قلبی در میان بیابان؛ دریاچه عشق دبی

به گزارش باملین، به نوشته الی گشت، این دریاچه به شکل دو قلب در هم تنیده شده است که نمادی از عشق و پیوند ابدی است. عظمت این طرح به قدری چشمگیر است که از فضا هم دیده می شود و تماشای آن از بالا حس شگفت انگیز و رویایی را به همراه دارد.

درختانی با برگ های سبز کلمه عشق را بر لبه این دریاچه نوشته اند و گویی طبیعت آواز عشق را خوانده است. آرامش و سکوت این مکان آن را به پناهگاهی برای زوج های جوان تبدیل کرده است تا لحظات عاشقانه ای را در کنار هم تجربه کنند.

دریاچه عشق در سال ۲۰۱۸ ساخته شد و بلافاصله به یکی از عجایب دبی تبدیل شد. این دریاچه دست ساز در واقع یک واحه خنک و دلپذیر در میان صحرای سوزان است و مکانی ایده آل برای فرار از گرمای طاقت فرسا دبی محسوب می شود.

رسیدن به دریاچه عشق کار سختی نیست. چندین جهت به این مکان وجود دارد. اگر با ماشین شخصی سفر می کنید، می توانید به راحتی از طریق بزرگراه به مقصد برسید. در غیر این صورت می توانید از تاکسی یا هزینه اینترنت استفاده کنید.

بهترین زمان برای بازدید از دریاچه عشق زمستان است. در این فصل گرما ملایم تر خواهد بود و گشت و گذار در این مکان لذت بخش تر خواهد بود.

ورود به دریاچه عشق رایگان است و بدون پرداخت هزینه می توانید از زیبایی آن لذت ببرید. پیک نیک در ساحل شنی دریاچه و تیراندازی در کنار قلب های فیروزه ای از تفریحات محبوب این مکان است.

دریاچه عشق دبی یادآور عشق ابدی است. این مکان با زیبایی منحصر به فرد خود تجربه ای فراموش نشدنی را برای شما رقم خواهد زد.