مانتو سفید با چی ست میشه؟ | ۸ تا نکته که باید تو ست کردن مانتو سفید رعایت کنید!

مانتو سفید از آن دست لباس هایی است که احتمالا هر شخصی یکی از آن را در کمد لباس هایش دارد. رنگ سفید کمک فوق العاده زیادی به استایل شما می کند و معمولا کمتر کسی است که با رنگ سفید جذاب نشود. البته برای استفاده از رنگ سفید باید بدانید که این رنگ با چه رنگ هایی ست می شود تا استایل مناسب تر و جذاب تری داشته باشید. در این مطلب از باملین قصد داریم بگوییم که مانتو سفید با چه رنگی ست می شود.

 

مانتو سفید با شلوار جین

این ترکیب رنگ کلاسیک را هیچ وقت از یاد نبرید. همیشه کاربردی است و تقریبا تمام ترکیبش را در دسترس دارید.

مانتو سفید با آبی کاربنی

یک رنگ مدرن و شیک که جلوه‌ای منظم و تمیز از شما ارائه خواهد کرد.

مانتو سفید با رنگ‌های نود

یک تیپ صددرصد شیک! با این ترکیب رنگ خیلی باکلاس و جذاب به نظر خواهید رسید. از آن غافل نشوید!

مانتو سفید با رنگ صورتی

اگر می‌خواهید یک ظاهر جذاب و دلنشین داشته باشید این ترکیب را انتخاب کنید. یک ست دخترانه و ملوس که ملایمت رنگ‌ها به ظاهر شما زیبایی خاصی می‌بخشد.

 

مانتو سفید با رنگ خاکستری

در جذابیت رنگ خاکستری و طیف طوسی هیچ شکی نیست. مخصوصا که تقریبا به همه افراد این  رنگ می‌آید. از این ست هیچ وقت دوری نکنید که ظاهری بسیار شیک به شما خواهد داد.

مانتو سفید با رنگ سبز

اگر می‌خواهید ظاهری سرحال و پرشور داشته باشید به این ترکیب رو بیاورید!

مانتو سفید با رنگ زرد

زرد خیلی رنگ قشنگی است اما مورد کم لطفی و توجه قرار می‌گیرد. از ترکیب سفید و زرد یک آفتابگردان زیبا برای خودتان بسازید و شک نکنید که خیلی جذاب خواهید شد!

 

مانتو سفید با رنگ قهوه ای

 

اول از همه بگویم که قهوه ای قرار نیست رنگ غالبی داشته باشد! رنگ سفید در کنار قهوه ای موقعی جذاب است که خرج کار لباستان یا شال شما یا کیف یا قسمتی از تیپ شما قهوه ای یا از طیف قهوه ای باشد. پس اگر دنبال یک ظاهر دلچسب هستید این نکته را مدنظر قرار بدهید و بدانید که سفید و قهوه ای را خیلی خوب ست کرده اید!