فصل جدید محبوب ترین سریال خارجی بین ایرانیان ساخته می شود! / فرار از زندان در راه است!

به گزارش باملین سریال محبوب فرار از زندان که بسیاری از ایرانیان با این فیلم سریال باز شدند، به تازگی خبرهایی از ساخت سری جدید آن منتشر شده است.

 

سری جدید فرار از زندان

 

نویسندگی سری جدید سریال «فرار از زندان» برعهده الگین جیمز یکی از سازندگان سریال «مایانز ام.سی» است.

الگن جیمز در کنار داون اولمستد، پل شیورینگ خالق «فرار از زندان»، به همراه مارتی ادلشتاین و نیل موریتز، تهیه کنندگی سری جدید «فرار از زندان» را برعهده دارند.

اما در کنار این خبر خوب برای طرفداران «فرار از زندان» این خبر بد را هم داریم که انتظار نمی‌رود در این سری جدید، دوباره مایکل اسکافیلد (با بازی ونتورث میلر) و لینکن باروز (دومینیک پرسل) شخصیت‌های اصلی باشند.

«فرار از زندان» در طول پنج فصل از شبکه فاکس پخش شد. به دنبال آن یک فیلم تلویزیونی به نام «فرار نهایی» و یک اسپین‌آف کم‌هزینه به نام «فرار از زندان: اثبات بی‌گناهی» هم داشت که به طور انحصاری برای تلفن‌های همراه در دسترس بود.

این مجموعه همچنین الهام‌بخش یک بازی ویدیویی، وب‌سایدهای آنلاین، یک مجله و یک رمان بود.

سریال اصلی «فرار از زندان» داستان لینکلن باروز است که به دلیل جنایتی که مرتکب نشده به اعدام محکوم شده است و برادرش مایکل اسکافیلد که نقشه ای برای کمک به لینکلن برای فرار از زندان طراحی می کند.

این نمایش در رتبه بندی غول پیکر بود و جایزه گلدن گلوب را برای بهترین سریال تلویزیونی درام برای فصل افتتاحیه خود دریافت کرد.

در این سریال رابین تونی، پیتر استورمار، آموری نولاسکو، مارشال آلمن، وید ویلیامز و پل آدلستاین نیز ایفای نقش کردند. ادلشتاین، موریتز، مت اولمستد، کوین هوکس، داون پاروس و برت رتنر تهیه‌کننده اجرایی آن بودند.