محبوب‌ترین گوشی پرچمدار سامسونگ دیگر آپدیت نمی‌شود

به گزارش باملین به نقل از گجت نیوز، سامسونگ بالاخره تصمیم گرفت آپدیت های سری گلکسی اس ۲۰ را از ماهانه به فصلی کاهش دهد. این بدان معناست که اگر صاحب گلکسی اس ۲۰، اس ۲۰ پلاس، اس ۲۰ اولترا یا گلکسی اس ۲۰ FE هستید، دیگر هر ماه وصله های امنیتی را از سامسونگ دریافت نخواهید کرد. در عوض، این به روز رسانی ها هر سه ماه یکبار ارائه می شود.

آخرین به‌روزرسانی امنیتی مارس ۲۰۲۴ برای سری گلکسی اس ۲۰ منتشر شده است، بنابراین فعلاً لازم نیست نگران امنیت خود باشید. اما این گوشی ها دیگر آپدیت آوریل را دریافت نخواهند کرد. به‌روزرسانی‌های امنیتی بعدی این سری در ماه ژوئن انتظار می‌رود.

محبوب ترین گوشی پرچمدار سامسونگ دیگر آپدیت نمی شود

گلکسی اس ۲۰ و گلکسی نوت ۲۰ در حال بازنشستگی هستند

گوشی های محبوب سامسونگ هر ماه آپدیت نمی شوند

سری گلکسی اس ۲۰ با اندروید ۱۰ در سال ۲۰۲۰ عرضه شد. این گوشی ها به دلیل قول به روز رسانی سه ساله سامسونگ، دیگر به روز رسانی های اصلی اندروید را دریافت نخواهند کرد. اگر به دنبال ارتقا هستید، می توانید راهنمای خرید و بررسی بهترین گوشی های پرچمدار وب سایت گجت نیوز را مطالعه کنید. علاوه بر این، اگر می خواهید به استفاده از برند سامسونگ ادامه دهید، می توانید محصول مورد نظر خود را از میان گوشی های پرچمدار سری گلکسی اس ۲۴ یا یکی از گوشی های میان رده جدید سری گلکسی A انتخاب کنید.

علاوه بر سری گلکسی اس ۲۰، سامسونگ آپدیت های سری گلکسی نوت ۲۰ را نیز از ماهانه به سه ماهه کاهش داده است و این همه در مورد آخرین مدل از سری گلکسی نوت سامسونگ صدق می کند.