۸ مدل لباس مجلسی برای افراد چاق شکم دار تا خوش‌اندام دیده شوند!

اگر جزء افراد چاق هستید و قصد دارید لاغر نشان داده شوید راهش این است که در انتخاب لباس و مدل آن دقت کنید. انتخاب لباس برای هر فردی تا خوش اندام و خوش تیپ جلوه داده شود گاهی وقت ها سخت است. اما اگر نکاتی که در این مقاله از سایت باملین قرار است به شما بگوییم را به کار بگیرید قطعا با هر اندامی می توانید خوش اندام دیده شوید. در ادامه مطلب نکاتی در مورد لباس پوشیدن افراد چاق و انتخاب لباس مجلسی برای افراد چاق شکم دار را به شما می گوییم. اگر شما هم از این دسته افراد هستید پیشنهاد می کنیم حتما در ادامه مطلب همراه ما باشید.

 

لباس مجلسی برای افراد چاق شکم دار

لباس مجلسی برای افراد چاق شکم دار

اگر از ناحیه شکم چاق هستید ، لباس هایی با خطوط افقی و رنگهای تند و روشن نپوشید زیرا این لباس ها باعث چاقتر نشان دادن اندام شما می شود . بهتر است به جای این لباس ها ، لباس های دارای خط های عمودی و رنگ تیره را انتخاب کنید تا باریک و بلندتر به نظر برسید.

اگر از ناحیه شکم چاق هستید ، تونیک هایی که بالاتنه گشادی دارند را نپوشید زیرا پوشیدن این لباس ها بزرگی شکم تان را چند برابر می کنند.

خانمهای شکم دار باید پیراهن هایی را انتخاب کنند که پارچه چین دار و چروکی داشته باشد زیرا این گونه نمی توانند تشخیص دهند که شکم شما موجب ایجاد این چین ها شده یا پارچه لباس.

لباس مجلسی مناسب افراد چاق و شکم دار

تی شرت و بلوزهایی بپوشید که پایین آن بلند و تا پایین کمر باشد. این مدل بالاتنه به راحتی قسمت جلوی شکم را می پوشاند و ران شما را در دوطرف لاغرتر نشان می دهد. ۷-شلوارهای پلیسه دار نپوشید، چون پلیسه و چین قسمت کمر تنها باعث می شود که به ناحیه شکم توجه بیشتری بشود. ۸-به طور کلی جیب، پلیسه و چین در ناحیه پشت، جلو و پهلوی شکم باعث می شود که به قسمت میانی بدن شما بیشتر توجه بشود و شکم شما بزرگتر به نظر برسد.

خانم هایی که شکم چاقی دارند باید پیراهن های آستین کوتاه تنگ و تی شرت های کوتاه نپوشند و تونیک های بلندتر و کمی جادار و آزاد بپوشند.

اگر شکم چاقی دارید و دوست ندارید شکمتان بزرگتر از آنچه که هست ، دیده نشود ، کت، مانتو ، پیراهن و هر نوع لباس کمردار را نپوشید زیرا کمر جمع شدگی و چین در قسمت شکم ایجاد می کند.

 

شلوار مناسب برای خانم های شکم دار چاق

اگر شکم بزرگی دارید بهتر است شلوار دم پا گشاد را انتخاب نمایید و از پوشیدن شلوارهای بسیار گشاد اجتناب کنید . برای پنهان کردن شکمتان شلوارهای گشاد یکسره نیز انتخاب مناسبی است.

شلوار مناسب برای خانم های شکم دار چاق

کمر شلوارتان باید بالای شکم و زیر آن قرار نگیرد بلکه روی شکم شما قرار بگیرد تا شکم شما نصف دیده شود.

اگر شکم چاقی دارید و به پوشیدن شلوار جین علاقه دارید شلوار جینی را انتخاب کنید که سایز آن از اندازه واقعی شما یک سایز بزرگتر باشدتا به راحتی دورکمر شما قرارگیرد و شکم شما را بپوشاند.

 

کفش مناسب برای خانم های شکم دار چاق

بهترین کفش برای خانم هایی که شکم و ران پای بزرگی دارند کفش های ساق دار پاشنه بلند می باشد که پاها را کشیده نشان می دهد.

کفش مناسب برای خانم های شکم دار چاق

 

در این مقاله از سایت باملین در مورد لباس پوشیدن و ست کردن لباس های افراد چاق شکم دار صحت کردیم و همین طور لباس مجلسی برای افراد چاق شکم دار را به شما معرفی کردیم. اگر سوالی در مورد لباس پوشیدن افراد چاق داشتید در قسمت کامنت ها از ما بپرسید. امیدواریم از این مطلب هم خوشتان آمده باشد.