متن عاشقانه برای برگرداندن اکس یا عشق قبلی

در این مطلب از باملین بهترین متن ها که بتواند دلتنگی شما برای دوست پسر یا دوست دختر قبلیتان را ابراز کند آورده ایم. اگر به دنبال متن عاشقانه برای برگرداندن اکس یا عشق قبلی هستید می توانید این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

 

قلب من هنوز فقط برای تو می‌تپد. هنوز حضور تو را می‌طلبد. قلب من هنوز خیلی دلتنگ توست! فراموش کردن تو برای من غیرممکن است.

دلم برایت تنگ شده است. خیلی دلتنگت هستم. ذهنم بی‌تاب توست. من می‌خواهم دوباره تو را احساس کنم، دوباره تو را در آغوش بگیرم. من به تو نیاز دارم. هنوز هم خیلی دوستت دارم. لطفا برگرد پیش من!

متن دلتنگی عاشقانه

من دلتنگ روزهایی هستم که با هم سپری می‌کردیم. من دلتنگ راه رفتن زیر باران با تو هستم. من دلتنگ آغوشت هستم. دلم برای عشقت تنگ شده است. دلم برای آن روزها خیلی تنگ شده است. لطفا برگرد عشق من!

زندگی روی شانه‌هایم سنگینی می‌کند. خیلی از زندگیم خسته شدم. من مشکل هستم و راه حل این مشکل وجود تو است. بنابراین، به تو در زندگیم نیاز دارم. من هنوز هم خیلی دوستت دارم و دلم برایت خیلی تنگ شده است.

متن دلتنگی برای عشقم

بعد از این که من را ترک کردی، دنیا برای من متوقف شد. در تمام لحظات تو را حس می‌کنم و همیشه دلتنگت هستم. قلب من هنوز هم در گذشته زندگی می‌کند؛ خاطرات من هنوز هم با تو است. من هنوز دوستت دارم. لطفا برگرد پیش من.

متن دلتنگی برای عشقم

من تمام سعیم را کردم اما نمی‌توانم پیدایت کنم. احساس تنهایی می‌کنم. در این شب، در این شب غمناک، خواب چشمان من شو. خیلی به تو نیاز دارم. دلم برایت خیلی تنگ شده است.

متن دلتنگی برای عشق قدیمی

دلم برای صدات، عصبانی شدنت، عشق عمیقت، لبخندت، آهنگ‌های شیرینت، مراقبت‌هایت و سلطه‌گریت تنگ شده است. لطفا، برگرد پیش من.

هزاران شب است که خواب به چشمان من نیامده است. هر شب منتظر پیام شب‌بخیر تو هستم. اما افسوس! حتی یک پیام هم از طرف تو دریافت نکردم. من به یک خواب آرام نیاز دارم و برای این منظور به شدت به «پیام شب بخیر» تو احتیاج دارم.

متن دلتنگی برای عشق سابق

نبود تو در زندگی برای من درد بزرگی است. این درد من را دیوانه کرده است. من نمی‌توانم لحظه‌ای را بدون وجود تو سپری کنم. لطفا برگرد!

من هنوز نسبت به تو عشق عمیقی در خود احساس می‌کنم. روزهای زیاد و طولانی سپری شده‌اند اما هنوز هم عشق تو آرامش من را به هم می‌زند. دلم برایت خیلی تنگ شده است.

متن دلتنگی برای عشق جان

یک شماره تلفن خاص همیشه در جایگاه اول فهرست شماره‌ها قرار می‌گیرد. اما به مرور زمان، این شماره کم کم به پایین فهرست رفته و دیگر اثری از آن باقی نمی‌ماند. من دلم برای آن شماره تنگ شده است. دلم برایت خیلی تنگ شده است.

متن عاشقانه برای برگرداندن عشق

می‌دانم که دیگر به من تعلق نداری اما این دل دیوانه هنوز هم دلتنگ تو و رابطه‌ای است که با هم داشتیم. دلم برایت تنگ شده است.

آرزو می‌کنم که ای کاش یکبار دیگر تو را در آغوش بگیرم، ای کاش بتوانم گرمای وجودت را احساس کنم. ای کاش می‌توانستم زمان را به عقب برگردانم. خیلی دلم برایت تنگ شده است.

فهمیدن این که دیگر در زندگی من نیستی، درد بزرگی برای من به وجود آورده است. چرا چنین احساسی نداری؟ من هرگز فراموشت نمی‌کنم.

زمان بدون حضور تو سخت می‌گذرد. ضربان قلب من فقط تو را می‌خواهد. اما تو کنار من نیستی. روزگار برای من متوقف شده است؛ من به تو نیاز دارم. خیلی دلم برایت تنگ شده است، عشق من!

مجموعه متن دلتنگی برای دوست دختر سابق

وقتی با اولین قدم‌ها وارد قلبم شدی، زندگیم را به نام تو نوشتم. اما حالا کجایی، عزیزم! خیلی دلتنگت هستم.

