قیمت تور ۲ روزه مشهد با هواپیما چقدر می‌شود؟ + جدول

به گزارش باملین، مشهد همواره یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در ایران بوده است. مقصد اصلی مسافران در مشهد حرم امام رضا (ع) است. اگر می خواهید یک سفر کوتاه دو روزه به مشهد داشته باشید، این گزارش را از دست ندهید.

علاوه بر حرم امام رضا، مکان های جالب دیگری نیز در مشهد وجود دارد. خانه توکلی مشهد یکی از مکان هایی است که گردشگران زیادی را به خود جذب می کند. این بنای تاریخی از دوره قاجار تا به امروز حفظ شده است. خانه توکلی به نام های خانه کشمشیان و خانه آژین نیز شناخته می شود. علت نامگذاری این بنای تاریخی به خانه اجنه به این دلیل است که مدتی در گذشته خالی از سکنه بوده است. همین رها شدن باعث حضور افراد بی خانمان در آن شد. صداهایی که این افراد بی خانمان در شب ایجاد می کردند نیز باعث ایجاد رعب و وحشت در بین مردم شد. همچنین نبود نور کافی در این خانه، ترس مردم را از این بنا دوچندان کرده است. همه این موارد دست به دست هم داد تا شایعاتی از حضور اجنه در این مکان تاریخی ایجاد شود. اما بازسازی این مکان منجر به از بین رفتن حس ترسناک این مکان شد و این خانه به یکی از مقاصد گردشگری تبدیل شد.

از مکان های دیگری که در مشهد طرفداران زیادی دارد می توان به باغ ملی مشهد، خانه داروگه، پارک ملت مشهد، جنگل جیگ، آرامگاه فردوسی و چالیدره اشاره کرد.

در زیر به بررسی قیمت تور دو روزه مشهد با هواپیما می پردازیم.

لازم به ذکر است قیمت های درج شده در جدول مربوط به سایت های فروش اینترنتی می باشد و ممکن است به دلیل نوسانات قیمت و سایر عوامل با قیمت های امروزی متفاوت باشد.

یکی از پرطرفدارترین سایت های فروش انواع تور در این هفته قیمت ۴ میلیون و ۶۹۱ هزار تومان (هر نفر) برای دو شب پرواز مشهد و اقامت در هتل بین المللی ارغوان است. همچنین اقامت در هتل ۴ ستاره سارینا به مبلغ ۵ میلیون و ۳۲۸ هزار تومان (هر نفر) اعلام شده است.

ضمنا هتل الماس ۲ برای این نوع سفر و ۲ شب مبلغ ۵۹۷۴۰۰۰ در نظر گرفته است.

در زیر می توانید جزئیات سایر هتل ها را در جدول زیر بخوانید.

قیمت تور مشهد هوایی (بهمن/۱۴۰۲)
هتل رتبه بندی ستاره ای قیمت / تومان
بنفش بین المللی ۵ ستاره ۴,۶۹۱,۷۰۰
سارینا ۴ ستاره ۵,۳۲۸,۰۰۰
الماس ۲ ۵ ستاره ۵,۹۷۴,۰۰۰
تجمل درویشی ۵ ستاره ۶,۳۳۴,۰۰۰
قصر طلایی ۵ ستاره ۶,۳۳۴,۰۰۰
فردوس ۴ ستاره ۴,۶۳۵,۰۰۰
سی چراغ ۵ ستاره ۷,۰۶۰,۱۰۰
مدینه الرضا ۵ ستاره ۶,۷۹۸,۰۰۰