های قدیمی متوجه می‌شویم که معنای انگشتر در هر انگشت با انگشت دیگر متفاوت است و داستان‌هایی را روایت می‌کند.

شما با استفاده از این معانی می‌توانید کشف کنید که داستان منحصر به فرد هر انگشتر در هر انگشت نشانه چیست.

به طور مثال انگشت اشاره به رهبری، اعتماد به نفس و عزت نفس بر می‌گردد. در این میان انگشتر در انگشت اشاره مردان پیشینه قدیمی‌تری دارد و معنای آن به قرن‌ها پیش برمی گردد و اشاره به اقتدار و رهبری دارد و پیامی قدرتمند برای مردان در هر سنی است.

این معنا تا میزان زیادی برای زنان نیز صدق می‌کند. استفاده از انگشتر در انگشت اشاره تاریخ بزرگی دارد. با این حال، می‌توان آن را به زمان مدرن ترجمه کرد. این انگشتر نشانه ای از رهبری و دانش فراوان است. برای اینکه خود را به عنوان یک رهبر معرفی کنید؛ می‌توانید یک انگشتر نگین دار شیک در انگشت اشاره خود بیندازید.

برای القای اعتماد به نفس و عزت نفس یک حلقه الماس درخشان در انگشت اشاره تان قرار دهید که احساس قدرتمند و نشاط آور برای شما به ارمغان می‌آورد.

 

 

انگشتر بزرگ انگشت اشاره

انگشتر نگین آبی انگشت اشاره

انگشتر هندسی انگشت اشاره

انگشتر دوتایی انگشت اشاره

انگشتر ظریف انگشت اشاره

انگشتر شیک انگشت اشاره

انگشتر گل انگشت اشاره

انگشتر دبلیو انگشت اشاره
انگشتر مرواریدی انگشت اشاره

انگشتر شیک انگشت اشاره

انگشتر ظریف انگشت اشاره