طارمی در راه شیاطین سرخ / فوتبالیست ایرانی در منچستر یونایتد؟!

به گزارش باملین رسانه انگلیسی جزئیات قرارداد طارمی با یونایتد را فاش کرد.

نشریه اکسپرس نوشت: منچستریونایتد قرار است با باشگاه پورتو در مورد خرید طارمی در ژانویه تماس برقرار کند و جزئیاتی از مبلغ ناچیز مورد نیاز برای آوردن این مهاجم گلزن به اولدترافورد را فاش کرد.

تن‌هاخ همچنان به عنوان سرمربی یونایتد در حال مبارزه است و برنامه‌هایی را برای تقویت بیشتر تیم در آستانه باز شدن پنجره ژانویه شروع کرده است. یک هافبک میانی جدید و یک مهاجم مدنظر سران یونایتد هستند که نام مهاجم مورد نظر، مهدی طارمی است.

هویلوند هنوز در لیگ برتر گل نزده است ولی او پنج گل در چهار بازی لیگ قهرمانان اروپا به ثمر رسانده و او را در کنار آلوارو موراتا بازیکن سابق چلسی در صدر جدول گلزنان قرار داده است. با این وجود، این احساس وجود دارد که هویلون به تنهایی برای گلزنی در منچستریونایتد کافی نیست.

این بازیکن ۳۱ ساله از زمانی که تابستان ۲۰۲۰ از ریوآوه به پورتو نقل مکان کرد، خودش را به خوبی نشان داده است. با این حال، قرارداد ۴ ساله ای که او در آن زمان امضا کرد، تابستان امسال به پایان می‌رسد و پورتو او را در زمستان می‌تواند بفروشد.

دستمزد وسوسه انگیز برای مهاجم ملی پوش ایران

اکنون مشخص شده است که پس از مذاکره با مدیر برنامه‌های طارمی، یونایتد شانس بسیار زیادی برای جذب مهاجم ایرانی دارد که در جام جهانی ۲۰۲۲ به انگلیس دو گل زد. خرید این بازیکن ۳۱ ساله در پنجره زمستانی تنها ۱۰ میلیون یورو (۸.۷ میلیون پوند) هزینه خواهد داشت. علاوه بر این، یونایتد همچنین دریافته است که این مهاجم به دنبال دستمزد ۴.۵ میلیون یورو در سال پس از کسر مالیات است که معادل دستمزد ۷۵۰۰۰ پوندی در هفته است.

مدیر برنامه‌های طارمی به صراحت اعلام کرده است که موکلش به دنبال یک قرارداد سه سال و نیمه است و او را تا تابستان ۲۰۲۷ در یونایتد ماندنی خواهد کرد.

در مجموع، با در نظر گرفتن هزینه‌های نقل و انتقالات و دستمزد، این معامله حدود ۳۰ میلیون یورو (۲۶.۲ میلیون پوند) هزینه خواهد داشت.