مدل موهای باب کوتاه زنانه که سال ۲۰۲۴ ترند شدند!

مدل موی باب زنانه از جمله پرطرفدارترین و معروف ترین مدل موهایی است که در این سال ها طرفداران زیادی داشته است. این مدل مو انواع مختلفی دارد و با توجه به نوع و انداره مو، به سبک های مختلفی دسته بندی می شود. اگر موهای کوتاهی دارید می توانید از جدیدترین مدل موهای باب کوتاه زنانه استفاده کنید که زیبا و جذابیت خاصی دارند. در این مطلب از باملین ملی توانید با ترندهای مدل موی باب در سال ۲۰۲۴ آشنا شوید.

 

 

۱- میکرو باب

مدل موی میکروباب شکل فوق‌العاده کوتاهی از مدل موی کلاسیک باب است. این مدل موی شیک تا بین استخوان گونه و چانه طول دارد و یکی از بهترین مدل موها برای برجسته تر نشان دادن ساختار استخوان گونه می باشد. اگر فک یا گونه های برجسته ای دارید و دوست دارید بیشتر جلب توجه کنند، پیشنهاد می کنیم این مدل مو را امتحان کنید. این مدل موی فوق العاده کوتاه برای افرادی که موهای صاف یا مواج دارند و برای حالت دادن موهایشان به حرارت زیاد نیاز ندارند، مناسب است.

 

 

 

۲- باب بلانت کوتاه

مدل موی باب بلانت کوتاه یا باب باکس کوتاه یک مدل موی باب بسیار ساده است که انتهای آن به شکل کاملا صاف کوتاه شده است. می توانید با باز کردن فرق کج یا کوتاه تر کردن قسمت های جلویی جذابیت این مدل مو را دوچندان کنید.

۳- باب قارچ کوتاه

مدل موب باب قارچ کمتر به مدل موهای باب کوتاه شما مربوط می شود و بیشتر به نحوه مدل دادن آن می پردازد. پیش بینی می شود که این مدل مو یکی از مدل موهای ترند سال ۲۰۲۴ باشد. یک مدل موی باب به سبک گرد که طول آن در بیشتر نقاط یکسان است و شباهت زیادی به قارچ خوراکی دارد. این مدل مو نیاز به حالت دادن و نگهداری چندانی ندارد و هرچه حجم طبیعی موها بیشتر باشد، ظاهر زیباتری خواهد داشت.

۴- باب کوتاه حاشیه دار

این مدل مو تا استخوان های گونه کوتاه می شود و در قسمت پشتی نیز بلندتر است. برای کوتاه کردن چتری ها سعی کنید فاصله قابل توجهی بین انتهای لبه چتری ها و ابروهایتان وجود داشته باشد. این مدل مو برای هر فرم صورتی مناسب نیست و پیشنهاد می کنیم پیش از کوتاه کردن موها، با آرایشگر خود درباره مناسب بودن آن برای فرم صورتتان مشورت کنید. به طور کلی این مدل مو برای صورت های بیضی و گرد مناسب است.

۵- LE PETIT BOB

این مدل مو شباهت زیادی به مدل موی باب فرانسوی دارد، اما کمی کوتاه تر بوده و معمولا موج دار و بافت دار است. در این مدل مو، موها تا بین خط فک و گونه ها کوتاه می شوند. موهای دور گردن بلندتر و موهای جلویی کوتاه تر هستند. این مدل مو برای موهای خیلی صاف مناسب است. اگر موهای کوتاهی دارند که در حال بلند شده است، این مدل مو برای شما مناسب خواهد بود.

۶- ماکسی باب کوتاه

چگونه یک مدل موی باب می تواند همزمان هم ماکسی و هم کوتاه باشد؟ در واقع کلمه کوتاه به طول موها و کلمه ماکسی به لایه ها و نحوه استایل دادن آنها اشاره دارد. به نظر می رسد مدل موهای باب حجیم در سال ۲۰۲۴ طرفداران زیادی خواهند داشت. همانطور که در اواخر سال ۲۰۲۳ فرهای درشت و موهای حجیم ترند شده بود. مدل موی ماکسی باب برای موهای مجعد و پرپشت مناسب است.