فال سرنوشت هفته آینده برای تمام متولدین ماه های سال

در این مطلب از باملین می توانید فال سرنوشت هفته آینده برای تمام ماه های سال را مشاهده کنید.

 

فال هفتگی متولدین فروردین

روز سه شنبه از هرگونه بحث در ارتباط با سیاست، مذهب و مسائل هایی از این قبیل اجتناب کنید. نیازی به این بحث ها ندارید. گاهی وقت ها نمی توانید در برابر این چالش ها مقاومت کنید. مخصوصا چالش هایی مربوط به بحث کردن می باشد. در این هفته گفتگوها گیج کننده هستند و استدلال کردن فقط موجب به هدر رفتن انرژی تان می شود. روز جمعه یک روز شگفت انگیز برای شما خواهد بود. روز احساسی و پر شور برای شما است. همچنین روز خوبی برای رسیدن به چیزهای از قبیل ثروت، اموال مشترک و وام و از این قبیل مسائل است. اگر می خواهید لاغر باشید هفته خوبی برای این کار است.

فال هفتگی متولدین اردیبهشت

از بحث های مالی در این هفته اجتناب کنید زیرا هزینه های زیادی برای شما به ارمغان می آورد. ممکن است چیزی را فرض کنید اما بعدا متوجه خواهید شد که اشتباه است. در این هفته احتمالا تصمیم ناعادلانه ای در ارتباط با یک فرد سخاوتمند بگیرید. از انجا که در این هفته مکالمات شما سردرگم است از بحث ها مهم در ارتباط با ارث و میراث اجتناب کنید. روز سه شنبه خوشحال خواهید بود. با این حال، روز جمعه روابط های نزدیک تان را می توانید غنی تر کنید و حتی روابط های تان را نزدیک تر خواهید کرد. در شیوه زندگی تان می توانید در این هفته تغییرات خوبی را اعمال کنید.

فال هفتگی متولدین خرداد

در این هفته در برابر دوستان نزدیک و شرکای خود صبور باشید. ممکن است بخواهید یکسری اطلاعات را به کسی ندهید به نظر می رسد که نگفتن ساده تر از گفتن حقیقت است. نامید شده اید؟ شاید انتظارات شما غیرواقعی باشد ؟! (دیگران نمی توانند ذهن شما را بخوانند.) سعی کنید در این هفته قولی ندهید. در روز سه شنبه صبور باشید زیرا همه می خواهند که با شما صحبت کنند و یک روز پر مشغله در پیش دارید. تا آخر هفته بسیار سلامت هستید و در کسب و کارتان جسورانه عمل می کنید. در محیط کاری تان معنای عمیقی پیدا خواهید کرد مخصوصا اگر ارتقا بگیرید.

فال هفتگی متولدین تیر

موفقیت در این هفته ازآن شماست. زیرا ممکن است یکسری مشکلات در محیط کار داشته باشید که شما را گیج و سردرگم کنند. مکالمه ها با همکاران و رئیس تان ممکن است اشتباه برداشت شود و نتوانند شما را درک کنند. دیگران تمایل دارند که اطلاعاتی را از شما پنهان کنند شاید هم از تنبلی شان باشد که چیزی به شما نمی گویند. روزهای خوبی برای مذاکرات مالی نمی باشد زیرا سوتفاهم های زیادی برای شما به وجود می آید. این هفته به استراحت زیادی نیاز دارید، سعی کنید که بیش از حد به خود فشار نیاورید. با این حال جمعه روز عاشقانه ای برای شماست. زیرا ستاره عشق در نمودار شماست. رابطه زناشویی شما بسیار پر شوراست. طبق استعدادهای خود حرکت کنید. روابط شما با بچه ها بسیار خوب پیش می رود.

فال هفتگی متولدین مرداد

این هفته انرژی زیادی دارید و می توانید همه کارهای خود را سازماندهی کنید. در این هفته مخصوصا اوایل هفته داستان های عاشقانه زندگی تان گیج کننده خواهد شد. ممکن است انتظارات زیادی داشته باشید. (مشکلات قلبی تان را حل کنید.) در هنگام صحبت کردن با بچه ها صادق باشید و به وضوح صحبت کنید. به آن ها دروغ نگویید و وعده های بیجا ندهید. سه شنبه یک روز شلوغ برای شماست و در روز جمعه یک رابطه عمیق با شخصی برقرار خواهید کرد ممکن است حتی یکی از اعضای خانواده تان باشد. احتمالا در زندگی تان تغییراتی ایجاد خواهد شد. عمیقا مفهوم شخصی را در زندگی تان متوجه خواهید شد. مهم است که بدانید!

فال هفتگی متولدین شهریور

هفته ای عالی برای شماست، آماده رویدادهای ورزشی، عروسی، لحظات عاشقانه و حتی روزهای عجیب غریب باشید و از این رویدادها لذت خواهید برد. روز دوشنبه در برقراری ارتباط دچار مشکل هستید. ممکن است دچار سوتفاهم شوید. در خانه تان مجبور هستید یکسری تعمیراتی را انجام دهید. (مثلا تعمیر کردن ماشین لباسشویی.) در روز سه شنبه سعی کنید صبور باشید زیرا که مریخ در خلاف نشانه شما قرار دارد. (صبر پادزهر خشم است.) خوشبختانه در روز جمعه دوستان تان را ملاقات می کنید و در برابر شما بسیار مهربان هستند . از جذابیتی که دارید لذت ببرید و اخر هفته از آن استفاده کنید.

