مدل موی فر کوتاه دخترانه جدید و ترند | با این مدل موی فر زیباتر از همیشه باش!

موهای فر همیشه موافقان و مخالفان خود را دارد و عده زیادی معتقد هستند که موی فر اگر به درستی کوتاه شود و یا مدل مناسبی برای آن انتخاب شود می تواند زیبایی فوق العاده ای داشته باشد. اگر موهای شما فر هست یا قصد دارید موهای خود را فر کنید باید با مدل موهای فر کوتاه دخترانه هم آشنا باشید تا یک استایل خاص و جذاب را برای خود انتخاب کنید.

فرقی ندارد مدل موی شما صاف است یا فر، حداقل در یک برهه زمانی تمام ما خانم‌ها وسوسه شده‌ایم موهای خود را کوتاه کنیم. موهای کوتاه ظاهری شیک دارند و نگهداری ساده‌تری هم دارند. کافی‌ است از شامپوها، ماسک‌ها و نرم‌کننده‌های موجود در بازار برای موهای فر استفاده کنید و تغذیه و مرطوب کردن موهایتان برای کنترل موخوره و همچنین حالت دهی موهای فر پس از حمام با استفاده از دست و انگشتان تمیز را فراموش نکنید. به خاطر داشته‌باشید مدل موهای فر و موج دار به طور معمول دوام زیادی دارد، بنابراین از شستشوی بیش از حد موهای خود خودداری کنید.

نکته کلیدی دیگر این است که فراموش نکنید کار کوتاهی موهای خود را حتما به یک آرایشگر ماهر بسپارید تا یک مدل موی کوتاه با الگوی فر، تراکم، بافت و شکل سر منحصر به فرد خود داشته‌باشید. به طور طبیعی، موهای فر کوتاه‌تر به نظر می‌رسند چون ساختار موی شما به‌طور طبیعی حلقه حلقه‌ است و به همین دلیل است که توصیه می‌کنیم موهایتان را حداقل سه سانتی‌متر بلندتر از چیزی که می‌خواهید، کوتاه کنید.

در این مطلب از باملین می توانید چند مدل موی فر کوتاه دخترانه جذاب و زیبا را مشاهده کنید.

 

 

مدل موی کوتاه فر

 

 

مدل موی فر کوتاه با فرق وسط

 

چتری کوتاه و کیوت برای موهای کوتاه فر

 

ایده برای خانم‌های با موی کوتاه و فر

 

مدل موی فر ساده برای خانم‌ها

 

مدل موی چتری برای موهای فرفری

 

مدل ساده برای موهای فر کوتاه

 

مدل موی فر کوتاه ساده

 

ایده زیبای مدل موی فر کوتاه

 

فرق کنار برای مدل موی فرفری

 

موی فر کوتاه با فرق از کنار

 

ایده موی فرفری کوتاه