فرم گوش های هالیوودی! با جراحی زیبایی گوش نهایت اعتماد به نفس را کسب کنید

اگر از حالت گوش‌های خود ناراضی هستید و فرم آنها باعث شده تا اعتماد به نفس کمی داشته باشید، لازم نیست گوش‌های بد فرم و بد شکل خود را تحمل کنید. دوره تحمل کردن ایرادات ظاهری به سر رسیده و در عصر حاضر تکنولوژی و علم پزشکی به قدری پیشرفت داشته که شما می‌توانید به راحتی با یک جراحی ساده از شر گوش‌های زشت خود خلاص شوید. به جراحی زیبایی گوش، اتوپلاستی می‌گویند. فرقی ندارد فرم گوش شما چه شکلی است، با مراجعه به یک پزشک حاذق و دریافت بهترین مشاوره می‌توانید برای اصلاح فرم گوش خود دست به کار شوید

جراحی زیبایی گوش در تهران

اتوپلاستی چیست؟

اتوپلاستی که یکی از جراحی‌های زیبایی پرطرفدار در عصر مدرن امروزی است، روشی برای تغییر شکل، فرم، موقعیت و اندازه گوش‌ها به حساب می‌آید. در صورتی که گوش‌های شما خیلی از سرتان فاصله دارند، می‌توانید این روش را امتحان کنید.

همچنین اگر گوش‌های شما به طور مادرزادی یا براساس یک آسیب و ضربه، فرم بد دارند، بهتر است به سراغ یک متخصص جراحی زیبایی بروید که در این زمینه فعالیت‌های چشمگیری داشته و دارد. این جراحی زیبایی را در هر سن و سالی می‌توان انجام داد، البته باید گوش‌ها به اندازه کامل رسیده و رشد آنها تکمیل شده باشد.

علاوه بر جراحی گوش، روش‌های دیگری نیز برای رفع این معضل وجود دارند. برای مثال اگر کودکی با گوش‌های برجسته و بدشکل متولد شود، پزشکان متخصص با کمک آتل می‌توانند از این معضل جلوگیری کنند و شکل بد گوش نوزاد را خیلی راحت تحت اصلاح خود قرار دهند.

چگونه اتوپلاستی انجام می‌شود؟

فکر اینکه یک متخصص گوش شما را جابجا کند، بدون شک برایتان عجیب و امری باورنکردنی است اما در دنیای فعلی که علم پزشکی پیشرفت خوبی داشته، انجام این نوع جراحی‌ها تا حد زیادی راحت است. شاید باور نکنید اما جراحی گوش حتی در برخی موارد، سرپایی انجام می‌شود.

از این رو شما بلافاصله بعد از اتوپلاستی می‌توانید به منزل خود برگردید. اگر از جراحی و درد آن ترس دارید، نگرانی شما بی‌جا است؛ زیرا پزشک متخصص از مواد بیهوشی برای کاهش درد شما استفاده می‌کند. در واقع جراحی گوش شما زمانی که در خواب هستید انجام می‌شود و به همین دلیل شما هیچ دردی را احساس نمی‌کنید.

بی‌حسی موضعی به همراه مصرف آرام‌بخش‌های قوی تجویزشده نیز می‌تواند روش خوبی برای کاهش استرس و درد شما باشد. در واقع شما با این کار هیچ درد خاصی را احساس نمی‌کنید. مراحل اصلی انجام این عمل جراحی عبارت هستند از:

  • ایجاد یک برش که به طور معمول این برش‌ها در پشت یا میان چین گوش انجام می‌شود
  • اضافه کردن بافت به گوش
  • برداشتن بافت اضافی گوش
  • تغییر شکل گوش
  • بستن بخیه‌ها

چرا اتوپلاستی انجام دهیم؟

این روش جراحی با مزایا و فواید زیادی همراه است و به همین دلیل طی سال‌های اخیر افراد بیشتری از اتوپلاستی برای جراحی و فرم‌دهی به گوش خود استفاده کرده‌اند. در صورتی که شما نیز گوش‌هایی دارید که بیش از حد از سرتان فاصله دارند، درنگ نکنید و برای این عمل دست به کار شوید.

گوش‌هایی که از سر بزرگ‌تر هستند نیز از دیگر معضلاتی به حساب می‌آیند که با جراحی گوش قابل درمان خواهند بود. همچنین اگر از جراحی قبلی گوش خود راضی نیستید می‌توانید دوباره آن را تکرار کنید. در نهایت اینکه این روش جراحی زیبایی مزایای زیادی دارد و برخی از آنها را در زیر نام می‌بریم:

  • بهینه‌سازی تقارن گوش‌ها
  • امکان اصلاح و ترمیم گوش‌های بیرون زده، برجسته و بد شکل
  • افزایش اعتماد به نفس
  • نتیجه دائمی

توجه داشته باشید که طی این عمل زیبایی متخصص بر روی قدرت و توانایی شنیداری شما تاثیر ندارد و تنها فرم و شکل ظاهری گوش شما را تغییر می‌دهد.

آیا من نیز می‌توانم اتوپلاستی انجام دهم؟

برای اینکه بفهمید آیا برای انجام جراحی گوش واحد شرایط هستید یا اینکه از طریق روش‌های دیگری باید شکل بد و فرم ناهنجار گوش خود را تغییر دهید، بهتر است با یک پزشک حاذق مشورت کنید. اگر گوش شما به هر یک از ناهنجاری‌ها دچار باشد و شما از نظر سلامت وضعیت خوبی داشته باشید، ممکن است کاندید خوبی برای این جراحی محسوب شوید.

اتوپلاستی یا جراحی گوش

در چه سنی می‌توانم اتوپلاستی انجام دهم؟

برای جراحی گوش هیچ محدودیت سنی وجود ندارد و هر کسی می‌تواند بعد از تکمیل شدن رشد گوش خود برای این عمل زیبایی اقدام کند. به طور معمول در کلینیک‌ها و مطب‌های زیبایی یا حتی بیمارستان‌ها بعد از ۵ سالگی جراحی گوش را انجام می‌دهند.

با ما گوش خود را اصلاح کنید

برای اینکه مطمئن شوید که آیا گوش شما به جراحی نیاز دارد، باید به سراغ متخصصان حرفه‌ای و ماهر بروید. دکتر بهروز جلالی یکی از متخصصان حرفه‌ای حاضر در این حوزه است که با معاینه سر و گوش شما می‌تواند تشخیص دهد که آیا شما برای انجام جراحی گوش کاندید مناسبی هستید یا اینکه شرایط لازم را ندارید. با کمک این متخصص لازم نیست در مورد روند اصلاح فرم گوش خود نگران باشید.

منبع: https://drbehrouzjalali.com