نیمار پس از ۹۲ بار خیانت بالاخره از همسرش جدا شد / جدایی زوج نه چندان وفادار از یکدیگر!

به گزارش باملین نیمار جونیور، بازیکن برزیلی که به تازگی به فوتبال آسیا آمده و در تیم الهلال عربستان بازی می کند، همیشه در زندگی زناشویی خود مشکلاتی داشته که بالاخره این مشکلات منجر به جدایی شد.

 

همسر نیمار

 

نیمار با نام کامل نیمار داسیلوا سانتوس جونیور اولین فوتبال حرفه ای خود را در سن ۱۷ سالگی با باشگاه فوتبال سانتوس انجام داددر سال ۲۰۱۷، نیمار – که در موگی داس کروز، سائوپائولو، در برزیل به دنیا آمد – با مبلغ ۲۲۲ میلیون یورو به باشگاه فوتبال پاری سن ژرمن منتقل شد و او را به یکی از گران ترین بازیکنان فوتبال تاریخ تبدیل کرد. در مصاحبه ای با اسپور تی وی در سال ۲۰۱۵، نیمار در مورد رویای خود برای ازدواج و زندگی مشترک صحبت کرد. من دوست دارم با یک زن آشنا شوم، ازدواج کنم و بچه دار شوم. این چیزی است که من همیشه در مورد آن با دوستانم صحبت می کنم، من این آرزو را دارم که در یک کلیسا ازدواج کنم، با دوستانم به مهمانی بروم و هر روز فرزندانم را در کنارم داشته باشم.

نیمار و بیانکاردی که در سال ۲۰۲۲ رابطه خود را علنی کردند، در یک پست مشترک در اینستاگرام در آوریل ۲۰۲۳ خبر بارداری خود را اعلام کردند.

 

نیمار و همسرش

 

آنها به زبان پرتغالی در کنار عکسی  در حالی که دست انداز بیانکاردی را در آغوش گرفته بودند، نوشتند: “ما رویای زندگی شما را می بینیم، برای آمدن شما برنامه ریزی می کنیم و می دانیم که شما اینجا هستید تا عشق ما را تکمیل کنید و روزهای ما را بسیار شادتر کنید.

پس از یک جدایی کوتاه در تابستان ۲۰۲۲، این زوج در مورد رابطه عاشقانه خود کاملاً خصوصی باقی ماندند. بیانکاردی در اولین پست اینستاگرامی خود پس از جدایی از یکدیگر، از خدا خواست تا به سپر روابط ما ادامه دهد و به نیمار نوشت که می تواند “همیشه روی او حساب کند”.

پس همسر نیمار کیست؟ در اینجا همه چیزهایی که باید درباره برونا بیانکاردی و رابطه او با ستاره فوتبال برزیل قرار داده ایم.

در صنعت مد نامی برای خود دست و پا کرده است و برای چندین برند طراح از جمله Louis Vuitton، Off-White و Balmain مدلسازی کار کرده است.

 

زن نیمار

 

او همچنین دارای حضور گسترده در رسانه های اجتماعی با ۵ میلیون فالوور اینستاگرام و بیش از ۳۶۰۰۰۰ دنبال کننده در TikTok است. محتوای بیانکاردی تا حد زیادی بر روی مد و زیبایی تمرکز دارد، چه او در حال مستندسازی حضور در هفته مد، به اشتراک گذاشتن کارهای مدلینگ خود و یا ارسال ویدیوهای “Get Ready With Me” باشد. اخیرا، بیانکاردی در هفته مد پاریس ۲۰۲۳ شرکت کرد و زمان خود را در شهر عشق در اینستاگرام منتشر کرد.

بیانکاردی در اوایل سال ۲۰۲۲ با ستاره پاری سن ژرمن رابطه برقرار کرد و این دو رابطه عاشقانه خود را نسبتاً مخفی نگه داشتند. با این حال، در آن تابستان، آنها راه خود را رفته بودند.

در فوریه ۲۰۲۳، بیانکاردی با انتشار عکسی شیرین از نیمار در حال به اشتراک گذاشتن روی پشت بام، تولد نیمار را در اینستاگرام تبریک گفت و بدین ترتیب تایید کرد که آنها آشتی کرده اند.