متن دلتنگی برای دوست دختر

عزیزم، هر روز که از نبودنت می‌گذرد، زندگی کردن سخت‌تر می‌شود. به هم خوردن رابطه‌‌ی ما من را ضعیف کرده است و رنج زیادی را متحمل شده‌ام. بدون تو به سختی از پس این زندگی برمی‌آیم. دلتنگ آن روزها هستم!

متن عاشقانه دلتنگی برای دوست دختر سابق

وقتی روزهایی را به یاد می‌آورم که کنار هم و دست در دست هم قدم می‌زدیم، این احساس به من دست می‌داد که قدرتمندترین فرد در جهان هستم. آرزو می‌کنم که به آن روزها بازگردم. خیلی دلم برایت تنگ شده است.

روزها و شب‌های من بدون حضور تو مثل گذشته نیستند. قلب من تکه تکه شده است و از روزی که مرا ترک کردی، زندگی برایم متوقف شده است. همیشه دلتنگت هستم!

بعد از جدایی، همیشه سعی دارم خودم را مجاب کنم که عشق و توجه فقط به من است. اما یک لحظه بعد، احساس می‌کم که حتی بیشتر از قبل تو را دوست دارم. دلم برایت خیلی تنگ شده است.

اینگونه به نظر می‌رسد که باید دست از دوست داشتن تو بردارم. اما نمی‌توانم. روز به روز عشق من به تو همه‌ی مرزها را پشت سر می‌گذارد. دلم برایت خیلی تنگ شده است. لطفا، برگرد!

حالا می‌فهمم که بدون تو زندگی معنایی ندارد. هنوز هم با تو زندگی می‌کنم. زندگی بدون تو برای من متوقف شده است. بدون تو نمی‌توانم به چیزی فکر کنم. هنوز هم خیلی دوستت دارم و دلتنگت هستم، عزیزم!

تو بهترین اتفاق زندگی من هستی. روزها بدون تو متوقف شده‌اند. خیلی دلتنگت هستم و خیلی دوستت دارم.

دوباره باران می‌بارد و این مرا به یاد تو می‌اندازد. کاری کن که خاطرات آن روزها دوباره برایم زنده شوند. تو را در قلبم احساس می‌کنم. فرشته‌ی من، خیلی دلتنگت هستم!

من به تو قول دادم که دیگر مزاحمت نشوم. روزهای زیادی گذشته است و من همچنان سر قولم مانده‌ام. اما نمی‌توانم تو را فرموش کنم. هر روز و هر لحظه دلتنگ تو هستم. هنوز هم خیلی دوستت دارم. اگر امکان دارد به پیش من برگرد!

ساعت دو و نیم صبح است و نیمه شب! هنوز با خاطراتی که از تو در سر دارم بیدار هستم. به یاد آوردن آن خاطرات مرا به گریه می‌اندازند. خیلی دلم برایت تنگ شده است؛ لطفا دوباره به زندگی من برگرد.

من می‌دانم که رابطه‌ی ما به پایان رسیده است و باید تو را فراموش کنم. اما نمی‌توانم! نمی‌دانم چرا! اما نمی‌توانم از تو متنفر باشم. به نظر می‌رسد که عشق من به تو روز به روز بیشتر می‌شود. دلم برایت تنگ شده است.

اگرچه ما نمی‌توانیم رابطه‌ی از دست رفته‌مان را دوباره درست کنیم اما خاطرات تو هنوز در قلب من هستند و هنوز تو را به یاد من می‌آورند. بدون تو بخشی از وجودم از دست رفته است.

زمانی بود که تو متعلق به من بودی. و حالا نمی‌توانم ثانیه‌ای را بدون وجود تو سپری کنم. من منتظرت هستم، عشق من. تو قلب من هستی و دلم برایت خیلی تنگ شده است.

بهترین روزهای زندگیم را در کنار تو سپری کردم. واقعا نمی‌توانم باور کنم که دیگر مال من نیستی. هر روز بدون تو مانند یک سال می‌گذرد. من هنوز هم دلتنگت هستم.

تو مانند نوری به دنیای من تابیدی. بدون تو، همه جا تاریک است. لطفا دوباره مال من باش.

وقتی با تو بودم، روزها مانند ثانیه‌ها سپری می‌شدند اما اکنون لحظات تا ابدیت ادامه دارند. دوباره به عشق تو نیاز دارم.

با هر تپش قلبم تو را صدا می‌کنم. هر لحظه دلتنگ تو هستم، عزیزم. آیا پیش من برمی‌گردی؟

من نمی‌توام باور کنم که دیگر به من تعلق نداری. تو همیشه در ذهن من بوده‌ای و خواهی بود.

برای تو، پنجره‌ی قلب من هنوز هم باز است. هر وقت خواستی می‌توانی دوباره پیش من برگرید، عشق من.

