قیمت نهایی حج تمتع ۱۴۰۳ اعلام شد / تکمیل ثبت‌نام فقط تا فردا مهلت دارد

به گزارش اختاز آنلاین به نقل از تسنیم، سید عباس حسینی رئیس سازمان حج و زیارت با اشاره به برنامه ریزی انجام شده برای اعزام زائران به حج تمتع در سال آینده اظهار داشت: ثبت نام از واجدین شرایط و متقاضیان اعزام به حج تمتع در سال آینده انجام می شود. ۱۴۰۳ در کاروان های سراسر کشور از یکشنبه ۶ مارس آغاز می شود.

وی ادامه داد: با توجه به تعیین نرخ ارز حج بر اساس حواله مرکز مبادلات طلا و ارز، حداقل قیمت این سفر معنوی ۱۶۲ میلیون و حداکثر ۱۸۸ میلیون تومان است.

رئیس سازمان حج و زیارت گفت: نرخ و میزان ارز همراه زائران هنوز مشخص نشده است.

اعزام زائران به سرزمین وحی از ۵ اردیبهشت

همچنین غلامرضا رضایی معاون عتبات عالیات سازمان حج و زیارت گفت: تاکنون بیش از ۶۵ هزار نفر در حج سال ۱۴۰۳ ثبت نام کرده و ۱۴۰ میلیون تومان به عنوان مبلغ به حساب واریز شده اند.

وی با بیان اینکه ثبت نام از متقاضیان تا فردا ۱۳ اسفندماه ادامه دارد، افزود: کاروان زائران از روز یکشنبه ۱۵ اسفندماه آغاز می شود و متقاضیان برای تکمیل ثبت نام باید مابه التفاوت شهریه حج متناسب با نوع کاروان را پرداخت کنند. .

رضایی با اشاره به شروع زمان اعزام ها تصریح کرد: طبق برنامه ریزی انجام شده، ایرانیان از پنجم ذی القعده مصادف با ۵ اردیبهشت ماه به سرزمین وحی اعزام می شوند و مراحل اعزام به طول می انجامد. حدود یک ماه