فقط با ۷ میلیون برای ۴ روز برو جزیره قشم! + لیست قیمت تورهای زمینی قشم

به گزارش باملین جزیره قشم در جنوب کشور به عنوان منطقه آزاد یکی از اصلی ترین جاذبه های گردشگری داخلی محسوب می شود. سفر به قشم به خصوص در فصل پاییز می تواند جذاب باشد.

سفر به قشم نه تنها شما را با فرهنگ و آداب و رسوم مردم این خطه از سرزمین پهناور ایران آشنا خواهد ساخت، بلکه اطلاعات بسیار مفیدی را راجع به اماکن دیدنی، اقامتگاه ها، مراکز خرید و بازارهای این شهر شگفت انگیز به شما عرضه خواهد کرد.

جزیره زیبای قشم دیگر رازی سرپوشیده نیست، تصاویر طبیعت تماشایی و جاذبه های گردشگری این مقصد دیدنی چنان فضای مجازی را اشباع کرده که دیگر هیچ کس با این جزیره شگفت انگیز و رویایی بیگانه نیست.

از مواهب طبیعی خاص و جاذبه های منحصربفردش گرفته تا سبک زندگی متفاوت و آداب و رسوم مردمان دوست داشتنی و میهمان نوازش، قشم به خوبی توانسته هویتی مستقل و جدا از کشورمان را برای خود بوجود آورد و به منطقه ای متمایز مبدل گردد.

از مهر تا اردیبهشت آب‌وهوای قشم معتدل و مطلوب است. اما از آخر اردیبهشت تا آبان به دلیل گرمای زیاد، قشم مقصد مناسبی برای سفر نیست. لازم به ذکر است که نرخ تور قشم از اواخر بهار تا اواسط تابستان به حداقل می‌رسد. اما دمای هوای قشم در بیشترین حد خودش از سال است و امکان بازدید از امکان تفریحی را در طول روز دشوار می‌کند. البته برای خرید زمان مناسبی است.

یکی از پرطرفدارترین سایت‌های فروش انواع تورهای گردشگری این هفته، برای ۴ روز سفر به قشم با قطار و اقامت در هتل آراکنا قیمت اتاق ۲ تخته مبلغ ۷ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان است .

این در حالیست که قیمت هتل آتامان برای اتاق ۲ تخته مبلغ ۴ میلیون و ۷۴۰ هزار تومان تعیین شده است.

این در حالیست که هتل دریتا برای ۳ شب مبلغ ۷,۴۱۰,۰۰۰ تومان و برای ۴ شب مبلغ ۸,۷۱۰,۰۰۰ تومان را تعیین کرده است.

لازم به ذکر است قیمت‌های درج شده مربوط به سایت‌های فروش اینترنتی است و به دلیل نوسان قیمت‌ها و تفاوت درنوع  ارائه خدمات هتلداری و همچنین سایر عوامل ممکن است با نرخ امروز  متفاوت باشد.

قیمت تور قشم (۴روز / آبان ماه ۱۴۰۳)

هتل درجه هتل نوع اتاق قیمت / تومان
آراکنا ۵ ۲ تخته ۷,۱۰۰,۰۰۰
کودک بدون تخت ۵۶۵,۰۰۰
آوینا ۴ ۲ تخته ۵,۵۴۰,۰۰۰
کودک بدون تخت ۵۶۵,۰۰۰
آتامان ۳ ۲ تخته ۴,۷۴۰,۰۰۰
کودک بدون تخت ۵۶۵,۰۰۰