اوضاع بین ما خوب پیش نرفته است اما من هنوز هم دیوانه‌وار عاشقت هستم. من می‌خواهم که دوباره شاهزاده‌ی قلب من باشی.

تو نیمه‌ی گمشده‌ی من هستی. وقتی از هم جدا شدیم، انگار بخشی از روح من را با خود بردی. لطفا روح من را به من بازگردان.

وقتی برای اولین بار دست‌هایت را گرفتم، می‌دانستم که نمی‌خواهم به هیچ قیمتی تو را از دست دهم. عزیزم، عشق ما شایسته‌ی یک فرصت دیگر است.

نبود تو باعث شد که بیش از پیش عاشقت شوم. لطفا به این عشق یک فرصت دیگر بده.

قلب من عشق تو را می‌طلبد. تو تنها کسی هستی که می‌تواند این درد را متوقف کند. برگرد پیش من، عزیزم.

 متن برای برگرداندن دوست پسر سابق

من نمی‌توانم تو را از ذهنم خارج کنم؛ شاید هم نمی‌خواهم. زیرا در اعماق وجودم، همیشه می‌دانستم که تو عشق زندگی من هستی. عزیزم، من نمی‌توانم به کشی به غیر از تو فکر کنم. بگذار به عشقی که بینمون جاری است یک فرصت دیگر بدهیم؟

مدتی از جدایی ما گذشته است اما باور کن عزیزم، روزی نیست که به تو فکر نکرده باشم. من هنوز هم به اندازه‌ی روزهای اول عاشقت هستم. حس می‌کنم که تو هم همین احساس را داری، اینطور نیست؟

متن برای برگرداندن عشق

یادت هست که تا چه اندازه دیوانه‌وار عاشق همدیگر بودیم، چقدر روزهایی که با هم گذراندیم زیبا بودند؟ من هنوز هم نمی‌فهمم که چه چیزی تغییر کرد. اما از یک چیز مطمئن هستم، عشق ما ذره‌ای هم تغییر نکرده است. عشق من، ما می‌توانیم این مشکل را حل کنیم. بگذار یکبار دیگر امتحان کنیم؟

وقتی با هم بودیم زندگی بسیار جادویی بود. حضور تو مرا از هر مشکلی در جهان نجات می‌داد. بدون تو، نمی‌دانم چگونه به زندگی ادامه دهم. لطفا نزد من برگرد و کاری کن که دوباره احساس زنده بودن کنم.

متن برای برگرداندن دوست پسر

تو اولین مردی هستی که با وجودت قلب من را به تپش می‌اندازی و هم روح من را آرام می‌کنی. دلم برایت تنگ شده است؛ دلم برای گرمای وجودت تنگ شده است. ممکن است از من دور شده باشی اما از فکرم بیرون نرفته‌ای. چطور می‌توانم تو را بازگردانم، عزیزم؟

 متن برای برگرداندن دوست دختر سابق

از وقتی که تو را دیدم، زندگی کردن بدون تو برایم غیرممکن شد. بدون وجود تو زنده ماندن برایم سخت شده است. چهره‌ی زیبا، لبخند دوست داشتنی و چشمان درخشانت؛ دلتنگ همه این‌ها هستم. آیا پیش من برمی‌گردی؟

متن برای برگرداندن معشوق

ممکن است دیگر مال من نباشی، اما می‌دانم که تو تنها دختری هستی که می‌خواهم باقی عمرم را سپری کنم. تو به من عشق واقعی را آموختی و آماده هستم تا هرکاری را برای به دست آوردن دوباره‌ی عشقت انجام دهم. به من یک فرصت دیگر بده، لطفا.

عادت کرده بودم که روزهایم را با خواندن پیام‌هایت شروع کنم و با دیدن عکس‌هایت به پایان برسانم. من هنوز هم عاشقت هستم. می‌خواهم یکبار دیگر چهره‌ی زیبایت را ببینم و صدایت را بشنوم. زندگی بدون تو اصلا شبیه به زندگی نیست.

متن احساسی برای برگرداندن عشق

تو دیگر دوست دختر من نیستی، اما همچنان تنها زنی هستی که دوستش دارم و این دوست داشتن تا ابد ادامه خواهد داشت. تو مثل اعتیادی هستی که نمی‌خواهم ترک کنم. یکبار دیگر مال من باش و اینبار هر کاری می‌کنم که عشقمان پایدار بماند.

متن عاشقانه برای برگرداندن عشق

تمان روز منتظرم که خبری از تو بشنوم و در شب‌های بی خوابی به تو فکر می‌کنم. تو منشا آرامش من در این جهان بودی و به نظر می‌رشد که با رفتن تو همه‌ی آرامش من نیز از بین رفته است. زندگی به جهنم تبدیل شده است؛ لطفا دوباره ذهن پریشان من را آرام کن.