عطرهای پرفروش و خوشبوی مردانه که سال ۱۴۰۳ باید داشته باشید! | ۵ عطر پرفروش مردانه

عطر و ادکلن از جمله مواردی است که در زندگی شخصی شما می تواند تاثیر زیادی داشته باشد. خوشبو بودن می تواند به یک اصل اساسی در شخصیت شما تبدیل شود و اطرافیانتان شما را با یک بوی خاص بشناسند. قطعا این اتفاق می تواند در اعتماد به نفس و موفقیت در مراحل مختلف زندگی شما تاثیر داشته باشد. به همین دلیل هم باید با پرفروش ترین عطرهای مردانه در سال جدید آشنا شوید تا بتوانید بهترین عطر را انتخاب کنید. در این مطلب از باملین قصد داریم بهترین عطرهای مردانه در سال جدید را به شما معرفی کنیم.

 

 

پرفروش ترین عطرهای مردانه

آقایان به دلیل جلسات کاری متعددتر شاید استفاده از عطرشان هم به نسبت خانم‌ها بیشتر باشد و همینطور فرقی که استفاده از عطر بین خانم‌ها و آقایان دارد در ریسک نکردن است! آقایان تمایل بیشتری به استفاده از عطرهای امتحان شده دارند، ولی خانم‌ها در این زمینه ریسک بیشتری می‌کنند و عطرهای جدید را هم بیشتر امتحان کرده و به همین دلیل گستردگی و تنوع انتخاب برای آنها بیشتر است.

در ۵ سال اخیر یکسری از عطرهای مردانه فروش بیشتری داشته و ما قصد داریم در این مقاله ۶ عطر مردانه که بیشترین طرفدار را به خود اختصاص داده است معرفی کنیم.

 

  • بلو د شنل Blue de Chanel

این عطر فرانسوی که مربوط به برند chanel است از سال ۲۰۱۰ وارد بازار شد و خیل عظیمی از مردان را شیفته‌ی خود کرد! همچنان هم در صدر فروش قرار دارد. کمتر کسی نسبت به این عطر خنک و جذاب واکنش منفی دارد! قرار گرفتن این عطر در دایره عطرهایی با رایحه‌ی چوب سعی کرده است سلیقه‌ی همه را در خود جا بدهد و تا اینجای کار هم موفق بوده است!

این عطر برای هر استایلی مناسب است و در سطح دنیا فروش ۲۹ درصدی را مال خود کرده است!

ماندگاری بالا و پخش بوی بسیار خوبی دارد. اگر به دنبال یک عطر هستید که هر ۴ فصل از آن استفاده کنید و تا به حال هم بلو د شنل را امتحان نکرده‌اید پس بدون تردید و درنگ سراغش بروید!

  • کرید اونتوس Creed Aventus

درست یک سال بعد از بلو د شنل، کرید اونتوس به بازار آمد و همچنان خیلی پایاپای در رقابت با آن قرار دارد! طرفداران آن حاضر نیستند عطر دیگری را جایگزین کنند و برای همین سال‌هاست ۲۳ درصد از فروش عطر در کل دنیا را به خود اختصاص داده است.

اگر از طرفداران رایحه‌ی تلخ و خنک هستید پس دست رد به سینه آن نزنید!

پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین عطر برند کرید هرکسی را مدهوش خود خواهد کرد! ماندگاری و پخش بوی عالی آن یکی از رمزهای موفقیتش است و آن را تبدیل به یک عطر جادویی و باوقار نموده و کمتر خانمی از این بوی مردانه رضایت خاطر ندارد!

  • آمواژ اینترلود Amouage interlude

آمواج اینترلود مردانه

این عطر سحرآمیز را تا به حال تجربه نکرده‌اید؟ باورکردنی نیست! در سال ۲۰۱۲  برند سلطنتی آمواژ این رایحه‌ی فوق‌العاده را رو کرد تا دل همه را ببرد! اگر از طالبان عطرهایی با بوی گرم هستید بدون ثانیه‌ای فکر به سراغش بروید! ماندگاری بی نظیر این عطر یکی از وزنه‌های سنگین موفقیتش است که این عطر را در جایگاه سوم با ۱۹ درصد فروش در سطح دنیا قرار داده است!

از آن دسته عطرها که زیاد در جامعه پخش نیست و منحصربه فرد بودن آن باعث می‌شود همه نگاه‌ها به شما معطوف شود!

  • عطر دیور هوم اینتنس Dior Homme Intense

برند دیور که معرف حضورتان است؟! این شاهکارش را در سال ۲۰۰۷ رو کرد! عطری با رایحه‌ی گرم و شیرین که دل هر مرد و زنی را خواهد برد! درصد فریبندگی این عطر آنقدر زیاد است که همچنان بعد از ۱۷ سال در رتبه‌ی چهارم فروش جهانی قرار دارد و ۱۵ درصد مردان خوش تیپ دنیا دلشان را به آن داده‌اند!

از گیرایی این رایحه هر چه بگوییم کم است! با داشتن آن برای ساعت‌ها از تجدید عطر خلاص هستید و هرکسی از کنارتان رد بشود بوی شما را حس خواهد کرد!

  • عطر دیور ساواج Dior Sauvage

نگویید این عطر را نمی‌شناسید که هم من هم کارخانه‌ی دیور ناراحت خواهیم شد! عطری که ۱۰ درصد از فروش جهانی را به خود اختصاص داده است نباید محجور بماند!

عطری با رایحه‌ی ملایم و درعین حال تلخ که دلفریبی خاصی در خود دارد. هر فرد خوش سلیقه‌ای نمی‌تواند نسبت به این بوی فوق‌العاده بی تفاوت بماند.

اگر به دنبال عطری هستید که برای هر ۴ فصل از آن استفاده کنید انتخاب درستی است، شک نکنید!

  • عطر پاکورابان وان میلیون Paco Rabanne 1 million

خب! عرضم به خدمت شما که این عطر با رایحه‌ی تلخ و تندی که دارد ۴ درصد از مردم دنیا را هر سال به خرید خود وامی‌دارد! برای فصل‌های سرد سال یک انتخاب ایده‌آل است. از ماندگاری و پخش بوی آن به هیچ عنوان نمی‌توان ایرادی گرفت! اگر از سلیقه‌ای خاص پیروی می‌کنید وان میلیون در خدمت شماست!