مدرسین زبان انگلیسی چه دوره ای را می گذرانند؟

افرادی که علاقه مند به تدریس زبان انگلیسی هستند جدا از داشتن دانش زبانی باید دوره تربیت مدرس زبان انگلیسی یا TTC را بگذرانند تا بتوانند به عنوان یک مدرس زبان انگلیسی حرفه ای شروع به تدریس نمایند.

تدریس زبان انگلیسی نیازمند دانستن تکنیک ها و مهارت های تدریس است که بتوانید بخش های مختلف این زبان را به خوبی به زبان آموز با یک لحن ساده منتقل نمایید.

چه افرادی نیازمند شرکت در دوره تربیت مدرس زبان انگلیسی هستند؟

قبل از شرکت در دوره تربیت مدرس زبان انگلیسی باید سطح زبانی تان را ارزیابی نمایید که این کار با یک تعیین سطح مشخص می شود.

اگر سطح زبانی حداقل B2 را داشته باشید و به خوبی بر این سطح مسلط باشید می توانید در این دوره شرکت کنید.

افرادی که علاقه مند هستند که به تدریس زبان انگلیسی بپردازند اما دارای مدرک تربیت مدرس زبان انگلیسی نمی باشند باید در این دوره شرکت نمایند که در غیر این صورت نمی توانند در موسسات مختلف مشغول به کار شوند.

مواردی که در دوره تربیت مدرس زبان انگلیسی آموزش داده می شود

دوره تربیت مدرس زبان انگلیسی قرار است شما را برای اینکه بتوانید زبان انگلیسی را به صورت اصولی و استاندارد و براساس روش های تدریس موثر و بروز تدریس نمایید آماده کند.

در این دوره نحوه تهیه درسنامه را آموزش خواهید دید که بسیار مهم و ضروری است چرا که روند کلاس و مسیر رسیدن شما به هدفی که برای هر جلسه دارید را مشخص می کند تقریبا بدون داشتن درسنامه کلاس زبان بدون برنامه مشخص پیش می رود.

یادگیری سیستم زبانی و مهارت های زبانی که به شما نحوه تدریس و جنبه های مختلف زبان انگلیسی و نحوه تدریس شان را آموزش می دهد.

یادگیری نحوه ارزیابی زبان آموزان و دریافت بازخوردهای مناسب برای بهبود و تغییر نحوه تدریس و راهنمایی زبان آموزان برای بهبود یادگیری زبان شان از دیگر مواردی است که در دوره تربیت مدرس آموزش می بینید.

مدیریت کلاس حضوری و آنلاین برای برقراری نظم و مدیریت زمان که این امکان را می دهد تا بتوانید تمامی موارد مورد نیاز را در زمان خود تدریس نمایید.
یادگیری تکنیک ها و ترفندهای مختلف تدریس مهارت های مختلف زبان انگلیسی و روش های سرگرم کننده در تدریس برای جذاب کردن کلاس برای یادگیری بهتر زبان آموزان.

شما با یادگیری موارد فوق می توانید به خوبی یک کلاس را اداره کنید و تدریس خود را به سرانجام برسانید.

شرکت در دوره تربیت مدرس زبان انگلیسی

برای شرکت در دوره تربیت مدرس بعد از انجام تعیین سطح و مشخص شدن سطح تان در صورت داشتن سطح مناسب می توانید در این دوره که در موسسات مختلف برگزار می شود شرکت نمایید.

یکی از موسسات زبان انگلیسی که به صورت اصولی و استاندارد براساس روش های بین المللی CELTA دوره تربیت مدرس زبان انگلیسی را برگزار می کند موسسه زبان دهخدا می باشد.

این موسسه به برگزاری دوره تربیت مدرس زبان انگلیسی با مدرک استخدام  به صورت حضوری و آنلاین میپردازد که افرادی که قادر به شرکت در کلاس به صورت حضوری نمی باشند از شرکت در این دوره محروم نشوند.

در دوره آنلاین تمامی موارد تدریس آنلاین و حضوری به زبان آموزان درس داده خواهد شد و شما را برای تدریس در هر حالت تدریس آماده خواهد کرد.

دوره تربیت مدرس زبان انگلیسی دهخدا به صورت تئوری – عملی برگزار می شود که بخش عملی دوره مهم تر خواهد بود چرا که ارزیابی شما براساس آن صورت می گیرد و شما در هر جلسه باید یک دمو از موارد آموزش داده شده ارائه کنید.