قیمت سکه سقوط کرد!

به گزارش باملین به نقل از تسنیم، محمد کشتی آرای در ارتباط با وضعیت بازار طلا و سکه در روز جاری، اظهار داشت:‌ امروز برخلاف هفته گذشته، روند قیمت ها در بازار نزولی است تا جایی قیمت دلار و سکه کاهش محسوسی نسبت به روز پنجشنبه داشته است.

 

وی  با اشاره به کاهش ۱۰۰۰ تا ۱۲۰۰ تومانی قیمت دلار در بازار آزاد، گفت: قیمت سکه نیز با کاهش یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومانی نسبت به معاملات پایانی روز پنجشنبه به ۳۲ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان رسیده است.

 

این فعال بازار طلا از کاهش حباب سکه و بازگشت به کانال ۴ میلیونی خبر داد و تصریح کرد: با کاهش قیمت ها در بازار سکه، حباب سکه نیز کاهش یافته و به ۴ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان رسیده است.

 

کشتی آرای ادامه داد: قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار که تا ۲ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان در معاملات پایانی پنج‌شنبه بالا رفته بودبا کاهش ۱۳۰ هزار تومانی به ۲ میلیون و ۸۲۰ هزار تومان رسیده است.

 

او درباره ادامه روند نزولی قیمت ها در روزهای آتی گفت: باتوجه به تعطیلی بازارهای جهانی نباید شاهد تغییر قیمت خاصی در بازار طلا حداقل تا دوشنبه باشیم؛ ولی اگر مدیریت بانک مرکزی در بازار ارز ادامه داشته باشد باید شاهد کاهش بیشتر قیمت ها در بازار طلا، سکه و ارز باشیم.