مسافران شمال بخوانند

به گزارش باملین به نقل از فارس، یدالله جهانتاب رئیس پلیس راه مازندران امروز در خصوص آغاز محدودیت های نوروزی نوروزی در جاده های شمالی مازندران گفت: محدودیت های ترافیکی نوروزی از روز پنجشنبه ۳ اسفند ماه ۱۴۰۳ آغاز شد. جاده های مازندران و تا چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ ادامه خواهد داشت.
وی افزود: تردد انواع موتورسیکلت در اجرای طرح نوروزی در تمامی محورها و بزرگراه ها، کرج – چالوس، هراز، سوادکوه و سایر محورها در صورت نیاز ممنوع است.

اعمال محدودیت های یک طرفه در محور کندوان

رئیس پلیس راه مازندران تردد کلیه تریلرها، کامیون‌ها و کامیونت‌ها در محور کندوان را همچنان ممنوع اعلام کرد و افزود: در روزهای یکشنبه ۲۷، دوشنبه ۷، سه‌شنبه ۲۹ اسفند ماه سال جاری و چهارشنبه ۱ فروردین ۱۴۰۳ ممنوعیت تردد برای کلیه افراد انواع خودروها در محور کندوان در جهت شمال خواهیم داشت.
جهانتاب افزود: در این مدت از ساعت ۹ در مسیر مرزن آباد به تهران، انسداد به صورت کامل و از ساعت ۱۱ از ابتدای پل زنگوله به صورت یک طرفه اجرا می شود.
وی ادامه داد: از ساعت ۲۴ طرح تکمیل و مسیر از پل زنگوله به مرزن آباد دو طرفه می شود و در صورت ترافیک سنگین این محدودیت را در دستور کار داریم.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران تصریح کرد: روزهای پنجشنبه ۲۴، جمعه ۲۵ و شنبه ۲۶ اسفند ماه سال جاری و همچنین روزهای پنجشنبه ۲، چهارشنبه ۸ و پنجشنبه ۹ فروردین ماه ۱۴۰۳ تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۰ ممنوع است. از مرزن آباد به سمت تهران و از ساعت ۱۲٫ از ابتدای پل زنگوله محدودیت یک طرفه خواهیم داشت.
جهانتاب بیان کرد: این طرح از ساعت ۲۴ به اتمام رسیده و مسیر پل زنگوله تا مرزن آباد دو طرفه خواهد بود و این محدودیت در صورت ترافیک سنگین نیز در دستور کار پلیس قرار دارد.
وی با اشاره به اینکه روزهای شنبه ۴، یکشنبه ۱۲ و سه شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ برای انواع وسایل نقلیه از جنوب به شمال ممنوعیت تردد خواهیم داشت، تصریح کرد: در این مدت محدودیت ترافیکی از ابتدای تهران – شمال اعمال می شود. بزرگراه ساعت ۸ صبح ممنوعیت تردد به چالوس و از ساعت ۹ صبح از ابتدای پل زنگوله اعمال می شود.
رئیس پلیس راه مازندران گفت: از ساعت ۱۱ تردد یک طرفه از شمال به جنوب از مرزن آباد به سمت تهران اجرا می شود.
جهانتاب با اعلام اینکه در روزهای جمعه سوم جمعه دهم، شنبه یازدهم و دوشنبه سیزدهم فروردین ماه ۱۴۰۳ در محور کندوان در صورت ترافیک سنگین ممنوعیت تردد انواع وسایل نقلیه را خواهیم داشت، اظهار داشت: بر این اساس از ساعت ۱۰ صبح از ابتدای تهران آزادرا – در شمال به مقصد چالوس محدودیت ترافیکی اعمال می شود و از ساعت ۱۱ صبح از ابتدای پل زنگوله ممنوعیت تردد خواهیم داشت.
وی افزود: در این مدت از ساعت ۱۳ مسیر شمال به جنوب مرزن آباد به تهران یکطرفه و از ساعت ۲۴ طرح تکمیل و مسیر از پل زنگوله دو طرفه می شود. به مرزن آباد.
رئیس پلیس راه مازندران یادآور شد: تردد از جاده قدیم کرج – چالوس تا محدوده پل زنگوله برای ساکنان و مردم محلی آزاد است اما تردد خودروهایی که قصد عزیمت به چالوس را در روزهای محدودیت جنوب به شمال دارند از ساعت ۸ است. ساعت:۰۰ صبح از میدان امیرکبیر به سمت چالوس ممنوع است.
جهانتاب گفت: در صورت افزایش حجم تردد در بزرگراه تهران – شمال و احتمال کندی تردد در داخل تونل ها، با اعلام مسئولان مسیر جنوب به شمال از ابتدای بزرگراه به طور موقت مسدود می شود. در محل مستقر شده است.

اعمال محدودیت های یک طرفه در محور خراز

وی با اشاره به ممنوعیت تردد انواع ترولی در محور خراز گفت: در صورت افزایش حجم تردد و با صلاحدید ماموران پلیس راه از روز دوشنبه ۶ اسفند ماه سال جاری تا جمعه ۲۶ فروردین ماه به صورت موقت مسدود می شود. ، ۱۴۰۳٫ از پلور به پلیس راه لاریجان و برگشت انجام می شود.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران تصریح کرد: در صورت تردد بیش از حد در روزهای دوشنبه ۲۸، سه شنبه ۲۹، چهارشنبه ۱ و پنجشنبه ۲ فروردین ماه سال جاری محدودیت های موقت توسط پلیس راهنمایی و رانندگی آمل به سمت تهران اجرا می شود.
جهانتاب ادامه داد: در صورت افزایش حجم تردد و با صلاحدید ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی از روز دوشنبه ۶ اسفند ماه سال جاری تا جمعه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ رفت و آمد از پلور به پلیس راهور لاریجان محدودیت یک طرفه وجود دارد. و پشت .
وی گفت: تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به جز حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۶ بامداد یکشنبه ۶ اسفندماه سال جاری تا ساعت ۲ بامداد شنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ از محور خراز و برگشت ممنوع است.
*تردد تریلر در سوادکوه ممنوع است
رئیس پلیس راه مازندران یادآور شد: تمامی تریلرها از ساعت ۶ صبح روزهای دوشنبه ۷ و سه شنبه ۹ اسفند و همچنین جمعه ۳ شنبه ۴ شنبه ۱۰ یکشنبه ۱۰ از محور قایمشهر – فیروزکوه تردد می کنند. ، ۱۱، دوشنبه، ۱۲ و سه شنبه ۱۳ فروردین ماه سال جاری – تردد در تهران و برگشت با تشخیص ماموران پلیس راه ممنوع است.
جهانتاب گفت: اجرای محدودیت ها منوط به افزایش حجم تردد در محورها خواهد بود و با توجه به شرایط ترافیکی محورها هرگونه تردد در هر زمان و در مسیر اجرا قابل تحمل خواهد بود.