نکات مهم برای ست کردن لباس با کتونی لژ دار | کتونی لژ دار رو اینطوری ست کن!

یکی از کتونی های ترند امروزی زنانه و دخترانه، کتونی های لژدار است. این کتونی ها شاید شکل و شمایل خاصی داشته باشند و شما در نگاه اول آنها را نپسندید، اما این موضوع به خاطر این است که نمی دانید چه لباسی با کتونی لژدار دخترانه ست می شود. اگر بتوانید یک ست عالی با کتونی لژ دار جمع کنید مطمئن باشید که عاشق این کفش ترند زنانه می شوید. در این مطلب از باملین قصد داریم انواع و اقسام ست های لباس با کتونی لژدار زنانه را به شما معرفی کنیم.

 

 

۱٫ کتونی لژدار را با شلوار جین مام فیت بپوشید

پوشیدن کتونی لژدار با شلوار جین مام فیت می‌تواند گزینه‌ای بسیار خوب باشد چراکه جلوه‌ی کتونی لژدار کاملا پیدا است. اگر کتونی لژدار شما طرح‌های شلوغ دارد نیز با شلوار جین مام فیت به خوبی ست می‌شود. برای قسمت بالا تنه نیز می‌توانید یک تی شرت ساده بپوشید. اما، اگر در فصول سرد سال بودید می‌توانید این تیپ را با یک بافت یقه اسکی تکمیل کنید.

۲٫ کتونی لژدار را با لگ بپوشید

لگ و کتونی لژدار دو آیتمی هستند که همواره می‌توانند در کنار یکدیگر پوشیده شوند. اگر به سمت لگ‌های اسپرت‌تر بروید بهتر است چراکه طرح‌های شلوغ لگ می‌تواند جلوه کتونی لژدار شما را از بین ببرد. اگر به استایل‌های ماکسیمال علاقه دارید، می‌توانید کتونی لژدار خود را با لگ‌های براق یا چرم ست کنید. برای بالا تنه نیز می‌توانید از انواع لباس‌های اورسایز استفاده کنید. به‌عنوان مثال اگر در فصول سرد سال هستید پوشیدن هودی‌های اور سایز با لگ و کتونی‌های لژدار استایلی بسیار خاص خواهد شد.

۳٫ کتونی لژدار را با دامن میدی بپوشید

دامن میدی از جمله دامن‌هایی است که از دهه ۶۰ میلادی همچنان با ما همراه مانده است. این دامن‌ها قدی متوسط داشته و عموما در فاصله‌ای بین زانو تا مچ پا قرار می‌گیرند. پوشیدن کتونی لژدار با دامن میدی یک استایل خاص و منحصر به فرد است که شما را بسیار خاص و متفاوت می‌کند. به‌عنوان مثال پوشیدن یک کتونی لژدار با یک دامن جین میدی و یک نیم‌تنه می‌تواند در یک دورهمی زنانه شما را تبدیل به خاص‌ترین مهمان کند.

۴٫ کتونی لژدار را با جوراب شلواری بپوشید

پوشیدن کفش لژدار با یک جوراب شلواری و یک دامن کوتاه نیز می‌تواند تیپی خارق‌العاده برای شما به همراه داشته باشد. اگر در فصول سرد سال بودید از جوراب شلواری‌های ضخیم‌تر استفاده کنید و اگر هوا گرم است جوراب شلواری‌های اسپرت تابستانی برای شما عالی است. برای بخش بالاتنه نیز می‌توانید یک کت شیک بپوشید که جنس آن با جنس کتونی لژدار یا دامنتان هماهنگ است.

۵٫ کتونی لژدار را با شلوار لوله تفنگی بپوشید

پوشیدن شلوار لوله تفنگی جین با یک کتونی لژدار باعث می‌شود که طرح و زیبایی کتونی شما بیش از پیش به چشم بیاید. برای بالاتنه نیز می‌توانید یک ژاکت بمب افکن بپوشید، همان ژاکت‌هایی که اکثرا جنس آن‌ها از چرم یا نایلون است. زیر چنین ژاکتی می‌توانید یک تی شرت ساده بپوشید و استایل خود را تکمیل کنید.

۶٫ کتونی لژدار را با پیراهن بلند بپوشید

کتونی‌های لژدار می‌توانند با پیراهن‌های کژوال نسبتا بلند هماهنگ باشند. فقط کافی است حین انتخاب رنگ دقیق باشیم و رنگ کتونی لژدار را به رنگ زمینه پیراهن ست کنیم. برای اینکه استایلمان کمی خاص باشد می‌توانیم از پیراهن‌های گلدار و زیبا استفاده کنیم و روی آن یک کت بپوشیم.