طرز تهیه ماسک برای رفع سیاهی دور چشم | با این روش از شر سیاهی دور چشم خلاص شو!

سیاهی دور چشم میتواند یکی از آزاردهنده ترین اتفاقاتی باشد که برای صورت و چهره یک شخص به وجود می آید. وقتی تیرگی و سیاهی دور چشم زیاد می شود شما اعتماد به نفستان را از دست می دهید و همیشه مجبورید با آرایش آن را محو کنید. در این مطلب از باملین طرز تهیه ماسک برای رفع سیاهی دور چشم را آموزش داده ایم تا از شر سیاهی دور چشم خیلی سریع و آسان خلاص شوید.

طرز تهیه ماسک دور چشم

مرحله اول

به نقل از داجان؛ خیار و یک دسته کوچک جعفری را در میکسر یا مخلوط کن بریزید و دستگاه را روشن کنید تا کاملا میکس شود سپس آن را از صافی عبور دهید سپس به این مایع گلاب را اضافه می‌نماییم.

مرحله دوم

پد‌های آرایشی را از وسط نصف می‌کنیم و برای یک دقیقه در مایعی که آماده کرده ایم می‌گذاریم سپس روی یک کیسه فریزر قرار می‌دهیم و برای یک ساعت داخل یخچال می‌گذاریم.

مرحله سوم

بعد از این زمان می‌توانید استفاده کنید، این پد‌ها را هر روز صبح بعد از بیدار شدن برای ۱۵ دقیقه دو تا پد روی پوست زیر چشم بگذارید و سپس بشویید بعد از دو هفته استفاده تاثیر ماسک دور چشم را خواهید دید.

نکات ماسک دور چشم

اگر در ابتدا پد خیلی یخ بود می‌توانید بگذارید از یخ زدگی و چسبند گی آن کم شود بعد استفاده نمایید تا پوست اذیت نشود.

خواص ماسک دور چشم

ماسک دور چشم به شما کمک می‌کنید که پف و سیاهی دور چشم را کمتر کنید با این کار اگر گودی زیر چشم داشته باشید کمتر دیده می‌شود.

تست حساسیت

حتما قبل از استفاده از هر ماسکی تست حساسیت انجام دهید و مطمئن شوید که به مواد آن حساسیت ندارید.