مناسب ترین قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی سال ۱۴۰۳

اگر می خواهید در زمینه هزینه کلاس خصوصی در منزل و آنلاین زبان انگلیسی در سال ۱۴۰۳ اطلاعاتی کسب نموده و بدانید که مناسب ترین قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی سال ۱۴۰۳ چقدر است ادامه این مطلب را بخوانید.

هزینه کلاس خصوصی زبان انگلیسی به عوامل مختلفی بستگی دارد و در حقیقت نمی توان برای کلاس خصوصی زبان انگلیسی نرخ مشخصی را در نظر گرفت. نرخ کلاس های خصوصی زبان از جلسه ای ۱۰۰ هزار تومان تا ۲ میلیون تومان و بیشتر متغیر است. هزینه این کلاس ها به عوامل مختلفی بستگی دارد. به عنوان مثال نباید انتظار داشته باشیم استادی که در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی کودکان فعالیت می کند در سال ۱۴۰۳ یا هر زمان دیگری هزینه ای برابر با استادی که آیلتس یا تافل را تدریس می نماید را دریافت کند. بنابراین نرخ کلاس خصوصی زبان پیشرفته از مقدماتی بیشتر است. در مقاله https://teaching.iranmodares.com/article.php?ID=412 در زمینه قیمت تدریس خصوصی زبان و هزینه کلاس زبان انگلیسی در منزل و آنلاین توضیحاتی ارائه شده است. پارامترهای مختلفی بر نرخ کلاس های تدریس خصوصی اثر می گذارد. به عنوان مثال اساتیدی که به صورت تضمینی کار تدریس خصوصی را انجام می دهند و یا از دانشگاه خوب فارغ التحصیل شده اند و سابقه تدریس بالایی دارند نرخ بیشتری برای هر جلسه و یا هر ساعت تدریس درخواست می کنند. اگر تعداد جلسه بالایی لازم دارید از استاد خصوصی تقاضای تخفیف کنید. کلاس های خصوصی زبان انگلیسی در سال ۱۴۰۳ می تواند به صورت حضوری در منزل و یا اینترنتی و آنلاین برگزار شود. به صورت کلی بازدهی کلاس های حضوری بیشتر است اما کلاس آنلاین و اینترنتی ارزان تر است و انعطاف بیشتری دارد. به عنوان مثال شما می توانید در کلاس آنلاین از هر جای دنیا استاد داشته باشید و در هر زمانی از شبانه روز هم کلاس برگزار نمائید.

چه قیمتی برای تدریس خصوصی زبان انگلیسی مناسب است؟

همانطور که گفته شد، برای کلاس های خصوصی یک نرخ مشخص یا یک نرخ مناسب واحد نمی توان در نظر گرفت. ممکن است استادی با سابقه عالی جلسه ای یک میلیون تومان هم دریافت کند مناسب باشد و استاد دیگری با رزومه معمولی ۲۰۰ هزار تومان هم درخواست نماید بالا به نظر برسد. در سایت ایران مدرس در کنار رزومه و سوابق تدریس اساتید زبان قیمت درخواستی هر استاد هم ذکر شده است و می توانید یک معلم خصوصی خوب زبان با قیمت مناسب در سال ۱۴۰۳ انتخاب نمائید. در ایران مدرس بهترین مدرسین زبان حضور دارند و می توانید در تهران، کرج، اصفهان، مشهد و … یک معلم خصوصی خوب انتخاب نمائید.

مهمترین سوالات قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی ۱۴۰۳

۱- هزینه کلاس خصوصی زبان انگلیسی به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه کلاس های خصوصی زبان انگلیسی به تعداد جلسات، سطح کلاس، تجربه استاد، آنلاین یا حضوری بودن کلاس ها، شهر محل تدریس، زمان شروع کلاس ها و عوامل مختلف دیگری بستگی دارد.

۲- ارزان ترین قیمت و نرخ تدریس خصوصی زبان انگلیسی چقدر است؟

احتمالا بتوانید با قیمت ۵۰ هزار تومان هم برای هر جلسه تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد هماهنگ نمائید. اما در نظر داشته باشید به جای اینکه در جستجوی ارزان ترین استاد زبان باشید بهتر است در جستجوی بهترین مدرس زبان با نرخ مناسب و منصفانه باشید تا وقت و هزینه شما هدر نرود.

۳- چگونه معلم خصوصی زبان انگلیسی با نرخ مناسب و ارزان داشته باشیم؟

لیست کامل اساتید و مدرسین تدریس خصوصی زبان را در همین سایت ایران مدرس با دقت بررسی نمائید. در ضمن، می توانید از کلاس خصوصی مجازی و اینترنتی که نرخ مناسب تری دارد استفاده کنید.

