عروس های خاندان سلطنتی انگلیس چطور خوش عکس به نظر می رسند؟

به گزارش باملین، کیت میدلتون و مگان مارکل، عروس های خاندان سلطنتی انگلیس هر دو زنان شیک و خوش پوشی هستند. اما اینکه می توانند در هر عکسی فوق العاده به نظر برسند، ویژگی شگفت انگیزی محسوب می شود. سخت می شود عکس بدی از آن ها پیدا کرد. خبر خوب آنکه جادویی در کار نیست، بلکه پای چند ترفند هوشمندانه در میان است.

 

ظاهری طبیعی دارند

کیت میدلتون و مگان مارکل

فرقی نمی کند کیت و مگان مشغول چه کاری باشند، چه شرکت در یک مراسم رسمی باشد و چه وقت گذرانی با خانواده، آرایش آن ها همیشه حداقلی و طبیعی است. استفاده از رنگ های ملایم، رژ لب های خنثی و اندکی هایتلایتر به دوشس ها کمک می کند ظاهری طبیعی و در عین حال، فوق العاده داشته باشند.

از تماس چشمی خودداری می کنند

کیت میدلتون

کیت معمولاً مستقیم به دوربین نگاه نمی کند. در اغلب عکس ها، نگاه او به سمت کنار است. به همین دلیل، همه ی تصاویرش بی نقص اند، بخصوص اگر در حال حرکت ثبت شده باشند.

 

سر خود را کمی کج می کنند

مگان مارکل

پای ثبت یک عکس خوب که در میان باشد، مگان خوب می داند چه باید کرد. در اغلب مواقع، او سر خود را اندکی کج می کند. ترفند او را امتحان کنید تا بهترین زاویه برای خودتان را پیدا کنید.

 

حالت بدن شان درست است

کیت میدلتون و مگان مارکل

صاف اما شل و راحت بودن پشت و موازی بودن چانه با زمین، ویژگی های جزئی اما مهمی هستند که ظاهر زنان را شیک می کنند. درست نگه داشتن حالت بدن با وجود کفش پاشنه بلند کار بسیار دشواری است، اما کیت به خوبی از پس این چالش برمی آید. او پاها و لگنش را جلو می دهد و بالاتنه اش را صاف نگه می دارد.

 

شانه های خود را رو به دوربین می چرخانند

کیت میدلتون

اگر شانه های خود را صاف کنید و آن ها را دقیقاً رو به دوربین بچرخانید، با این کار بر روی کمر خود ایجاد تأکید می کنید و پاهایتان بلندتر و باریک تر به نظر می رسد.

 

به اندام خود زاویه می دهند

مگان مارکل

احتمالاً متوجه شده اید که مدل ها اغلب، لگن خود را اندکی به یک سمت کج می کنند و پایی که وزن بدن روی آن قرار ندارد را اندکی جلوتر از پایی که تکیه گاه بدن شده قرار می دهند. این ژست باعث می شود اندام در برابر دوربین باریک تر به نظر برسد. به علاوه می توانید اندکی خم شوید و زانوهای خود را کنار هم قرار دهید تا تأکید خوبی روی اندام تان ایجاد شود. مگان از این ترفندها به خوبی استفاده می کند و همیشه هم طبیعی به نظر می رسد.