نظر مسافران درباره کیفیت ارزان ترین بلیط هواپیما

به گزارش باملین، بررسی ها نشان می دهد که در خرید بلیط هواپیما، خدمات خوب به مشتریان، غذای خوب، برنامه های مناسب و شهرت خطوط هوایی مهمتر از قیمت های پایین است. در این مقاله به بررسی کامل نظرات مسافران در مورد کیفیت می پردازیم ارزان ترین بلیط هواپیما اگر می خواهید در مورد این مشکل بیشتر بدانید یا قصد خرید بلیط هواپیما را دارید، حتما ادامه مقاله را بخوانید. همچنین می توانید مقاله را با دوستان و همسفران خود به اشتراک بگذارید تا نظرات خود را در مورد خطوط هوایی و بلیط های مختلف با شما در میان بگذارند. در این مقاله همچنین با برخی از خدمات حمل و نقل هوایی آشنا می شوید که به شما در خرید بلیط سفرهای داخلی و خارجی کمک می کند.

بلیط هواپیما ارزان

بسیاری از مردم بر این باورند که ارزان ترین بلیط هواپیما نسبت به انواع دیگر مشتریان بیشتری دارد. در کمال تعجب بسیاری مشخص شد که مسافران آنقدر که شرکت های هواپیمایی فکر می کنند روی خرید بلیط ارزان تمرکز ندارند. تحقیقات نشان می‌دهد که قیمت آنقدر که فکر می‌کنید برای رزرو سفر عامل تعیین‌کننده نیست. همچنین می توانید همین موضوع را در سایت علی بابا بررسی کنید و بلیط های ارزان را بررسی کنید. خدمات حین پرواز، هزینه ها و هزینه ها، هواپیما، خدمه، چک این، چمدان و فرآیند رزرو از جمله مواردی هستند که می توانند بلیط های ارزان را شکست دهند.

پس چرا قیمت اینقدر مهم است؟ تقریباً ۴۰ سال است که هوانوردی تجاری با این ایده هدایت می‌شود که هر چه بلیط ارزان‌تر باشد، افراد بیشتری پرواز خواهند کرد. قیمت برای هر کسی که به دنبال پرواز داخلی است در بالای لیست اولویت باقی می ماند. با این حال، تحقیقات جدید نشان می دهد که یک شرکت هواپیمایی با شهرت خوب، خدمات مشتریان خوب و برنامه پروازی خوب در واقع بهترین گزینه برای انتخاب است و طبیعتاً قیمت در کنار این موارد این گزینه را به یک خرید عالی تبدیل می کند.

نظرات مسافران در مورد کیفیت ارزان ترین بلیط هواپیما

خدمات در پرواز

به نظر می رسد اگر بتوانیم جدیدترین فیلم ها را تماشا کنیم و غذاهای خوشمزه تری بخوریم حاضریم برای پروازهایمان هزینه بیشتری بپردازیم. گزینه های وعده غذایی در پرواز محدود است. شما نمی توانید غذای گرم خود را بیاورید یا برای خودتان آشپزی کنید، بنابراین به آنچه شرکت هواپیمایی ارائه می دهد تکیه می کنید. بسیاری از مسافران هنگام رزرو ارزان ترین بلیط هواپیما از کیفیت و تنوع غذا رضایت کامل ندارند. البته، اگر می دانید چنین چیزی وجود دارد، طبیعی است که تخیل شما به ایجاد یک سفر بهتر کمک کند. نشان داده شده است که غذا وقتی در یک کابین تحت فشار در ارتفاع ۳۵۰۰۰ فوتی خورده شود طعم بدی دارد. بنابراین جای تعجب نیست که یک شرکت هواپیمایی با غذای خوب مشتریان را جذب کند.

با این حال، از آنجایی که غذا نیز به دلیل کمبود امکانات پخت و پز در هواپیما محدود است، سرگرمی در پرواز نیز کلید تضمین یک تجربه خوب است. مسافران از سیستم سرگرمی به عنوان کلید یک تجربه خوب قدردانی می کنند. اگر مجبور هستید ۹ ساعت را در یک مکان بگذرانید، مطالعات نشان می دهد که ما حاضریم برای جلوگیری از خستگی بیشتر هزینه کنیم.

خدمات مشتری و شهرت خطوط هوایی

فقط غذا و فیلم نیست که سر مسافران را می چرخاند و کیف پولشان را باز می کند. اگر یک شرکت هواپیمایی خدمات خوبی به مشتریان ارائه دهد، از مطالبه چمدان گرفته تا مهمانداران، ما خوشحالیم که برای خدمات بهتر هزینه بیشتری پرداخت می کنیم. حدود ۴۰٪ از شرکت کنندگان در نظرسنجی گفتند که تجربه خوب قبلی با یک شرکت هواپیمایی آنها را متقاعد می کند که دوباره با همان شرکت بلیط رزرو کنند و حتی بیشتر برای بلیط بپردازند.

خطوط هوایی این توانایی را دارند که با ارائه خدمات روان و حرفه ای، وفاداری طولانی مدت از مشتریان ایجاد کنند یا آنها را به طور کامل از دست بدهند. خدمه پرواز دقیق، فضای ذخیره سازی کافی و بازگشت سریع چمدان، مشتریان بیشتری را نسبت به ارائه قیمت های پایین تر نسبت به رقبا به ارمغان می آورد.

نظرات مسافران در مورد کیفیت ارزان ترین بلیط هواپیما

کرایه های پایین ممکن است بهترین راه برای جذب مسافر بین المللی برای اولین بار باشد، اما حفظ مسافران در مسیرهای اروپایی و آسیایی با ارائه خدمات بهتر و متنوع تر آسان تر و تضمین شده تر خواهد بود. حتی اگر مسافری قبلا هرگز با یک شرکت هواپیمایی پرواز نکرده باشد، معمولاً حاضر است برای سفر با شرکت هواپیمایی که شهرت خوبی دارد، هزینه بیشتری بپردازد. چه در تبلیغات رسمی و چه در تبلیغات شفاهی، شهرت خوب مهم است. شهرت بد می تواند به این معنا باشد که مشتریان برای اجتناب از پرواز با یک شرکت هواپیمایی بیشتر هزینه می کنند.

برنامه ریزی آسان

تعداد کمی از ما کسی را می شناسیم که از رسیدن به فرودگاه در ساعت چهار صبح برای پرواز لذت می برد. به نظر می رسد هیچ کس از آن لذت نمی برد. این در واقع چیزی است که ما حاضریم برای اجتناب از آن هزینه بپردازیم. مطالعات نشان می دهد که آنها تمایل دارند بلیط های گران تری رزرو کنند تا زمان پرواز راحت تری داشته باشند.

این مطلب یک گزارش تبلیغاتی است و توسط گروه تحریریه اختازآنلاین تهیه نشده است.