۴- برای یادگیری مکالمه زبان انگلیسی چند جلسه کلاس لازم است؟

تعداد جلسات مورد نیاز برای یادگیری مکالمه زبان به سطح فعلی شما و میزان تسلطی که می خواهید به آن برسید بستگی دارد. بهتر است با معلم خصوصی زبان انگلیسی خودتان مشورت نمائید. جلسه تعیین سطح معمولا رایگان است.

عوامل موثر بر قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در سال ۱۴۰۳

۱- سابقه تدریس مدرس: هر چه سابقه کار مدرس تدریس زبان انگلیسی و یا سایر زبانهای خارجی بالاتر باشد برای جلسات تدریس خصوصی مبلغ بیشتری را درخواست می کند. قاعدتا، مدرسی که سابقه کار بالاتری دارد بهتر هم می تواند تدریس کند و در زمان کوتاهتری می تواند درس را جمع کند.

۲- شهر محل تدریس: قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل در شهرهای بزرگتر مانند تهران، تبریز، اصفهان و مشهد و … به نسبت شهرهای کوچکتر بالاتر است. در شهرهای بزرگتز بحث ترافیک و دوری مسیر هم مطرح است و مدرس زبان باید وقت بیشتری را برای رسیدن به منزل شاگرد خود در نظر بگیرد و بنابراین مبلغ بالاتری را هم مطالبه خواهد کرد.

۳- مقطع و درس تدریسی: مبلغی که برای تدریس زبان انگلیسی کنکور و دانشگاه باید پرداخت کنید به نسبت قیمت کلاس تدریس خصوصی زبان دبیرستان بالاتر است. اگر در حال آمادگی برای آزمونهای زبان انگلیسی همچون تافل، آیلتس و … هستید و برای موفقیت در این امتحانات قصد دارید از جلسات تدریس خصوصی استفاده کنید، قاعدتا هزینه این کلاسها به نسبت کلاسهای آموزش زبان انگلیسی معمولی بالاتر است.

۴- سطح سواد مدرس زبان: هر چه مدرس زبان مورد نظر شما تحصیلات بالاتری داشته باشد، قاعدتا مبلغ بیشتری را برای کلاسهای تدریس زبان مطالبه می کند. استفاده از کلاس های خصوصی زبان برای کسب درصد بالا در زبان انگلیسی کنکور، یادگیری مکالمه، موفقیت در آزمون آیلتس و … مفید است.

سعی کنید با بهترین مدرسین زبان انگلیسی کلاس داشته باشید. درست است که نرخ کلاس خصوصی بهترین مدرسین زبان بالا است اما چون کیفیت تدریس بیشتر است و در زمان کمتری مباحث به پایان می رسد در نهایت نتیجه بهتری می گیرید.

واضح است اگر بخواهید با بهترین معلم زبان انگلیسی کلاس داشته باشید باید متناسب با آن حاضر باشید هزینه پرداخت نمائید. در ایران مدرس برای تمامی مدرسین قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل و یا به صورت آنلاین ثبت شده است. در واقع خود مدرسین با توجه به سوابق کاری و رزومه ای که دارند قیمت ها را مشخص نموده اند.  قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی ساعتی یا جلسه ای مشخص می شود و برخی از مدرسین هزینه یک ساعت را ذکر نموده اند و برخی دیگر هم برای یک جلسه قیمت را مشخص کرده اند. بر روی عکس هر استاد زبان که کلیک کنید و وارد صفحه ایشان بشوید می توانید رزومه کاری، سوابق تدریس، شماره تماس مستقیم مدرس و قیمت درخواستی ایشان را ببینید. برای مشاهده لیست کامل مدرسین زبان انگلیسی و قیمت درخواستی ایشان در سال ۱۴۰۳ به سایت تدریس خصوصی iranmodares.com مراجعه کنید.

قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در خارج از ایران سال ۱۴۰۳

در سایت https://spires.co/online-english-tutors/secondary/how-much-do-secondary-english-tutors-charge هزینه کلاس خصوصی زبان ۲۰ تا ۵۰ دلار برای هر ساعت تدریس در نظر گرفته شده است.

در سایت https://bridge.edu/tefl/blog/setting-your-rates-freelance-english-tutor/ حد بالای هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی ۲۵ دلار برای یک ساعت در نظر گرفته شده است.

در سایت https://www.wyzant.com/English_tutors.aspx نرخ های متفاوتی برای تدریس خصوصی زبان انگلیسی در نظر گرفته شده است و از ۲۵ تا ۷۲۰ دلار !!! برای یک ساعت متغیر است.

با توجه به قیمت های بالا، نرخ تدریس خصوصی زبان انگلیسی در ایران بسیار مناسب می باشد.

منبع: iranmodares