نکات مهم درباره استایل اولد مانی زمستانه | استایل اولد مانی دخترانه و مردانه چطوریه؟

استایل اولدمانی دخترانه و مردانه چطوریه؟ اولد مانی یکی از استایل های خاص و لاکچری است که معمولا افراد ثروتمند از این نوع استایل استفاده می کنند. این استایل معمولا از سادگی خاصی برخوردار است و با لباس های معمولی و بدون لوگو و رنگ های نسبتا خنثی و معمولی یک جذابیت فوق العاده را به شما می دهند. اگر قصد دارید از استایل اولدمانی برای زمستان امسال استفاده کنید بهتر است نکات مهم درباره استایل اولد مانی زمستانه را مطالعه کنید که در این مطلب از باملین به آنها اشاره می کنیم.

 

 

استایل اولدمانی چیست؟

فلسفه استایل اولدمانی از آن قرار است که اصلا ربط ندارد همین الان چقدر پول داخل حساب بانکیتان داشته باشید، هرکس که شما را ببیند جذابیتی منحصر به فرد او را فراخواهد گرفت، بدون اینکه به ثروت مادیتان توجه کند. به بیانی ساده‌تر در پاسخ به سوال استایل اولدمانی چیست؟ باید پاسخ دهیم که در این سبک ما با ظرافتی جسورانه طرف هستیم.

 

 

 

 

استایل اولد مانی ثروت درونی و سادگی را کنار یکدیگر قرار می‌دهد. یعنی در دورانی که همه درگیر پیچیدگی‌های روزانه هستند، ما همچنان یک سبک زندگی ساده؛ اما با کیفیت را تجربه کنیم. با این وجود، این سادگی به معنای سادگی در سبک مدرن نیست، باید کمی بیشتر با نجیب‌زادگان دوران قدیم آشنا شویم و از آنان لباس پوشیدن را یاد بگیریم. آنان خوب بلد بودند که با استایل اولد مانی، اعتماد همگان را برانگیزند.

 

 

 

 

 

کت و شلوار در استایل اولدمانی

کت و شلوار یکی از رسمی‌ترین لباس‌هایی است که هم مردها و هم زن‌ها برای موقعیت‌های متفاوت می‌توانند انتخاب کرده و بپوشند. در میان کت‌ها بهترین انتخاب برای استایل اولدمانی، کت‌های بلیزر است که به راحتی حتی با شلوارهای جین نیز ست می‌شود. برای زمستان نیز کت‌های بلیزر را می‌توان زیر انواع اور کت‌ها پوشید که یکی از اصلی‌ترین شاخصه‌های استایل اولدمانی هستند. تنها مساله مهم، انتخاب پارچه برای کت‌ها است.

 

 

 

 

هرچه بیشتر به سمت کت‌هایی که پارچه‌هایی کلاسیک‌تر دارند برویم، بیشتر نزدیک به استایل اولدمانی خواهیم شد. بهترین انتخاب برای پارچه، کشمیری است. در مورد شلوار نیز بهتر است شما را به سمت شلوارهای راسته و بلند ببریم. اما این تنها انتخاب ما نیست. انواع شلوار‌های کلاسیک، فاستونی، پلیسه‌دار و غیره می‌توانند در استایل اولدمانی جوابگو باشند، فقط کافی است تمیز و اتوکشیده باشیم.

 

 

 

 

کفش در استایل اولدمانی

پیش از این که به مدل کفش‌ها در استایل اولدمانی اشاره شود، بهتر است بگوییم که ما هرچه بیشتر از لباس‌های باکیفیت، مثل چرم اصل استفاده کنیم، بیشتر توانسته‌ایم به استایل اولدمانی نزدیک شویم. شاید شما به این فکر کنید که خریدن کیف و کفش چرم کمی مشکل و گران قیمت است؛ اما بیایید باور کنیم که یک کفش چرم اصل، سال‌ها برای شما کار خواهد کرد در حالی که کفش‌های معمولی در مدت زمانی اندک خراب خواهند شد.

 

 

 

 

پس باید در استایل اولدمانی کیفیت را سرلوحه انتخابمان قرار دهیم. در مورد نوع کفش‌ها نیز، کفش‌های لوفر یکی از زیباترین انتخاب ها در استایل اولدمانی است. اگر نتوانستید لوفر پیدا کنید، انواع کفش‌های کالج نیز می‌تواند برای استایل اولدمانی مناسب باشد. برای خانم‌ها کفش پاشنه بلند نیز بسیار توصیه می‌شود. می‌پرسید چرا؟ استایل اولدمانی فقط یک سبک در صنعت مد نیست، یک سبک زندگی بر مبنای شیک و خاص بودن است. ما وقتی کفش پاشنه بلند بپوشیم سعی می‌کنیم که راست‌قامت‌تر و اصولی‌تر راه برویم. پس بهتر است از آن استفاده کنیم.

 

 

 

 

رنگ در استایل اولدمانی

در این بخش نه تنها می‌خواهیم کاربردی‌ترین طیف رنگی در استایل اولدمانی را بررسی کنیم، بلکه می‌خواهیم چند ترکیب رنگ زیبا در این استایل را نیز با شما در میان بگذاریم. بهترین طیف رنگی برای استایل اولدمانی، خاکستری، سفید، کرم و به طور کل رنگ‌های نود است. اگر که دوست دارید این رنگ‌ها را به صورت یکدست بپوشید، بله! شما از سبک اولدمانی پیروی می‌کنید، اما ترکیب رنگی‌های زیر نیز برای استایل اولدمانی مناسب است.

 

 

 

 

ترکیب رنگی کرم با آبی آسمانی، شیری، سفید در استایل اولدمانی یک معجزه است.

ترکیب رنگی شیری با مشکی، نسکافه‌ای منحصربه فردترین ترکیب رنگ‌ها در استایل اولدمانی است.

ترکیب رنگ سفید با مشکی، سرمه‌ای، خاکستری، نسکافه‌ای، آبی آسمانی ترکیبی بی‌نظیر در استایل اولدمانی به‌وجود می‌آورد.

 

 

 

 

طرح در استایل اولدمانی

نکته واضح در فلسفه استایل اولدمانی این است که ما باید به سراغ لباس‌هایی برویم که امتحان خود را سال‌ها است پس داده‌اند. بنابراین طرح در استایل اولدمانی از الگوهایی پیروی می‌کند که کمی کلاسیک‌تر هستند. به‌عنوان مثال، راه راه، چهارخانه‌های ریز و درشت، بافت‌های مارپیچی و حتی لوزی. مساله مورد اهمیت، پوشیدن یک آیتم طرح‌دار در برابر آیتم‌های ساده‌تر و کاملا همخوان است. به‌عنوان مثال اگر کت بلیزر چهارخانه پوشیده‌ایم بهتر است پیراهن‌های ساده بپوشیم. استفاده از کراوات و جلیقه نیز می‌تواند به تثبیت استایل ما کمک کند، اما لازم نیست همواره آن را در فهرست استایلمان قرار دهیم.