فال هفتگی متولدین مهر

روز دوشنبه بسیار سردرگم هستید، مخصوصا این سردرگمی ها برای شما بیشتر از هر ماه دیگر است. در هنگام رانندگی، دویدن و راه رفتن دقت کنید. تلاش کنید که زمانی که می خواهید با دیگران ارتباط برقرار کنید حرف زدن تان صریح باشد. نگران نباشید اگه زمانی را برای خودتان صرف کنید مشغول یک کار مهیج شوید این مشکل شما حل می شود. روز سه شنبه یک روز خانوادگی برای شماست. در پایان هفته، یک رابطه قوی با یک فرد شاید یک دوست، بستگان و حتی برادر و خواهر برقرار خواهید کرد. متوجه خواهید شد که چقدر این شخص در زندگی شما مهم است. اگر این چنین است واقعا ارزشش را دارد که بدانید.

فال هفتگی متولدین آبان

هفته ای پر مشغله برای شماست. شاد و خوشحال و بسیار با سیاست و جذاب هستید. در روز دوشنبه در ارتباط با مسائل مالی سردرگم هستید. این مسائل مالی مربوط به حیطه کاری و درآمد و یا معاملات می شود که دچار سوتفاهم هایی خواهید شد. باید احتیاط کنید و امار حساب خود را داشته باشید. اجازه ندهید که سردرگمی بر شما غلبه کند. در روز سه شنبه از مکالمات با افراد مختلف لذت خواهید برد. در روز جمعه انتظار داشته باشید که رابطه تان با یک دوست و یا حتی شریک عاطفی تان قوی تر شود. هر احساسی که داشته باشید نیرومند و قدرتمند است لحظه ای با شخصی وارد یک حقیقتی می شوید. این تغییر واقعی است.

فال هفتگی متولدین آذر

در هفته ای که پیش و رو دارید پول خود را دریافت خواهید کرد، تعجب آور نیست! روز دوشنبه روز عجیبی برای شماست زیرا که عطارد در نشانه شما با نپتون ناسازگاری می کند. به این معنی است که مکالمات تان با دیگران دو پهلو خواهند شد. ممکن است اشتباه برداشت کنند و یا حتی انتظارات شما را متوجه نشوند. حتی احتمالااز دیگران نامید خواهید شد. مراقب تمام مذاکرات خود باشید. موجب سقوط تان نشود. جمعه روزی خاص برای شماست. از درک عمیقی از معنویت برخوردار خواهید شد. و یک روش جدیدی از زندگی برای خود پیدا خواهید کرد که بسیار معنا دار است.

فال هفتگی متولدین دی

روز دوشنبه یک روز گیج کننده ای برای شماست. نه تنها گیج کننده ممکن است احساس کنید که باید چیزی را مخفی کنید و یا حتی مشکلی را حل کنید. در اکثر روزهای هفته، شما مستقیما در برابر دیگران قرار خواهید گرفت. در روز جمعه با شخصی رابطه عمیقی برقرار خواهید کرد که بسیار معنا دار است. سعی کنید این رابطه را ارتقا دهید. ممکن است وارد یک پیوند شوید. گاهی ممکن است احساس کنید که به سرنوشت بدی دچار شده اید اما این ها را بر روی ستاره ها بنویسید و بگذرید. بهترین راه برای از بین بردن است.

فال هفتگی متولدین بهمن

دوستی های برای شما بسیار مهم است. بنابراین در روز دوشنبه ممکن است در برابر دوستان تان سردرگم باشید که اجتناب ناپذیر است. ناسازگاری منجر به ایجاد سوتفاهم حتی نامیدی می شود. هیچ کس نمی داند که واقعا چه اتفاق خواهد افتاد. با وجود این اتفاقات شما به سختی کار می کنید و بزرگ می شوید. ممکن است در روز سه شنبه و چهارشنبه کمتر ارتباط برقرار کنید. اما در روز جمعه، می توانید با شخصی که جایگاه خاصی دارد مثل رئیس تان مبادله ای را انجام دهید. این کار بسیار حقیقی و واضح است. هر اتفاقی که می افتد برای شما بسیار معنا دار خواهد بود. بسیار شکرگزار هستید و لمس خواهید شد.

فال هفتگی متولدین اسفند

یک هفته دوستانه برای شما خواهد بود. شما بسیار با سازمان ها، باشگاه ها مشغول خواهید بود. به منظور جلوگیری از ایجاد سوتفاهم ها در روز دوشنبه با احتیاط با والدین، رئیس و افراد خاص برخورد کنید. نیاز است که رویاهای آینده خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. ممکن است دوستان و یا همکاران تان باشد. می خواهید که شنیده و درک شوید. ممکن است در ارتباط با مسائل مذهبی، فلسفه یا ایده های مربوط به مرگ و میر و آینده بحث کنید. حتی احتمالا در نقش معلم قرار بگیرید. روز جمعه یک روز معنی دار برای شما خواهد بود.